Sławomir Rembelski

Bardzo fajny lekarz... Chodziłam do wielu lekarzy i ten jest najlepszy :)) żartowniś jest i to bardzo dobrze bo jest wyluzowana atmosfera.. kompetentny też jest.. polecam

Byłam juz u wielu lekarzy, ale Tego nie zamieniłabym na nikogo! Chodzę juz do niego kilka lat. Zabieram do niego kolezanki, które rowniez są zadowolone z wizyt u Doktora Rembelskiego. To ze sobie czasami pogwizduje czy tez spiewa nie oznacza ze lekcewazy pacjetke... moze warto zrozumiec to w inny sposób, np taki ze chce rozluznic stresującą atmosfere, ktora panuje w gabinecie ginekologicznym, bo przeciez nie jest to zwykły lekarz, tylko lekarz od miejsc intymnych, krępujących. Zawsze wysłuchał mnie i doradził. Gdy byłam u niego 1 raz mowił po kolei wszystko co robi. Jak dla mnie jest bardzo dobrym i zaufanym lekarzem!

Brak kompetencji i znajomości swojego fachu. Kazał usunąć ciąże bo drugie dziecko dostało ospę pomimo , ze ja byłam szczepiona, z opinii innych pacjentek z którymi miałam kontakt też nie usłyszałam dobrych słów o jego osobie. Po wizycie u innego ginekologa z AM w Gdańsku usłyszałam diagnozę cyt. Stanowczo odradzam i polecam zmianę lekarza. Tak więc stanowczo nie polecam i odradzam wizyty panią w ciąży u tego lekarza.

Znamy sie od niedawna, prowadzi moja ciąże, poki co przebiega ono książkowo wiec nie mial szansy sie wykazac wiec nie moge sie wypowiedziec na temat jego kompetencji. Faktycznie sie czasem spoznia (przepraszal) ale nadrabia tym ze chetnie odpowiada na wszystkie pytania, czas wizyty ja ustalam i podoba mi sie to ze nie pracuje "na akord" a do tego jest bardzo sympatyczny. W przychodni na działkach lesnych ma słaby sprzet usg ale na wazniejsze badania zaprasza do przychodni przy stoczni gdzie rowniez przyjmuje bo tam posiada lepsze usg.

Mam zastrzeżenia co do punktualności tego lekarza,zawsze się spóźnia i nigdy nie przeprasza.Przyjmuje w przychodni NFZ a zdarza się, że kasuje za wizytę i tłumaczy że pewne rzeczy są płatne:)Podczas badania pacjentki śpiewa sobie a nawet czasem gwiżdże.według mnie jest on za bardzo wyluzowany żeby nie powiedzieć lekceważący.