dr n. med. Ryszard Stangierski

Internista, Endokrynolog

Bardzo kompetentny, doświadczony i komunikatywny, od lat leczy moją rodzinę, serdecznie polecam wszystkich [ co najważniejsze nie robi sztucznych kolejek], skromny!

fantastyczny lekarz, nie boi sie przepisywać leków których inni lekarze boją sie przepisać bo są to poważne hormony

Gorąco polecam, ostatni komentarz to złośliwość osoby , która opisała tego lekarza tak nieprawdziwie, że napewno nie była jego pacjentem

Stanowczo odradzam tego lekarza jako endokrynologa. Przyjmując w ramach NFZ leczy na zasadzie jasnowidztwa. Nie kieruje na żadne badania, nie wystawia nawet skierowania na badanie TSH. Podczas każdej wizyty zwodzi pacjenta, że następnym razem wykona USG tarczycy. Wypisuje odpowiedź do lekarza rodzinnego wpisując, że zostały wykonane badania, a ich nie wykonał. Zapisuje eutyrox w bardzo dużej dawce i każe kroić na pół (tabletka wielkości relanium). Są to chormony i nigdy nie wiadomo ile się ich weźmie, bo trudno jest równo przekroić taką tabletkę. Organizm wariuje. ODRADZAM!!!

Jest to 4 lekarz endokrynolog u którego się konsultowałam i najlepszy.I co więcej nie była to prywatna wizyta,tak jak w pozostałych przypadkach.Co obala mit,ze tylko lecząc się prywatnie i płacąc grube pieniądze za wizytę będziemy potraktowani jak należy. Bardzo rzeczowy lekarz,dokładny,powaznie i profesjonalnie podszedł do problemu,wyjasnił wszystko,pokierował.Duża wiedza.Zasugerował przebadanie dziecka,które może być ewentualnie obciążone dziedzicznie.A to już ewenement u lekarzy ! Gorąco polecam!!!

Bardzo dobry lekarz - pomógł mi bez problemu. Ponadto odpowiadał na wszystkie moje pytania cierpliwie i wyczerpująco :) Polecam z czystym sumieniem