lekarz Siergiej Burłaczenko

1,8

Doktor Siergiej to profesjonalista w każdym calu: szybko zdiagnozował chorobę i dobrał odpowiednie leki, które działają po pierwszym użyciu. Kilku lekarzy, u których byłem wcześniej tego nie potrafili. Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy, bo ten lekarz to osoba godna polecenia i bardzo polecam tą osobę. Serdecznie pozdrawiam. Pacjent Adam Z.

Kilku lekarzy, u których byłem wcześniej tego nie potrafili.
Serdecznie pozdrawiam.
Pacjent Adam Z.

Pojechałam z dzieckiem (od paru dni utrzymujący się stan podgorączkowy, ból zatok) do szpitala i niestety trafiłam na tego oto Pana, który lekarzem nie powinien się nazywać. Powitała mnie lekceważąca postawa w stosunku do pacjenta, szyderczy ton oraz ignorancja wobec stanu mojego dziecka. Nie uzyskałam żadnej kompetentnej diagnozy, a sposób leczenia z łaską zaproponowany przez tego Pana można zakwalifikować do wiedzy na najniższym poziomie (wręcz marnym) i wymagającej szeroko pojętej aktualizacji. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie spotkam się z tym Panem, szczególnie w sytuacji problemowej, gdy na pierwszym miejscu stoi zdrowie dziecka (!!!) oraz ogólnym brakiem kultury osobistej oraz szacunku do drugiego człowieka.

Konkretny, rzeczowy, szybka diagnoza i pomoc. Pozytywna energia przekazana i już działa, cóż więcej wymagać? Polecam! W szpitalu na sorze czekałam z córką ponad godzinę żeby dowiedzieć sie ze lekarz bedzie mógł nas przyjąć w ciągu najbliższych 4 godzin. W ProFamilii czekałyśmy 3-5 minut. Jak dla mnie rewelacja. Dziękuję.

Ten człowiek nie powinien być lekarzem, jest bardzo niemiły, szydzi z pacjenta, nie potrafi pomóc. Jego niekompetencja mnie przeraziła. Przyszedł do niego z bólem gardła, mi to wyglądało na anginę, nie mogłem nic jeść przełykać itp, nie raz ją miałem więc pamiętam jak wygląda, ale wielmożny pod doktor stwierdził że nic mi nie jest, gorączka widoczne nie miała znaczenia. Brak słów, tego człowieka nie powinno być na tym miejscu.

Pan doktor o ile można go tak nazwać do pacjenta pogchodziz bardzo wielką łaska . Profilaktycznie zbada dziecko . Zwraca uwage dlaczego przyjechaliśmy do niego do szpitala a dlaczego nie do innego. Oczywiście od razu wziął telefon i dzwoni po szpitalach i zwraca im uwagę czemu nie przyjmuja pacjentow. Dla mnie taki człowiek to nie powinien byc lekarzem.

Zdecydowanie odradzam tego Pana który nazywa siebie lekarzem !!! Pogarda do chorego to dominujące podejście do pacjenta. Przed zdiagnozowaniem oraz wysłuchaniem chorego wypisuje już receptę. Można wymieniać by bardzo długo jego niekompetencje. Minął się zupełnie z wykonywanym zawodem. Moja propozycja: omijajcie tą osobę z daleka.