lekarz Sonia Tomasiewicz

2,7

Pani Doktor przy każdej wizycie powtarzała te same zbędne informacje, kompletnie ignorując informacje przekazywane przez pacjentów. Ewidentnie świadczy to o braku kompetencji.

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Bardzo dokładnie wszystko tłumaczy,zleca badania co pół roku ,w gabinecie wykonuje usg i wdraża skuteczne leczenie. Jest bardzo uprzejma. Z całego serca polecam

Pani doktor leczyła mnie od wieku nastoletniego. Co roku (a na początku nawet co pół) płaciłam prywatnie za wizyty razem z usg. Mimo widocznych zmian na tarczycy nie dostałam żadnych zaleceń. Gdy po siedmiu latach zmiana na tarczycy stwardniała i urosła dostałam skierowanie na biopsje. Pani doktor powiedziała że ma nadzieje że to zmiana łagodna MOGŁA WCZEŚNIEJ SIĘ ZAINTERESOWAĆ CO JEST PRZYCZYNĄ ZMIANY Gdy poszłam do innego endokrynologa od razu dostałam jod w tabletkach- to była główna przyczyna że zmiany się pojawiały. Poziom jodu we krwi miałam bardzo poniżej normy. Gdybym od razu dostała za 12 zł miesięcznie tabletki z jodem guzka by nie było. Silne miesiączki wypłukały mi jod w wieku nastoletnim. Mówiłam lekarzowi że ogólnie się źle czuje ( problemy z wypadaniem włosów, bezsenność, nerwowość) NIE POLECAM TEGO LEKARZA TERAZ DO KOŃCA ŻYCIA MUSZĘ BADAĆ MOJĄ ZMIANĘ