Lekarze Specjalista USG Warszawa

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Miałam wykonywane badanie usg w placówce,pan doktor bardzo ale to bardzo miły, empatyczny, wszystko mi dokładnie pokazał, wytłumaczył, jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście i za bycie po prostu ludzkim w tym wszystkim. Dziękuje, oby więcej takich dobrych lekarzy :)
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Krzysztof Nowosad

dr n. med. Krzysztof Nowosad

Chirurg ogólny, USG

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i w dobrym kontakcie z pacjentem.Biopsja gruboigłowa była praktycznie bezbolesna.
Opinia dodana przez: Bogna

dr n. med. Andrzej Guzecki

RTG, Radiolog

Ogólna 7
Warszawa

Piekny i wspanialy lekarz, bonne fete, tlumaczenie choroby i milosci, poswiecony czas,uprzejmosc,elegancja, wszystkie zlety jakie moze miec DR, A guzecki GODNY POLECENIA

dr n. med. Ewa Krupska

Lekarz rodzinny, Specjalista USG

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

super lekarz, młoda z inicjatywą i perspektywami na przyszłość.... wiem bo jest omniscientem w swoim fachu, ja natomiast jestem jasnowidzem.. 100 lat w Dniu Urodzin Pani doktor....
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Maciej Grzeszkiewicz

dr Maciej Grzeszkiewicz

OCHOTA MEDICAL CENTER
Maurycego Mochnackiego 10
02-042 Warszawa

Naprawdę polecam Pana doktora, profesjonalne podejście do pacjenta mam bardzo ciężki uraz kolana i szczerze żałuję że tak późno do dr Grzeszkiewicza trafiłam bo nareszcie jest jakaś poprawa.
Opinia dodana przez: Sylwia
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1
00-123 Warszawa

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Piotr Bednarski

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny, USG

Medycyna Dąb Warszawa
Drawska 29A lok.91 (wejście od Bohaterów Września)
02-202 Warszawa

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Henryk Kaszyński

Meissnera 1/3/262
03-982 Warszawa

To wspaniały lekarz. Profesjonalista w każdym calu. Chcesz rzeczywistej diagnostyki, szukaj dr Henryka Kaszyńskiego. Polecam po wielu wizytach.

dr n. med. Radosław Kuszyk

Radiolog, USG

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Skromność, wielka wiedza i niesamowite umiejętności, a przede wszystkim uprzejmość i niezwykłe podejście do małego pacjenta-wspaniały lekarz. Bardzo uważny, poświęca dużo czasu na dokładne badanie. Jestem pełna podziwu i uznania dla Pana Doktora.. Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Dziękuję serdecznie w imieniu swoim i córeczki.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Fadhil Sayed

USG ortopedyczne

grupa lux med
racławicka 132 b
Warszawa

Wspaniały lekarz, który traktuje pacjenta bardzo poważnie i przeprowadza badanie USG wyjątkowo dokładnie! Wielkie dzięki oraz wyrazy szacunku i najwyższego uznania. <3
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Monika Popiel

Gabinet ginekologiczny
ul.Kobielska 19
05-077 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo empatyczną, ciepłą, dokładną, skrupulatną i bardzo kompetentną osobą. Pani Doktor zapisuje pacjentów co pół godziny, szczegółowo przeprowadza wywiad przed badaniem, dokładnie omawia wyniki badania. Bardzo stara się znaleźć przyczynę problemu, a nie tylko wykonać badanie, a potrafi bardzo dużo. Czułam się zaopiekowana w 100%. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i szczerze polecam Panią Doktor.

lek. med. Tomasz Rudnicki

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

I met Dr. Rudniczki at the emergency, Medicover Wilanow. He is very professional and friendly. He really knows what he is doing, takes his time to explain everything. Highly recommend him.
Opinia dodana przez: Ildi

dr n. med. Lidia Greszata

Kardiolog, USG

Al. Jerozolimskie 65/79 (Centrum Medyczne LIM)
00-697 Warszawa

Pani Doktor to wspaniały specjalista! miałam dzisiaj robione echo serca i jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do Pani! Pani Lidia, oprócz tego, że szczegółowo wyjaśniła badanie i odpowiedziała na każde moje pytanie, jest po prostu "ludzka" i potrafi porozmawiać z pacjentem. Pani Doktor, cieszę się, że do Pani trafilam, w dzisiejszych czasach rzadko spotkać można takich specjalistów! Pozdrawiam serdecznie!
Opinia dodana przez: Edyta
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Endokrynolog
                                       lek. med. Magdalena Jagiełło

lek. med. Magdalena Jagiełło

Endokrynolog, USG

Warszawa

Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Zawsze bez najmniejszego problemu zleca wszystkie badania i pomaga mi w opanowaniu mojej choroby, uśmiechnięta i pełna optymizmu. Polecam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Dariusz Horszczaruk

EKG, Internista

Centrum Medyczne "DARMED"
Bystrzycka 50
04-928 Warszawa

Jestem zadowolona z wizyty. Pan doktor wykonał bardzo dokładne USG. Conajmniej kilkanaście razy wykonywałam to badanie i nigdy nie było ono tak precyzyjne i wnikliwe. Polecam i zapewne wrócę do Pana doktora na kolejną zaleconą kontrol.
Opinia dodana przez: Anita
Lekarz bardzo miły i dokładny. Podczas badania utrzymuje dobry kontakt z pacjentem. Polecam.
Niestety nie miałam okazji skorzystać z biopsji u p.doktora pomimo skierowania od endokrynologa,wyniku USG i opłacenia wizyty..Po włączeniu USG doktor rzucił.." proszę wycofać opłatę,nie zrobię biopsji,proszę wrócić do swojego lekarza" ..nie chciał wyjaśnić dlaczego..Teraz już wiem jaki był powód..moja tarczyca ma niecałe 5 ml objętości tznjest wielkości tarczycy 6 letniego dziecka.Moja tarczyca jak wynikało z obserwacji kolejnych usg w ciągu kilku lat zanikała bo choruję na zanikowe zapalenie tarczycy ,tzw ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Agnieszka Antczak-Judycka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Warszawa

Czekałam na wizytę u Pani przez kilka miesięcy w Medicover, były dobre opinie i prawie nie było wolnych terminów. Jestem zadowolona z tego że poczekałam bo na prawdę było warto! Pani Agnieszka wszystko sprawdziła, od razu było zrobione USG, wytłumaczyła mi na jaki zabieg daje skierowanie. Polecam!
Bardzo profesjonalne podejście. Miła atmosfera, a badanie dokładnie omówione. Polecam wszystkim badania profilaktyczne

dr Maria Wyhowska

Przychodnia Lekarska "Wołoska"
ulica Wołoska 70
02-507 Warszawa

Mialam do czynienia z Pania doktor kilka dni temu i mimo, ze mialam wystawione skierowanie na USG przez lekarza rodzinnego, pierwszy raz w zyciu, z powodu dziwnego bolu w okolicy ledzwi i dolu brzucha, poczulam sie jak hipochondryczka, ktora nie ma co robic tylko wymysla sobie nowe dolegliwosci i sama interpretuje swoje symptomy. Pani doktor co prawda bardzo dokladnie mnie zbadala i nie watpie w jej kompetencje jako specjalisty w ...
Opinia dodana przez: Izabela