Jestem Psychologiem, terapeutą, profesjonalnym trenerem mentalnym, doświadczonym mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą posiadającym 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Moje umiejętności i wiedza są oparte na wielu specjalistycznych kursach, które ukończyłem w obszarach motywacji, psychologii, mentoringu oraz walki z depresją i wypaleniem zawodowym.

Moje profesjonalne osiągnięcia obejmują pomoc wielu osobom w wyjściu z trudnych sytuacji oraz wsparcie firm w zwiększaniu sprzedaży...

Pan Irek świetnie opiekuje się pacjentem. Wysłucha, analizuje i służy radę. Jarzy bardzo zaangażowany, ale tez daje czas, dzięki temu nie czuje się przytłoczony. Polecam

Pan Irek pomógł wyjść mi z najtrudniejszego okresu w moim życiu. Dzięki pracy z panem Irkiem nauczyłam się samodzielnie podejmować decyzje i stawiać granice. Każde spotkanie pozwala mi w uporządkowaniu myśli i uczuć i z każdego spotkania wychodze pozytywnie nastawiona na resztę tygodnia. Polecam!

Bardzo polecam! Pan Irek bardzo pomógł mi w lepszym rozumieniu wzajemnych relacji i zachowań w mojej rodzinie, a to pozwoliło mi bardziej zadbać o mój komfort i zdrowie psychiczne.

Super specjalista. Trafia w punkt, dobrze tłumaczy i czułam ogromnie duże zaangażowanie podczas wizyty.

Bardzo przyjazna i komfortowa przestrzeń. Pan Irek bardzo profesjonalny, dał mi dużo przestrzeni i zrozumienia w miłej atmosferze.

Dbałość o samopoczucie pacjenta, jego komfort i budowanie bezpiecznej atmosfery to moje podsumowanie wizyt u Pana Irka. Długo tego szukałam u innych terapeutów i polecam wsystkim!

To była moja pierwsza wizyta i jak najbardziej spełniła moje oczekiwania. Spotkanie konkretne, ale i na luzie . Czułem się wysłuchany i zrozumiany.

Przechodziłem bardzo trudny okres w życiu, od Pana Irka uzyskałem niesamowite wsparcie. Po zażegnaniu kryzysu zostaje na dłużej, Pan Irek bardzo zainspirował mnie do pracy nad sobą. Polecam

Pan Ireneusz jest bardzo zaangażowany w proces terapii i bardzo empatyczny, co bardzo pomaga takim osobom jak ja czyli nigdy wcześniej nie były w terapii. Wielki profesjonalizm i bardzo przyjazna atmosfera.

Podczas wizyty za każdym razem czuje się wysłuchana, każdy problem jest poruszany stopniowo, dzięki temu czuje, ze to jest odpowiednie tempo terapii dla mnie. Czuje się bezpiecznie przy opowiadaniu co mi tam w głowie świszczy. Polecam