dr n. med. Sławomir Niebudek

Neurolog

2,9

wspaniały lekarz, pomógł mojej Mamie, teraz pomaga mi...

wspaniały lekarz, pomógł mojej Mamie, teraz pomaga mi...

Dla mnie zwykły pan doktor któremu poprzewracało się w głowie myśląc że jest mądrzejszy od Boga .Mam do niego ogromny żal ponieważ nie szanuje nikogo a ludzi traktuje przedmiotowo mój Tata umierał a on przezywał go grubasem , mam nadzieję że los mu kiedyś odpłaci . Zdolności leczenia marne

Dr Niebudek to bardzo dobry specjalista .Leczę się już od kilkanastu lat i jestem zadowolony z leczenia .Pozdrawiam cały zespół lekarzy i pięlęgniarki które zaslugują na wielką pochwałę.

Odradzam wszystkim chorym na bolerioze tego lekarza mysle ze wiedze na temat tej choroby ma tylko ze niechce jej stosowac tchórz który ma splamione rece nieszczesciem ludzi którym nie pomógł jak on moze spac po nocach znajac prawde na temat tej tragicznej choroby ale wciskajac ludzia kłamstwa ze ta chorobe leczy sie tylko 2 tyg i ze jest tylko przy dodatnich testach,ale wierze ze kiedys sumienie sie u niego odezwie a moze na ta chorobe zachoruje mu ktos najblizszy

DR NIEBUDEK TO BARDZO DOBRY SPECJALISTA.SZYBKO STAWIA TRAFNĄ DIAGNOZĘ GODNY POLECENIA.

Dla mnie lekarz jak każdy. Poleciła mi go znajoma, po 3 wizytach nie udało się wykryć co mi jest. Lekarz odesłał mnie do swojego kolegi (prywatnie). Poszłam do szpitala ze skierowaniem do innego neurologa, który od razu powiedział co mi jest. Po 3 tygodniach po leczeniu nowego lekarza widac poprawę.

jesli ktos szuka neurologa i jest w stanie wydać 70 pln na wizyte to naprawde polecam tego lekarza. bylam u niego kilka razy z wadą kregoslupa na odcinku krzyżowym - pan doktor jest genialny !! poza tym mily, uprzejmy, poswieca duzo czasu, nie spieszy sie do tego wzbudza ogromne zaufanie !!! na koncu dodam ze jest przystojny :)

Nie jestem stałą pacjentką dr. Stanisława Niebudka, ale jestem pełna podziwu dla zaangażowania tego lekarza w problem pacjenta. Zgłosiłam się z bólem kręgosłupa szyjnego, pomógł mi nie tylko uporać się z przewlekłym bólem, ale również pochylił się nad problemem nerwicy. Jako, że korzystałam z państwowej służby zdrowia jestem pełna uznania dla kompetencji, wiedzy tego lekarza - pacjentka z dodatkowym ósmym kręgiem szyjnym :)

Zdecydowanie godny polecenia specjalista. Wie co mówi i co robi. W moim wypadku miałem wcześniej do czynienia z wieloma innymi "specjalistami" i on okazał się prawdziwym fachowcem. Polecam wszystkim