Sebastian Szymczakowski

Lekarz z powołania. Polecam pod każdym względem. Niewielu takich lekarzy w małym Otwocku. Tego warto polecać.

Pan Doktor Szymczakowski jest najlepszym lekarzem pod słońcem , z prawdziwego powołania, profesjonalny , oaza spokoju, nieziemska pamięć do każdej pacjentki . Życzę każdemu tak wspaniałej opieki i z wielka przyjemnością polecam Pana Doktora !

Polecam z całego serca. Prowadził moją ciążę i odbierał poród, mimo że trafiłam do szpitala jak kończył dyżur. Lekarz z powołania. Młody, miły, a w dodatku kompetentny.

Dr. Szymczakowski to wspaniały lekarz z powołania. Prowadził moją ciąże i odbierał poród, jestem zachwycona jego profesjonalizmem.

Pan doktor jest wspaniały. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest miłym i ciepłym człowiekiem. Najbardziej dziwi mnie to, że pamięta On swoje pacjentki, wie której co dolega, jak przebiega jej ciąża i co się "działo". Zawsze zanim podam mu kartę ciąży wie co omawialiśmy na poprzedniej wizycie i dodam, że chodzę do niego do państwowej przychodni. Nie ma dla Niego różnicy czy płacisz za wizytę czy jesteś państwowo podejście ma takie samo do wszystkich.

Dr Szymczakowski to najlepszy ginekolog z którym miałam styczność. Prowadził moją ciążę od połowy (niestety byłam na tyle głupia że prowadziłam ją u kogoś innego, do teraz tego żałuje). Dzięki niemu moja ciąża z wielce zagrożonej (zdanie poprzedniego lekarza) stała się zwykłą ciążą fizjologiczną. Pan doktor jest oazą spokoju dzięki czemu pacjentka też, a w ciąży to bardzo ważne. W szpitalu pan doktor przychodził do mnie tak często że śmiałam się że zajmuje się tylko mną. Już się nie mogę doczekać kolejnej ciąży prowadzonej przez tego lekarza. Każdej kobiecie bym poleciła choć jedną wizytę u pana doktora i pewnie na tej jednej by się nie skończyło.

Wspaniały lekarz,dziękuję mu z całego serca za profesjonalną opiekę w ciąży.To była moja druga ciąża,ciąża wyjątkowa bo wywalczona i nie bez problemów,ale dzięki panu doktorowi zakończona sukcesem.Miałam także to szczęście,że to właśnie pan Szymczakowski pomógł mi urodzić moją cudowną córeczkę.Dziękuję panu i życzę dużo zdrowia.

Dr Szymczakowski to wspaniały lekarz. Dzięki Niemu szczęśliwie donosiłam zagrożoną ciążę. Polecam wszystkim paniom!

Polecam. Podczas wizyty doktor daje odczuc, ze jest sie jego najwazniejsza pacjetka. O wszysto dokladnie wypytuje. Kazde zagadnienie opisuje i tłumaczy. Nawet podczas badania spokojnie opisuje co i dlaczego robi. Jego spokoj i stonowanie bardzo umila wizyte. Jednym slowem przyjaznie nastawiony lekarz.

polecam doktora wszystkich.jest b.miły, uśmiechnięty, wzbudza zaufanie przede wszytskim kompleksowym podejściem,zaangażowaniem,nie śpieszy się nigdy i jest b.dokładny.