dr n. med. Sabina Kluz

Chodzę do Pani doktor Kluz od 10 lat. Uważam, że jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Zawsze mogę liczyć na profesjonalną pomoc z jej strony ( rownież w szpitalu gdzie rodziłam synka i gdzie Pani doktor mnie później operowała ) Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam, bardzo dobry ginekolog z profesjonalnym i bardzo miłym podejściem. Jestem pacjentką, która miała dość duże problemy ze zdrowiem, dzięki pani doktor, jestem dziś zdrowa i szczęśliwa. Pobyt w szpitalu i leczenie dzięki odpowiedniemu podejściu doktor Kluz i całego personelu przeszłam bardzo dobrze i szybko wróciłam do formy. Dziękuję!

Zdecydowanie polecam! Bardzo kompetentny i miły ginekolog. Ma sporą wiedzę i doświadczenie, a do tego bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnia, ma czas i nie tylko dobrze leczy, ale też szanuje pacjenta, co jest bardzo ważne!

Polecam! Pani doktor Sabina Kluz to prawdziwy lekarz z powołania, kompetentna, z ogromną wiedzą i doświadczaniem. Podczas wizyty ( a jestem już kilkuletnią pacjentką) zawsze ze spokojem odpowiada na każde pytania i zrozumiałym dla pacjenta językiem tłumaczy stawianą diagnozę i zalecane leczenie. Wizyta u ginekologa to zawsze jakiś stres, ale w tym gabinecie panuje taka spokojna i przyjemna atmosfera, że ten lęk i niepokój mija. Polecam serdecznie wszystkim, mając takiego ginekologa my kobiety możemy czuć się bardzo bezpiecznie i życzę Pani Doktor wszystkiego co najlepsze, aby mogła dalej nas tak wspaniale przyjmować i leczyć.

Szczerze nie polecam.jestem pacjentka w ciazy. Pani doktor traktuje pacjentów z góry. Wizyta odbywa się w pośpiechu. Nie ma czasu aby porozmawiać i zadać pytanie. A jeśli jakimś splotem okoliczności uda dojść się do głosu i zadać pytanie ma się wrażenie że jest to najgorsze co mogło się zrobić. Natomiast odpowiedzi Pani doktor są aroganckie i brak w nich konkretnych informacji. Jedyne co po ostatniej wizycie udało się Pani doktor to podnieść mi skutecznie ciśnienie i mocno zastraszyć niczego przy tym nie wyjaśniając

Nie polecam tej Pani jest bardzo nie miła, nie zna zasad etyki. Brak kompletnych zasad. Ta Pani myśli że jest najważniejszą osobą na świecie i że ona jest tylko Panią ginekolog i najlepsza. Więc prostuje tutaj myśl, którą ta Pani ma niestety nie jest najlepszym ginekologiem kompletnie nie szanuje swoich pacjentek ani nikogo . Jak na osobę o takim wysokim mniemaniu powinna się Pani zastanowić bo to co widać niestety nie dorasta Pani innym!!! Dzieci w podstawówce moja więcej kultury niż Oni !!

Kompetentna, ale mało empatyczna. Pacjent czuje się, jak na taśmie produkcyjnej. Wizyty pośpieszne, brak czasu na zadawanie pytań, baardzo pobieżny wywiad.

zawiodłam się ,długi czas oczekiwania na wizytę,pobieżne badanie

zawiodłam się ,długi czas oczekiwania na wizytę,pobieżne badanie

Bez dyskusji Pani Dr jest bardzo kompetentym i godnym polecenia lekarzem, w tym co robi. Mogłaby byc jedynie bardziej miła dla pacjenetek i powinna poświęcac pacjentkom więcej czasu. Długo się do niej czeka przed wejściem do gabinetu i przez to wizyta jest w pośpiechu i nie zawsze Pani dr przez to ma czas i bywa czasem nie miła. Myslę jednak, że mimo wszystko warto do Niej chodzic, bo naprwadę jako lekarz jest bardzo dobra, a To jest Najważnijesze :)

BARDZO MIŁA, DOKŁADNA, INTERESUJE SIĘ PACJENTEM

BARDZO MIŁA, DOKŁADNA, INTERESUJE SIĘ PACJENTEM