dr Sławomir Grabarczyk

Tak Słońce jesteś oazą cierpliwości, uczciwości jesteś kochany.

Tak Słońce jesteś oazą cierpliwości, uczciwości jesteś kochany.

Wspaniały lekarz.Mam 28 lat-odkąd mi go polecono kilka lat temu nie chodzę do nikogo innego.

SŁAWOMIR GRABARCZYK TO LEKARZ Z POWOŁANIEM.LECZYŁ MOJE CÓRKI .TO OSOBA GODNA ZAUFANIA A PRZEDE WSZYSTKIM KOCHAJA GO DZIECI!

Jedyny lekarz jakiego znam, który bada dziecko od podstaw, jest dokładny, tłumaczy co i jak. Lekarz godny polecenia, i tak właśnie robię, polecam go komu mogę i coraz więcej moich znajomych przepisuje swoje dzieci do Pana Grabarczyka. Jest też sympatyczny i ze specyficznym - fajnym- poczuciem humoru.

Pan Grabarczyk leczył moje dzieci. Córki nigdy nie bały się wizyty u lekarza,zawsze panowała miła atmosfera. Cieszę się, że mogłam powierzyć dzieci takiemu specjaliście.

Wspaniały lekarz,dawno temu leczył moich synów i nigdy się nie zawiodłam.Teraz brakuje mi takiego lekarza.Polecam każdej chorej osobie,poprostu anioł w ludzkiej postaci.

wspanialy lekarz z ktorych malo sie spotyka wyjatkowy.

wspanialy lekarz z ktorych malo sie spotyka wyjatkowy.

Super podejście do dzieci. Lekarz z powołania, oby więcej takich lekarzy. Bardzo polecam :)

Jest to mój i mojej córki lekarz pierwszego kontaktu. Według mnie super profesjonalizm, kompetencja, zrozumienie i cierpliwość lekarska. A do tego jest CZŁOWIEKIEM:)Oby więcej takich osób w służbie zdrowia!