Lekarze Seksuolog

dr n. med. Marek Uleniecki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Seksuolog, USG ginekologiczne

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Kraków

Poznałam pana dr w bardzo złych okolicznościach. To bardzo konkretny człowiek, czasami to mnie złościło, ale w moim przypadku diagnoza była słuszna. Nie pozostawił mi złudzeń choć czasem nadzieja jest potrzebna. To co mnie w nim urzekło to niecodzienne podeście do człowieka i zaufanie - co w tych czasach się nie zdarza. Odbiera telefony i na prośbę pojawia się w szpitalu choć nie ma takiego obowiązku - tym samym przekazuje, ...
Opinia dodana przez: Wera
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Seksuolog
                                       mgr Ireneusz Sych

mgr Ireneusz Sych

Seksuolog, Terapeuta

Gabinet
Owocowa 24
76-200 Słupsk

Mialem duże obawy w związku z pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, ze nie było czego się bać, bo rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pan Irek bardzo szczegółowo wyjaśnił mi naturę moich problemów i przedstawił proponowany plan terapii, który na pewno będę realizować. Polecam
Opinia dodana przez: Kacper

mgr Magdalena Boniuk

Psycholog, Seksuolog

Psychopomoc
Warszawa

Poszłam nabterapie z mężem. Magda zmieniła nasze podejście do związku jak również do zmieniającego się otoczenia bo mamy jedno dziecko a drugie jest w drodze. Było u nas wiele nieporozumień a dzięki terapii potrafimy jak na dzień dzisiejszy rozwiązywać konflikty przed ich zaognieniem. Bardzo polecam Panią Magdę. Jest to osoba bezpośrednia, dająca rozwiązania a nie oceniająca po kilku zdaniach. Trzeba zaufać specjaliście a wtedy zycie stanie się ciut łatwiejsze.

lekarz Wiesław Jaskulski

Seksuolog, Chirurg plastyczny

UROLOG Seksuolog - Wiesław JASKULSKI Bydgoszcz
Kujawska 12/3-4 piętro I
85-959 Bydgoszcz

Dzisiaj byłem na wizycie i USG w Jaskulski Urology profesjonalne podejście i porady sprzęt na najwyższym poziomie także wszystkim bardzo polecam . marek
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Seksuolog
                                       dr hab. n. med. Bartosz Grabski

dr hab. n. med. Bartosz Grabski

Centrum Dobrej Terapii
Miłkowskiego 7/U1
Kraków

Co tu mówić, nie ma lepszego, bardziej kompetentnego i z bardziej empatycznym podejściem do pacjenta, lekarza.
Witam Gdzie przyjmuje ten doktor? Poproszę o dokładny adres i numer telefonu. Bardzo zależy mi na kontakcie do niego, nigdzie nie mogę znaleźć informacji gdzie dokladnie przyjmuje jedynie tyle, że w Brzegu.

dr n. med. Christian Imieliński

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124
02-624 Warszawa

Super, polecam jeśli szukacie seksuologa to doktor Imieliński na pewno zagwarantuje profesjonalna pomoc
Opinia dodana przez: Artur

mgr Katarzyna Dupla-Poprawska

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Antoni Ferenc

Poliklinika MSZ
ul. Adama Mickiewicza 8
06-400 Ciechanów

Świetny fachowiec, a przy tym dobry, ciepły człowiek! O takich jak On mówi się "lekarz z powołania".
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

mgr Magdalena Gdowska

Seksuolog

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71
Warszawa

Przemiła i bardzo kompetentna osoba, fachowa w każdym calu. Szczerze polecam ten kontakt.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Seksuolog
                                       mgr Sylwia Osada

mgr Sylwia Osada

Gabinet Psychoterapii Integum
Kolejowa 47A/111
Warszawa

POLECAM. psycholog- seksuolog w 100%. bardzo profesjonalne podejście do zawodu, jest bardzo uprzejma, poświęca na wizytę tyle czasu ile wymaga tego problem (nie tak jak w przypadku innych:"45 minut minęło, mam następnego pacjenta, omówimy problem na następnej wizycie"), skupia się na problemach emocjonalnych co dla mnie jest bardzo ważne
 Coach
                                       mgr Kamil Perończyk

mgr Kamil Perończyk

Coach, Seksuolog

Długo mi zeszło z decyzją o pójściu do seksuologa, ale kiedy już w koncu się zdecydowałam, wiedzialam ze moje życie niedługo sie zmieni. Po kilku miesiacach terapii czuję, że uratowałam moje małżeństwo i poczucie bycia kobietą. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Ewa Baszak-Radomańska

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Pogodna 34
20-333 Lublin

Bardzo ciepła, kompetentna i profesjonalna pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, od ręki naprawia błędy popełnione przez innych 'specjalistow'. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 32612, 'name': u'Wroc\u0142awice'} Seksuolog
                                       mgr Lena Myśliwek

mgr Lena Myśliwek

Gabinet psychoterapii
Legnicka 59A
Wrocławice

Polecam Panią Lenę. Spotkania bardzo mi pomogły poukładać sobie w głowie, popatrzeć na swoje zycie z nowej, swiezej perspektywy. Polecam
Opinia dodana przez: Tomek

mgr Alicja Bancer

Seksuolog, Terapeuta

Gabinety Lekarskie
11 Listopada 3e / 1
Oświęcim

Zanim trafiłam do pani Alicji miałam styczność z wieloma specjalistami, lecz żaden z nich nie wydawał się być odpowiedni przez co bardzo szybko rezygnowałam z leczenia. Po czasie całkowicie odpuściłam sobie szukanie pomocy. Kiedy zaczełam się borykać z atakami paniki, została mi polecona terapia u pani Alicji Bancer. Początkowo miałam obawy co do tego, że konsultacje miały odbywać się online. Jednakże jakoś bardzo się to nie rózniło od spotkań w ...
Opinia dodana przez: Zofia