dr n. med. Sławomir Borowik

Uprzejmy, kompetentny, lekarz z powołania- nikt się wcześniej tak mamą nie zajął, biodro jak nowe. Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym.

Bardzo dobry lekarz i specjalista, operował mi haluksy a także zlikwidował istniejące płaskostopie, teraz moje stopy wyglądają zupełnie inaczej. Zdecydowanie polecam lekarza wszystkim niezdecydowanych do operacji haluksów. Efekt jest wspaniały mimo chwilowego bólu i cierpienia.

Wspaniały lekarz. Operował moją mamę, była to wymiana stawu biodrowego, w tej chwili mając prawie 80 lat porusza się jak 30latka. Serdecznie polecamy.

Jakieś żarty chyba, na drugiej wizycie skierował mnie na rezonans, zrobiłam w warszawie i na trzeciej wizycie czytając opis, nawet nie oglądając zdjęć stwierdził, że nie zna się na tym i że jest tylko ortopedą pourazowym i należy zgłosić się do-cytuję: "specjalisty", ale hajs za 3 wizyty wziął. Nie potrafię nawet tego skomentować.

Lekarz z powołania,najlepszy specjalista ,konkretny , przesympatyczny, profesjonalny...sama wizyta u doktora sprawia że człowiek czuję się odrazu lepiej.

Lekarz z powołania, kompetentny, uprzejmy. Na pierwszej wizycie postawił prawidłową diagnozę.Jestem po opercji zespołu cieśni nadgarstka. Czuję ogromną ulgę, mogę spać w nocy. Dziękuję bardzo. Polecam. Dorota Borowska

Przyjechałem do "Pana Doktora" na wizytę z miejscowości odległej o 150 km z uwagi na problem z nadgarstkiem prawej ręki...nie postawił żadnej konkretnej diagnozy...ogólnie jestem lżejszy o koszt dojazdu do "Pana Doktora" do Białegostoku (nie mówiąc o zmarnowanym dniu urlopu)...Lepszą diagnozę postawił mój lekarz rodzinny...do którego zgłosiłem się po nieudanej wizycie...pozdrawiam i nie polecam

pomijając to , że po operacji nie wskazał mi prześwietlenia na moje pytanie kiedy mam stancą na nogę odwiedził kiedy chcesz, a kiedy mam chodzić bez kul na także odpowiedział kiedy chcesz!!! jest ani kompetentny ani miły,,,nie polecam

jest ani kompetentny ani miły,,,nie polecam

Pan dr Borowik jest świetnym i niezwykle uprzejmym lekarzem. Operował mi haluxy, mogę z czystym sumieniem polecić tego specjalistę.

Nie polecam - bez żadnego badania chciał ciąć mi noge,nie tłumaczył na czym polega leczenie itd...