Bardzo dobry specjalista. Polecam, znakomicie wyrywa zeby.Gabinet na najwyższym poziomie.

mimo wysokiej ceny usługi jestem pod wielkim wrażeniem... bezbolesne usunięcie zęba- nie wiedziałam, że to możliwe :)

Polecam Dr. Pastora. Trafiłam do doktora po szeregu wizyt u innych stomatologów. Fachowy ,miły a co najważniejsze jako jedyny zdiagnozowal i usunal zrodlo długotrwałego bolu.

Nie wierzyłem kiedy doktor wyrwał mi ósemką w 5 minut, po takich przejściach jakie wcześniej miałem u innych chirurgów stomatologów. na miejscu zrobione zdjęcie rentgenowskie, znieczulenie podane dosłownie bezboleśnie. Przede wszystkim sympatycznie kulturalnie uprzejmie. wiem że w Legnicy nie ma lepszego:)