Jestem Psychologiem, terapeutą, profesjonalnym trenerem mentalnym, doświadczonym mówcą motywacyjnym, przedsiębiorcą posiadającym 15-letnie doświadczenie w pracy z ludźmi. Moje umiejętności i wiedza są oparte na wielu specjalistycznych kursach, które ukończyłem w obszarach motywacji, psychologii, mentoringu oraz walki z depresją i wypaleniem zawodowym.

Moje profesjonalne osiągnięcia obejmują pomoc wielu osobom w wyjściu z trudnych sytuacji oraz wsparcie firm w zwiększaniu sprzedaży...

Pan Irek był dla mnie ogromnym wsparciem w trudnej dla mnie sytuacji życiowej. Dużo słuchał i pomógł mi zrozumieć emocje i poradzić siebie z nimi.

Pan Ireneusz bardzo skutecznie i szybko diagnozuje problemy. Wzbudził moje zaufanie oraz bardzo empatycznie zaproponował kilka rozwiązań, które małymi krokami będę wdrażał do swojego życia. Dziękuję.

Do Pana Irka trafiłam za namową mamy. Serdeczne polecam wszystkim, którzy się wahają. Bardzo kompetentny, miły i empatyczny specjalista.

Dziękuję za spotkanie online..bardzo mi pomogło uporać się z problemem jaki mnie trapił . Wyjątkowy mówca że zrozumieniem ..Dziękuję

Pan Ireneusz to bardzo miła i ciepła osoba, która pomogła mi pozbyć się demonów. Znów wstaje codzień rano z uśmiechem na twarzy. Dziekuje i polecam wszystkim :)

Sesje Pana Irka są dobrze zorganizowane i skoncentrowane na celach. Potrafi stworzyć atmosferę zaufania i bezpieczeństwa, która sprzyja otwartości i wzrostowi osobistemu. Polecam z czystym sumieniem.

Żałuje, ze nie trafiłam do Pana wcześniej. Ogromna wiedza i doświadczenie oraz pomoc w rozwiązaniu moich problemów. Bardzo dziekuje.

Metody Pana Irka są skuteczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Potrafi dostarczyć konkretne narzędzia i strategie, które prowadzą do pozytywnych zmian w myśleniu i zachowaniu. Polecam!

Polecam!

Umiejetność i empatia Pana Ireneusza sprawia, ze czułem się naprawdę zrozumiany. Pan Ireneusz okazał mi niesamowite wsparcie w trudnym dla mnie czasie.

Bardzo polecam Pana Irka. Byłam w głebokim kryzysie, ale po kilku spotkaniach zaczynam widziec siwatelko w tunelu. Dziekuje