lekarz Sebastian Gajda

Jestem bardzo zadowolony z widzenia po operacji. Nie ma czego się bać. Po zabiegu od razu lepiej widziałem. Pozdrawiam Doktora i będę polecać znajomym Jan

Pozdrawiam Doktora i będę polecać znajomym
Jan

Polecam wszystkim tego lekarza. Uprzejmy, cierpliwy i słuchający pacjenta. Zabieg zaćmy dzięki panu doktorowi był o wiele mniej stresujący. Niedługo żona także będzie operowana przez doktora. Wiem że też będzie zadowolona z efektu.

Jestem młodą osobą, u której zaćma niestety rozwinęła się już w wieku 40 lat. Trafiając do gabinetu Doktora Sebastiana w Ventriculusie nie wiedziałam nic o tym schorzeniu, oraz o metodach leczenia. Doktor na konsultacji rzetelnie wytłumaczył mi jak rozwija się ta choroba oraz doradził wybór soczewki. Nie miałam świadomości jakie istnieją możliwości na rynku dla ludzi, których zaćma dotyka w młodym wieku. Podczas operacji została mi wszczepiona soczewka Premium na bliż i dal, dzięki której aktualnie nie muszę nosić okularów. Jestem wdzięczna, bo czuje że bardzo dużo zyskałam i to na długie lata :-)
Pozdrawiam Doktorze i życzę dalszych sukcesów zawodowych.
Magda K

Leczę się u Dr kilka lat. Po operacji zaćmy jestem pod stałą kontrolą. Widzenie wróciło jak za dawnych lat. Nie ma co się bać operacji. Pozdrawiam Doktora.

Zaufałam Dr na podstawie opinii, które przeczytałam w Internecie. Wszystko się potwierdziło. Dziękuję Doktorze za operację zaćmy i opiekę.

Długo zastanawiałem się nad operacją zaćmy. Z powodu strachu i przekonania, że zaćma musi dojrzeć, żeby ją operować. Do gabinetu Dr Gajdy w Lesznie trafiłem z polecenia znajomej i nie żałuję. Jestem już po operacji zaćmy jednego oka soczewkami wieloogniskowymi. Operacja zorganizowana w przeciągu 3 tygodni, widzenie polepszyło się już kilka godzin po zabiegu. Czekam na zabieg drugiego oka. Zangażowanie, profesjonalizm i sumienność Doktora Gajdy oceniam na 5 z +. Marek J.

U Doktora Gajdy leczę się od kliku lat. W ostatnim roku zostały przeprowadzone u mnie dwie operację zaćmy soczewkami premium. Obsługa oddziału okulistycznego na najwyższym poziomie. Efekt po zabiegu przerósł moje oczekiwania. Polecam wszystkim znajomym tego lekarza! Fachowiec, który wie co robi.

Dr Sebastian Gajda wykonał u mnie zabieg usunięcia zaćmy obu oczu. Polecam tego lekarza wszystkim. Operacja jak i kontrole pooperacyjne przeprowadzone w miłej atmosferze. Doktor dokładnie wytłumaczył jak będzie przebiegał zabieg, przedstawił mi różne warianty soczewek, doradził w wyborze. Po wizycie byłam uspokojona i miałam poczucie, że oddaje swoje oczy w dobre ręce. Lekarz z powołania, grzeczny, poświęca dużo czasu podczas wizyty. Dziękuję za poprawienie komfortu życia. Wdzięczna Pacjentka Maria

Wdzięczna Pacjentka Maria

Z całego serca polecam Dr Gajdę. Przeprowadził operację zaćmy u mojej mamy. Zabieg bezbolesny w miłej atmosferze. Jakoś życia Mamy znacząco wzrosła. Doktor jest miłym, sumiennym człowiekiem, który poświęca Pacjentowi dużo czasu.

Lekarz ten wykonywał u mnie operację usunięcia zaćmy. Wszystko przebiegało sprawnie . Lekarza tego cechuje sumienność, zaangażowanie, fachowość, a także ludzkie podejście do pacjenta. Nie miał problemu z szybką oceną mojego stanu zdrowia i odpowiednią decyzja odnośnie przebiegu operacji zaćmy (mimo iż posiadam też inne schorzenia). Miałem operowane dwoje oczu naraz i to w tym ciężkim czasie pandemii, a efekt końcowy przerósł nawet moje oczekiwania. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę innym wiedząc, że na pewno im pomoże.