dr n. med. Sławomir Kroczka

Neurolog dziecięcy, Pediatra

2,7

nie pomógł , zlecał mnóstwo badań chodziłem z synkiem przez pół roku bez efektu zmieniłem lekarza jest znacznie lepiej

W Krakowie nie ma dobrego neurologa jeżeli chodzi o leczenie epilepsji. Lekarze w tym dr. Kroczek stwierdzili u mojego dziecka padaczkę, natomiast okazało się że są to rodzinne drgawki gorączkowe. POLECAM DR. PIOTR ZWOLIŃSKI Warszawa, profesjonalista, lekarz z ogromnym doświadczeniem, rzetelny, ludzki Przed rozpoczęciem leczenia warto poznać opinie kilku lekarzy nigdy nie sugerować się tylko jednym lekarzem.

Myślę że mawiedzę tylko nie potrafi jej wykorzystać.

Myślę że mawiedzę tylko nie potrafi jej wykorzystać.

W pełni kompetentny lekarz, leczymy u niego naszą córeczkę już drugi rok, jest na szczęście bez napadów i dobrze się rozwija. Ma dobry kontakt z dziećmi i przystępnie tłumaczy rozdzcom przebieg choroby i wyniki badań.

Jak dr nie potrafi powiedzieć jaka to jednostka chorobowa to wyśmiewa wszystkich innych lekarzy ..... on wie najlepiej. chodzimy z Olą do niego bo jest słowny jak obieca coś załatwić to tak jest w bardzo krótkim czasie. stosunek do dzieci ? śmieszny napewno sie go nie boją

LECZYŁAM DZIECKO U PANA DOKTORA I NIE POWIEM POMOGŁO UCZYNNY JEST

LECZYŁAM DZIECKO U PANA DOKTORA I NIE POWIEM POMOGŁO UCZYNNY JEST

Absolutnie nie polecam!!! Facet jest totalnym gburem, robi łaskę,badając dziecko. Zresztą bardzo pobieżnie i od niechcenia. Następnie burknie ze dwa razy pod nosem i nie wiadomo co dziecku dolega. Zlekceważył mnie i moją gorączkującą córkę. Jeszcze nie zdążyłam ubrać dziecka i o cokolwiek zapytać, gdy Jaśnie Wielmożny pan wyszedł z gabinetu i mnie w nim zostawił samą...

Smieszny człowiek... ale bardzo słowny. Przy bardziej nietypowych chorobach nie szczególnie zainteresowany ( np. lekooporna padaczka). sympatyczny dla dzieci.

Lekarz do polecenia. Wygląda na bardzo niedostępnego NATOMIAST TAKI NIE JEST!!!! PRZY PROSTYCH ODPOWIEDZIACH PROSTE I LUDZKIE WYTŁUMACZENIE. BARDZO SŁOWNY CZŁOWIEK. POLECAM