dr n. med. Ryszard Maranda

Urolog

Polecam wszystkim ,lekarz z powołania,ogromna wiedza fachowa ,zawsze ma czas dla pacjenta.Miałem dwa zabiegi i brak mi słów uznania.

Bardzo dobry lekarz, nie jest taka osoba która uważa się za niewiadomo kogo i przez to rozmowa znim jest bardzo przyjemna. Dobry specjalista bo kilka osób chwaliło sobie wykonane przez niego zabiegi, nie słyszałem złych opinii. Jedyna wada to koszt wizyty ale niektórzy mogą za darmo go odwiedzić bo jest ordynatorem w Tuszyna

Co prawda z banalnym problemem przyszedlem, ale zrobil usg nerek, zbadal prostate, czyli bardziej kompleksowo siê stara podchodzic. Generalnie zadowolony jestem.

Lekarz zrobił na mnie pozytywne wrażenie podczas pierwszej wizyty. W sposób konkretny i jasny przedstawił mi na czym polega mój problem, jednak kolejna wizyta była rozczarowaniem. Lekarz nie miał moich danych w komputerze, nie pamiętał mnie z poprzedniej wizyty i dawał rady nie pamiętając przebiegu choroby, nie powiedział mi nic czego bym nie wiedziała i skasował za to 100zł oraz kazał przyjść za 2 tyg. Tak też zrobiłam jednak i na tej wizycie nie powiedział mi nic czego bym nie wiedziała i znowi 100zł i kazał przyjść za 2 tyg. Odniosłam wrażenie że mnie naciąga finasowo oraz ostatnio proponował mi dość drogie leczenie po czym stwierdził że wyniki mam już prawidłowe (???). Dodam, że jego leczenie przyniosło efekty choć zrezygnowałam w końcu z jego usług.

Bardzo sympatyczny, rzeczowy i kompetętny Lekarz. Godny Polecenia :):)

Bardzo sympatyczny, rzeczowy i kompetętny Lekarz. Godny Polecenia :):)

Moja Mama leżała u Niego w szpitalu dwa razy i dwa razy miała zabieg - mamy duże zaufanie do tego lekarza, jego kompetencji. Po wczesniejszych perypetiach z innym szpitalem, kiedy Mamie wogóle nie pomogli, ten lekarz pomógł i bardzo fachowo przeprowadził dwa zabiegi.

Wspaniały, kompetentny lekarz, miły i uprzejmy człowiek. Polecam jako fachowca i jako człowieka.

Bardzo kompetentny. Prawdziwy specjalista w swoim fachu. Zawsze ma czas dla pacjenta.

bardzo dobry specjalista, polecam innym, nie znam lepszego

bardzo dobry specjalista, polecam innym, nie znam lepszego