lekarz Ryszard Rokicki

2,5
2,2
1,9
2,1

Odradzam wizyty u tego człowieka, szczególnie osobom, dla których wizyta u ginekologa jest dość krępująca. Arogancki, chamski, bez krzty wrażliwości wobec pacjenta. Nie słucha co się do niego mówi. Wyszłam od niego z gabinetu i się rozpłakałam w domu, bo żaden lekarz mnie nigdy nie potraktował tak, jak dr Rokicki.

ODRADZAM. Arogancki, niczego nie tłumaczy, zdawkowo odpowiada na pytania lub zupełnie przemilcza. Zero empatii. Kilka rutynowych pytań, badanie, lek i spadaj, nawet dzień dobry i do widzenia nie usłyszałam. Masakra.

Konkretny, bez zbędnego opowiadania. Zawsze jest dostępny pod telefonem i zawsze pomoże w razie potrzeby. W przypadku problemów od razu zostałam przyjęta na oddział. Profesjonalnie i rzeczowo. Zna się na swoim fachu

Dla mnie każda jedna wizyta u pana doktora była nieprzyjemnością. Za każdym razem pytał, czemu nie rodziłam i po co chcę zmienić antykoncepcję. Przy każdym dodatkowym pytaniu odpowiedzi (o ile padały) były cyniczne i złośliwe.

Jestem młodą pacjentką, ale za to zainteresowaną tym, co się ze mną dzieję, oczekuję więc wyjaśnienia i profesjonalizmu, pan doktor absolutnie nie spełnia moich wymagań, przy tym jest niewyrozumiały i niemiły. Nie wiem jak prywatnie.

Odradzam tego specjalistę. Cieszę się, że gdy jeszcze nie było za późno zmieniłam lekarza na innego, który najpierw zbadał mi poziom hormonów a nie leczył w ciemno kolejnym opakowaniem hormonów.

Ja polecam doktora,ponieważ jest kompetentny i konkretny nawet w publicznej przychodni zrobi wszystkie badania od razu jak potrzeba. Jeżeli chodzi o relacje z pacjentką może wydawać się oschły i stanowczy ale przecież jest to lekarz a nie nasz partner.

Odradzam ,lekarz oschły ,niemiły ,zero zainteresowania pacjentką -rutyniarz.

Odradzam ,lekarz oschły ,niemiły ,zero zainteresowania pacjentką -rutyniarz.

Odradzam. Czułam się okropnie po wizycie u niego. Bardzo nie miły. Podśmiewał się z mojego problemu. Mało delikatny. W ogóle się nie przejmował że mnie boli. Serdecznie odradzam

złoty człowiek ,lekarz z powołania,jestem leczona przez pana doktora drugi rok i widac tego leczenia efekty.Pan doktor Rokicki jest super!!!!!!!!!! Dziękuję mu z całego serca