Najlepszy lekarz i człowiek jakiego znam

Najlepszy lekarz i człowiek jakiego znam

Opinie wystawiam jako pacjentka, która na przestrzeni lat była u Pana Doktora kilka razy :) Po raz pierwszy trafiłam z rozwaloną (przepraszam za słownictwo)zatoką przez lekarza, który usuwał mi korzenie poprzez dłutowanie (masakra). Doktor Pelc trochę mnie ofuknął, że przyszłam z tym problemem dopiero na drugi dzień (nie wiedziałam, że to poważna sprawa).Wtedy przeprowadził zabieg szycia zatok (mała operacja). Bałam się strasznie (widok skalpela nieco mnie sparaliżował ;) ) ale naprawdę nic nie bolało :) Potem kilka razy usuwałam ósemki. Ponieważ w tym czasie studiowałam pamiętam, że Pan Doktor policzył mi mniej za usługę. Dla mnie jest stworzony do tego, by być chirurgiem stomatologicznym. To co robi-robi profesjonalnie i fachowo. Znajomi, którym poleciłam Pana Doktora również byli zadowoleni. Tak więc unikającym i drżącym ze strachu przed wyrwaniem zęba polecam Pana Doktora z czystym sumieniem :) A.

Wyrwanie zęba trwało 5 minut z czego 4:57 to czekanie na działanie znieczulenia. Szybko, profesjonalnie i bezboleśnie. Gorąco polecam pana Ryszarda.

najlepszy profesjonalista z jakim się spotkałam usuwał mi zęba mądrości którego nie było widać i który "zahaczył" się o innego zęba i nie mógł wyjść. bolało strasznie mimo znieczulenia ale wyrwał zęba w 3 sekundy!każdy komu go poleciłam jest zadowolony i pod wrażeniem "profesjonalności". a mam porównanie bo wyrywałam już 2 zęby u dentystów...koszmar!jeden z dentystów zostawił mi korzeń i po 2 latach poszłam do pelca i usunął go bez problemu.

Również po traumatycznym spotkaniu z dentystą kilka lat wstecz , miłe zaskoczenie bezpoleśnym rwaniem i szybkim gojeniem po ekstrakcji. Rewelacja i tyle.

Profesjonalista,profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.

Profesjonalista,profesjonalista i jeszcze raz profesjonalista.

Nie słuchajcie gościa pode mną, bylem dzisiaj, 5 zębów pod narkoza, rewelacyjna opieka, fantastyczna atmosfera. Jestem 11 godzin po, mam założone szewki, za które nawet nie musiałem dodatkowo dopłacać. A co ciekawsze, zapłaciłem mniej niż było umówione. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Męczyłem się z tymi zębami 7 miesięcy i wystarczyła mi kilkuminutowa rozmowa z Panem Ryszardem, żebym podjął tę właściwą decyzję. Dla tych, którzy szukają tylko przeciw, żeby nie iść do zębologa mam tylko jedną radę - zapieprzajcie do dr. Pelca.

super stomatolog wyrozumiały na ból u mnie trzeba było usuwać korzeń 7 dolny i tylko chirurgiczne ale jakoś poszło nie męczył mnie wyrywanie na chama

Zna się na rzeczy,przy tym sympatyczny i potrafi rozładować napięcie i strach.Jak ktoś wcześniej wspomniał profesjonalnie traktuje zęby do usunięcia.Cena za"rwanie" też przystępna 150zł.Polecam takim cykorom jak ja,którzy cierpią niepotrzebnie dłuższy czas z obawy przed bólem.

bardzo dobry specjalista, a przy tym super człowiek. Gdy wszyscy mówili - wyrwać, (a miałam 18 lat) on uratował mi 4 przednie zęby,dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :) konsultacja: 50zł zabieg: do 1000zł

konsultacja: 50zł
zabieg: do 1000zł