dr n. med. Sławomir Mikosiński

2,6
2,6
2,9
2,7

Jestem zawiedziona, bo polecono mi tego lekarza. Wizyta krótka, USG. Diagnoza - guzki, stan zapalny i niedoczynność. Wcześniej miałam USG (krótki czas) stanu zapalnego nie było. Leki i propozycja biopsji. Następna wizyta, biopsja. Na moje zdziwienie dlaczego tak drogo (150 zł) odpowiedział: jestem najdroższy w Łodzi. Telefonicznie miałam dowiedzieć się o wynik-dzwoniłam dwukrotnie: pierwszy raz po trzech tygodniach, jeszcze nie było, drugi raz po ponad miesiącu, nie pamiętał, ale stwierdził, że ostatnio wszystkie biopsje, które robił miały pozytywny wynik (dobry). Nie założył mi nawet karty, liczył na swoją zawodną pamięć. Wszystko, wizyta, USG, biopsja trwały krótko i przebiegały szybko. Miałam wrażenie, że pan doktor się bardzo spieszy. Minęły już dwa lata od tych wizyt a ja zmieniłam lekarza.

Wspaniały lekarz. Bardzo mi pomógł gdy zachorowałam na nowotwór tarczycy, wytłumaczył mi moją chorobę i metody leczenia. WYLECZYŁ MNIE, za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna.

Bardzo dobry lekarz. Przede wszystkim nie zdziera kasy jak inni i przepisuje niedrogie, refundowane, ale skuteczne leki. Kiedy nie widzi potrzeby, nie każe szprycować się nie wiadomo czym. Polecam!

Zdecydowanie nie polecam - lekceważy problemy zdrowotne pacjenta. USG robi chyba wzrokiem, guzki po roku pewnie znikły albo bardzo wolno rosną, a z niedoczynnością tarczycy można żyć - wizyta za rok!! Nie pójdę!!