Jestem Psychologiem, terapeutą, profesjonalnym trenerem mentalnym, doświadczonym mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą posiadającym 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Moje umiejętności i wiedza są oparte na wielu specjalistycznych kursach, które ukończyłem w obszarach motywacji, psychologii, mentoringu oraz walki z depresją i wypaleniem zawodowym.

Moje profesjonalne osiągnięcia obejmują pomoc wielu osobom w wyjściu z trudnych sytuacji oraz wsparcie firm w zwiększaniu sprzedaży...

Polecam! Otrzymałam od Pana Irka dużo wsparcia i empatii oraz pomocy w analizie mojego problemu, tego co czuje i co mogę z tym zrobić.

Pan Irek konkretnie i profesjonalnie podszedł do tematów które przedstawiłem. Zadając odpowiednie pytania poruszył mnie do zastanawiowenia się nad kwestiami których do tej pory nie brałem pod uwagę. Przyjemna atmosfera w trakcie wizyty.

Profesjonalna fachowiec, która potrafi prowadzić rozmowę w spójny sposób. Nie ocenia, nie narzuca, a stara się dowiedzieć jak najwiecej o podstawie danego problemu i pomaga mi w szukaniu dróg do jego rozwiązania.

Pan Irek to bardzo kompetentny fachowiec. Szybko nawiazalismy nic porozumienia. Polecam każdemu kto chciałby popracować nad sobą.

Pana Irka zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka wsparcia i pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.

Jestem po pierwszej wizycie i uważam, ze pan Ireneusz to empatyczny psycholog i coach. Bardzo uważnie słucha, odnosi się do konkretnych problemów. Czuje się to zaangażowanie i indywidualne podejście. Będę wracać na kolejne wizyty.

Widzę efekty terapii na każdej płaszczyźnie mojego życia, za co jestem bardzo wdzięczna Panu Irkowi, który nie dość, że jest świetnym specjalista to jest po prostu sympatycznym i życzliwym czlowiekiem.

Dopiero rozpoczynam terapie, jest to moja pierwsza w życiu. Nie wierzyłem, ze uda mi się przełamać barierę, bo dotąd uważałem wizyty u psychologa jaki objaw słabości. Po pierwszej wizycie mam bardzo pozytywne odczucia, będę kontynuować wizyty.

Z każdym kolejnym spotkaniem przekonuje się, ze to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm, celnie nazywa moje problemy i pomaga mi je rozwiązać. Jestem za to wdzięczny, Panie Irku. I polecam wszystkim!

Polecam. Pan Irek dużo pamięta, sporo notuje, słucha i doprecyzowuje, co jest dla mnie ważne i nie musze wciąż od nowa opowiadać. Otrzymałem dużo trafnych rad.