Jestem Psychologiem, terapeutą, profesjonalnym trenerem mentalnym, doświadczonym mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą posiadającym 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Moje umiejętności i wiedza są oparte na wielu specjalistycznych kursach, które ukończyłem w obszarach motywacji, psychologii, mentoringu oraz walki z depresją i wypaleniem zawodowym.

Moje profesjonalne osiągnięcia obejmują pomoc wielu osobom w wyjściu z trudnych sytuacji oraz wsparcie firm w zwiększaniu sprzedaży...

Polecam! Zostałam pokierowana, co dalej mam robić z moimi „problemami”, otrzymałam wskazówki jak radzić sobie w kryzysowych sytuacjach. Bardzo się cieszę, ze rozpoczęłam terapię u Pana Irka i na pewno będą ja kontynuować. Dziekuje.

Kompleksowa opieka, szczera rozmowa. Pan Irek to świetny słuchacz. Korzystam z udzielonych rad. Bardzo polecam.

Pan Irek jest bardzo zaangażowany w proces terapii. Zadaje odpowiednie pytania, wysnuwa odpowiednie wnioski. Jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam.

Dziękuję za spotkanie online. Bardzo mi pomogło uporać się z problemem jaki mnie trapiły. Wyjątkowy mówca że zrozumieniem. Dziękuję jeszcze raz.

Pan Ireneusz jest profesjonalny, empatyczny i nastawiony na rozwiązywanie problemów. Tego właśnie szukałem. Jestem po trzech spotkaniach i na pewno będę kontynuować.

To była moja pierwsza konsultacja u psychologa w życiu. Bardzo się stresowałam i wstydziłam, ale okazało się to zupełnie niepotrzebne. Pan Irek to bardzo empatyczna, miła i zaangażowana osoba. Już po pierwszej wizycie poczułam się dużo lepiej. Polecam każdemu.

Pan Irek bardzo szybko zyskał moje zaufania. Już na pierwszej wizycie zaproponował mi porady, które pomogły zmniejszyć dolegliwości, które zatruwały mi codzienne życie.

Jestem bardzo wdzięczny za pomoc Panu Irkowi. Trafiłem do niego w ogromnym kryzysie, a juz pierwsza wizyta przyniosła mi odrobine spokoju. Teraz uczęszczam do Pana Irka regularnie i śmiało mogę powiedziec, ze kryzys juz za mną dzięki tym spotkaniom. Dziekuje Panie Irku.

Byla to moja pierwsza wizyta u takiego specjalisty i podchodziłem do niej bardzo sceptycznie. Okazało się, ze zupełnie niepotrzebnie. Pan Ireneusz z dużym zaangażowaniem i otwartością podszedł do rozmowy ze mną. Polecam.

Bardzo pozytywnie oceniam wizytę. Czułam się wysłuchana i nieoceniana. Bardzo empatyczny specjalista.