lekarz Sławomir Jaworski

Lekarz rodzinny

1,2
1,1

Moja matka po wizycie u tego lekarza wróciła cała roztrzęsiona. Krzyczał, użył sformułowania "siad", jakby mówił do psa, miał pretensje, że zawraca mu głowę a on się spieszy. Dlaczego, pomimo negatywnych ocen jakie otrzymuje nikt nie sprawdzi w jaki sposób, ten, pożal się Boże lekarz, pracuje???? Kolejny przykład zupełnej indolencji ze strony tych, którzy za to odpowiadają. Pewnie, nich wykończy pacjentów, będzie mniej problemów. Unikajcie go jak ognia - taka jest moja rada

Odradzam tego lekarza! Jak okazało się, że doszło do drobnej pomyłki w formalnościach nie z mojej winy to wyzywał się na mnie, stemplował tak, że biuro trzęsło. Chamski, jakim cudem jeszcze jest lekarzem?!

Witam serdecznie. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Najbardziej nieuprzejmy i niekompetentny lekarz jakiego w życiu spotkałem. Lekarz wydawał się być nawet oburzony, że pacjent przychodzi do niego z chorobą. Po krótim wywiadzie typu cyt. słowa lekarza: co jest?, gardło!, angina przecież!, lekarz przepisuje lekarstwo i bez słowa wytłumaczenia wysyła do pracy, nawet nie pytając jaki rodzaj pracy pacjent wykonuje. Pozdrawiam

Pozdrawiam