lekarz Sławomir Parzyński

2,7
2,5
2,6
2,6

Skandaliczna obsługa. Lekarz przyjmuje jako laryngolog nie pomagając w żaden sposób i kieruje ponownie do siebie (za kolejnym skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu) jako alergologa.

Lekarz bardzo uprzejmy. Duża liczba pacjentów sprawia, że nie poświęca im dość czasu.

Bardzo dobry lekarz,jakich niestety malo u nas.jak najbardziej polecam tego lekarza.

Uważam ,że jest to lekarz godny polecenia .Pacjent jest bardzo dobrze traktowany .Polecam:)

lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista

lekarz z powołania,
bardzo dobry specjalista

Mam katar "od zawsze", lekarz ten co m-c przepisywał mi tylko tabletki amertil(które nie pomagały) nie starając się dociec przyczyny kataru,kiedy sama na własną rękę zrobiłam sobie wymaz z nosa i wyszedł gronkowiec, to stwierdził, że "co druga osoba ma go i niepotrzebnie wydałam pieniadze". Sam oprócz przeswietlenia zatok, nic nie zaproponował. Stawia na ilość, gorzej z jakością, nie polecam.

Przy odczulaniu do gabinetu wchodzi masa ludzi, są traktowani podmiotowo. Alegrolog po 4 latach odczulania w końcu stwierdził, że to nie była alergia, tylko coś innego mimo, że testy wyszły pozytywnie