dr Samir Ibrahim

Chirurg plastyczny

Pół roku temu miałam operację podnoszenia piersi wraz z implantami w Mandala Clinic u Dr Ibrahima. Efekt cudowny! Mimo, że w pierwszych tygodniach byłam obolała co jest normalne po takiej operacji to było warto!!! Doktor bardzo rzeczowy, cierpliwy, empatyczny po prostu ludzki. Dużo czasu poświęca na rozwianie wszelkich wątpliwości ( a miałam ich sporo). Ma duże wyczucie estetyki co jest bardzo ważne przy takich zabiegach. Polecam! Już myślę o następnym zabiegu z zakresu estetycznej ginekologii laserowej w klinice dr Samira Ibrahima. Bardzo zadowolona pacjentka

Bardzo zadowolona pacjentka

Dr Ibrahim usunął szpetny bliznowiec powstały po szczepieniu, którego wstydziłam się wiele lat. Jestem za to ogromnie wdzięczna, sam pan dr bardzo uprzejmy i kulturalny. To samo można powiedzieć o reszcie ekipy z kliniki, a miejsce ładne i z klasą. Lekarz godny polecenia:)

Rzeżnik, nie chirurg. Ponad rok temu zrobił mi korektę powiek górnych. Operacja poskutkowała lekką poprawą wyglądu powiek (daleką od spodziewanej) i OKROPNYMI I WIELKIMI BLIZNAMI. Na lewym oku blizna sięga skroni!!!To była moja jedyna operacja plastyczna, więc nie wiedziałam dokładnie czego się spodziewać. Teraz wiem, że doktor Ibrahim "odwalił robotę". Konsultacja przedzabiegowa była pośpieszna, doktor wydawał się znudzony rozmową ze mną (trwała może trzy minuty). Podczas operacji asystowali mu pielęgniarze z Azji, którzy w ogóle nie mówili po polsku i słabo po angielsku. Bardzo mocno uciskali moje oczy, żeby wyjąć woreczki tłuszczowe, musiałam prosić doktora o zwrócenie im uwagi. Doktor zainterweniował, ale siniaki miałam przez cały miesiąc. Recepcjonistka poinformowała mnie przed zabiegiem, że dostanę tzw.niebieską pigułkę na zobojętnienie, jednak nikt mi jej nie podał. Zabieg był przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym, więc nie czułam bólu, ale czułam dotyk i ucisk i byłam w pełni świadoma przez cały czas, niestety nie było to najmilsze doświadczenie. Ale to jescze nic. Najgorsze, że moje powieki wyglądają, jakby przypadkowo pocięte. Blizny różnią się położeniem i długością. Teraz już rozumiem, że szwy nie zostały właściwie nałożone. Dlatego na powiekach mam wklęsłe blizny idące w kierunku skroni, są nierówne, jedna jest dłuższa i leży wyżej od drugiej. Od ponad roku próbuję zabiegów laserowych, kremów, maści itp. Niestety wzystko to pomogło tylko trochę. Najprawdopodobniej beędę musiała przejść zabieg rewizyjny. Doktor Ibrahim mnie oszpecił i nie wykazał żadnej chęci pomocy po zaistniałej sytuacji. Stwierdził, że to moja wina, bo mam zaburzenia produkcji kolagenu. 3 lekarzy chirurgów u których byłam na konsultacji w sprawie operacji rewizyjnej, nie potwierdziło jego opinii. Nie polecam tego lekarza.

Naprawdę super chirurg plastyczny, jestem b. zadowolona, klinika też wspaniała, polecam

U doktora robiłam korekcję nosa. Wszystko poszło szybko, sprawnie i bez problemu. Doktor Ibrahim jest bardzo miły i życzliwy. Chętnie odpowiada na każde pytanie. Personel też okazał się bardzo pomocny i uprzejmy. Z całości i efektu jestem bardzo zadowolona!

Miałam operacje plastyczą uszu i jestem zadowolona z zabiegu. Lekarz bardzo fachowy i kompetentny, a do tego bardzo uprzejmy i sympatyczny. Gorąco polecam!

Witam serdecznie, dr Samir to ciepły i uczciwy człowiek. Idealnie wytłumaczył mi operację, której się następnie poddałam. Nie obiecywał złotych gór i był szczery. Rezultaty po zabiegu są bardzo zadowalające. Nie żałuję żadnej decyzji podjętej w jego klinice. Ślę serdeczne podziękowania dla całego zespołu kliniki Mandala. Dziękuję za ciepło i profesjonalizm i życzę Wam kochani wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam

jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu przez dr.Samir Ibrahim i bede dalej polecala z korzystania z jego bardzo dobrej i kompetentnej pracy.dziekuje i polecam jeszcze raz.J.Ramm

Polecam bardzo zlote rece doktora Samira Ibrahima i cala ekipe MANDALA BEAUTY CLINIC w Poznaniu. Klinika piekna, nowoczesna, lsniaca i przyjazna czlowiekowi. Operacja mojego odstajacego ucha w moim zaawansowanym wieku:)) okazala sie mozliwa, nietrudna i bezbolesna. Jak cudownie teraz czesac sie we wszystkie mozliwe fryzury! A w perspektywie przede mna jeszcze piekne nobliwe koki:)) Zadnych specjalnych bolesci, szybkie gojenie sie i naturalny efekt - do tego stopnia, ze moi najblizsi byli zdezorientowani i pytali, ktore to ucho"? Pan doktor oprocz kompetencji i wieloletniego doswiadcznie ma w sobie wiele ciepla i zyczliwosci a to wazne, kiedy czlowiek sie boi mimo wsystko...
Rada: Nigdy nie jest za pozno i warto sie odwazyc. Specjalne podziekowania dla pani Natalii, ktora jako osoba pierwszego kontaktu cierpliwie reagowala na wszystkie moje pytania i watpliwosci - najpierw telefonicznie a potem mailowo. Polecam pacjentom MANDALE a calej ekipie zycze wielu nowych, milych pacjentow. Pacjentka z sierpnia 2011

W kwietniu tego roku mialam robiony brzuch u Pana Doktora Ibrahima w klinice Mandala najnowszym urzadzeniem Vaser Hi Definition. O ile wiem, to klinika ta posiada jako jedna z dwoch takie urzadzenie w Polsce, w USA robi furore! Sluzy on nie tylko do usuwania tluszczu, ale przede wszystkim do modelowania sylwetki-o co mi najbardziej chodzilo! Po paru dniach znosnego bolu (nie wzielam ani jednej tabletki przeciwbolowej) i okolo 3-4 tygodniach do czasu zejscia opuchlizny efekt przeszedl moje oczekiwania. Brzuch jest plaski i dzieki wymodelowaniu (a nie tylko odessaniu) wyglada, jakbym spedzala godziny na silowni. Teraz czekam, az skora sie calkowicie wciagnie (podobno do roku od zabiegu). Slady- dwie male blizny w okolicy bikini, ktorych juz prawie wogole nie widac! Pan Doktor jest przesympatyczny i przy kazdej konsultacji poswiecal mi duzo czasu, a nie jak inni lekarze nerwowo patrzyl na zegarek. Moge jego i cala klinike, ktora jest bardzo nowoczesna polecic z reka na sercu! Julia S.