dr n. med. Ryszard Mucha

Od kilku lat jestem pacjentką Pana doktora. Bardzo dokładnie przeprowadza USG w razie konieczności kieruje na zabieg który przeprowadza w miłej i profesjonalnej atmosferze. Wszystko dokładnie tłumaczy. Podczas wizyty jest skupiony i dokładnie czyta historie poprzednich wizyt. Mam pełne zaufanie do doktora i nigdy się nie zawiodłam. Może nie jest typem człowieka który wita pacjenta z szerokim uśmiechem ale nie o to przecież tutaj chodzi. Polecam. Lekarz warty zaufania. Profesjonalny,świetny fachowiec.

Osoba niemiła, nieuprzejma arogancka, używa bezsensownych porównań. Po zwróceniu uwagi dopiero przystąpił do badania. Nie tłumaczy po co dlaczego jak. Wymaga badań od pacjenta z przed kilku lat, gdzie wszystko widniało w komputerze. Nie polecam.

Omijać szerokim łukiem. Zero zaangażowania i profesjonalizmu w stosunku do pacjenta. Wizyta trwała 2 minuty i nic konkretnego się nie dowiedziałam.

Bardzo sympatyczny lekarz.Chodze do Pana doktora od roku, wszystko tłumaczy, potrzebne badania mam zrobione.Kozystałam z usług wielu chirurgów i byłam zbadana byle jak.Pan doktor Mucha ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Polecam bardzo.

Nieprzyjemny, rubaszny, okrutnie niedelikatny. Zero tłumaczenia rozmów, tylko burczy pod nosem. Miałam 2 biopsje na 3 już na pewno nie pójdę. Mam traume

Niemily i nieuprzejmy lekarz. Nie pytając z czym pacjent przychodzi ruchem ręki kieruje do zabiegowego, gdzie pielęgniarki tłumacza że doktor "nie wiedzial". Nie wiedział bo nie zapytal. W epoce RODO przy otwartych drzwiach informuje ponad 80 letnia pacjentke wręcz krzyczac: nie ma pani raka. Na pytanie co wynika z badania pada odpowiedź ze przecież pisze. Ano pisze, tylko po łacinie. Nie polecam tego lekarza. Byliśmy 2 razy. O 2 razy za dużo.

Nie polecam tego lekarza. Byliśmy 2 razy.
O 2 razy za dużo.

Fatalny lekarz, doprowadził rękę do zakażenia, obrzęk utrzymuje się już 4 tydzień.Po wykonanym zabiegu zmuszony byłem być 3 razy na chirurgii i pogotowiu. Niemiły w obyciu, bardzo niedelikatny. Zupełny brak wyczucia w swoim fachu.Proszę unikać tego lekarza.

Rok temu dr Mucha wykonywał u mnie drobny zabieg chirurgiczny, i kiedy w tym roku musiałam wykonać podobny, bez wahania skierowałam się do niego. Lekarz godny polecenia!