Lekarze Specjalista USG Warszawa

Chirurg ogólny, Specjalista USG

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bardzo dobry lekarz, ktorego moge z czystym sumieniem kazdemu polecic. Oprocz tego, iz jego profesjonalizm jest na najwyzszym poziomie , to dodatkowo jest to dobry czlowiek, z odpowiednia doza empatii na problemy chorego. Czesto jest zapracowany, nie zawsze do konca obecny myslami...ale choremu daje duze poczucie bezpieczenstwa.
Opinia dodana przez: Grazyna

dr n. med. Jerzy Groniowski

Radiolog, RTG

Lux Med Sp. z.o.o
ulica Puławska 15
02-515 Warszawa

Polecam ma ogromne doświadczenie. Od lat chodzę do niego na usg do Alfy. Zawsze bada mnie dokładnie i pokazuje wszystko na monitorze. Bardzo kulturalny lekarz.

dr n. med. Jacek Rogala

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162
Warszawa

Polecam! Swietny kontakt z pacjentem, lekarz zainteresowany, uwazny, ciekawy. Robi dokladny wywiad przed usg, wszystko tlumaczy. Jest bardzo cierpliwy i pozytywnie nastawiony do pacjenta.

dr n. med. Michał Elwertowski

KLSP Izis
Warszawa ul.Emilii Plater 47
02-507 Warszawa

Doktor Elwertowski to najlepszy specjalista od USG w Polsce. Od kilku lat jesteśmy pacjentkami doktora a jego nazwisko zostało nam polecone przez onkologa, który powiedział, że jeżeli nawet tomografia nie da dokładnej odpowiedzi i diagnozy to doktor Elwertowski ją zapewne zna. Miał rację! W gabinecie zawsze dokładnie sprawdza co dzieję się na monitorze sprzętu, jest bardzo daleki od straszenia pacjenta diagnozami. Nigdy się nie zastanawia- poprostu wie. Być może dla ...
Opinia dodana przez: B.J
Najwyższa kultura podczas wizyty. Jasna interpretacja przeprowadzonego w gabinecie kompleksowego badania ze wskazaniem przyczyn choroby.Precyzyjne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Specjalista budzący super zaufanie. GODNY POLECENIA!
Opinia dodana przez: Gerorge

Małgorzata Myszka-Nawrocka

Stomatolog dziecięcy, Protetyk

Gabinet
Czerwonych Wierchów 10
02-776 Warszawa

Nie polecę pani doktor ze względu na fakt, że sklasyfikowaliśmy mój leczony kanałowo ząb do ponownego leczenia lub wyrwania, gdy tymczasem dwóch innych lekarzy nie dopatrzyło się w nim niczego złego. Minęły dwa lata, a ząb bardzo dobrze mi służy i nic nie boli. Zła diagnostyka pani doktor.
Opinia dodana przez: Pacjentka

Tomasz Wocial

Gastroenterolog, USG

Hospicjum stacjonarne
Pileckiego 105
02-781 Warszawa

Profesjonalista jako lekarz i przy tym bardzo życzliwy, uprzejmy, empatyczny... cudowne wręcz podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Marek Kardasz

lekarz Lesław Karpiński

USG ginekologiczne, RTG

szpital dziecięcy
Niekłańska
Warszawa

Proszę omijać „pseudo” lekarza szerokim łukiem. Pan przyjechał spóźniony, podczas badania USG jamy brzusznej córki, nie wydusił z siebie ani jednego słowa. Nie założył rękawiczek ochronnych, a sposób dezynfekcji głowicy USG wykonał brudną gołą ręką. Następnie zrobił kopiuj/wklej, wydrukował opis który wręczył bez żadnej opinii. Wizyta z której nic nie wynikło trwała 3 min. po czym Pani w recepcji skasowała mnie na 180 PLN. DRAMAT.
Opinia dodana przez: Dawid
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz med. paliatywnej
                                       dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

Lekarz med. paliatywnej, Specjalista leczenia bólu

Nasmed
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184 03-984 Warszawa
01-991 Warszawa

Fantastyczna Pani dr. Mega profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku do końca Pani dr tłumaczy co i jak będzie wyglądać leczenie, zabieg i co może się dziać. Po wielu latach bólu wreszcie pod opieką Pani dr czuje się inaczej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy zmagają się z bólem
Opinia dodana przez: Karol
Niezwykle fachowy i konkretny lekarz, opanowany i cierpliwy. Badanie przeprowadzone starannie, otrzymałem szczegółowy opis. Opisy badań dra Sobolewskiego cieszą się dużym zaufaniem innych lekarzy specjalistów, których odwiedzam.

Krzysztof Brosowski

Przychodnia SPZOZ Warszawa-Ursynów
Na Uboczu 5
02-791 Warszawa

Pierwszy radiolog, który dał tak dobry (szeroki i sensowny) opis usg mojej chorej tarczycy. Na tym opisie ma się opierać diagnoza albo dalsze leczenie, to naprawdę ważne, czy się do pacjenta podchodzi profesjonalnie, czy olewa... Bardzo polecam!!!

lekarz Elżbieta Szymanek

CM LIM
Al. Jerozolimskie 65/79 (Hotel Marriott)
02-672 Warszawa

Byłam u pani Doktor już kilka razy. Polecam .Bardzo profesjonalna.Kompetentna. Rzetelna i bardzo miła.
Opinia dodana przez: Bożena

Elżbieta Narojczyk-Świeściak

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Szpital Bielański
Warszawa

Wspaniała, rzetelna, merytoryczna lekarz, która pozwoliła mi bez zbędnego stresu przejść przez zabieg, który sama wykonała. Pani doktor Elżbieta Narojczyk - Świeściak potrafi zająć się pacjentką od początku do końca, tak jak powinni wszyscy lekarze. Poświęciła mi swój czas tłumacząc wszystko, wyjaśniając i odpowiadając na nurtujące mnie pytania. Bez względu na wynik badania histopatologicznego, krótki pobyt w Szpitalu Bielańskim, gdzie miałam przyjemność spotkać Panią doktor, pozostanie w mojej pamięci jako ...
Opinia dodana przez: Zofia
bardzo mila i delkatna pani,pomimo mlodego wieku zna sie na rzeczy.polecam.
Generalnie polecam. Byłem prywatnie - potwierdził diagnozę, poradził gdzie najszybciej zrobię biopsje. W przystępny i zrozumiały sposób odpowiedział na nurtujące pytania.

lekarz Zbigniew Czyrny

High-Med
ul. Kasprowicza 27/2
Warszawa

Wnikliwe, trafne diagnozy dr Czyrnego. Z moich doświadczeń jako pacjenta wynika, że to najlepszy specjalista w Polsce. Dziękuję bardzo
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Lucyna Zaremba-Fabijańska

Internista, USG

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Ta Pani wogole nie powinna pracowac jako lekarz. Po 1wsze jest okropnie niemila, sprawia wrazenie takiej, ktora chce wyszukac komus na sile cos zlego zeby sie dobrze poczuc i sie wyzywa na pacjentce. Ale to akurat najmniej istotne.Jest to Pani niekompetentna, mimo swoich tytulow i O ZGROZO faktu, ze ona naucza innych lekarzy czytac usg. Otoz ta Pani wyryla mi kiedys @ duze guzy w piersi i "pocieszyla" ze moze ...

dr n. med. Małgorzata Serafin-Król

USG ortopedyczne

Wyszogrodzka 2
Bartnicza 4 - Warszawa Brudno
03-337 Warszawa

Witam wizyta u tej pani to totalna porażka czekałem na wizytę kilka miesięcy pani spóźniła się ponad godzinę a potem spieszyla się chyba gdzieś bo kosztem pacjentów nadrabiala czas jej slowa ztym kolanem to pan nie ma prawa chodzić parę stowek i po wizycie, po wizycie u Ortopedy w moim mieście i zastosowaniu odpowiedniego leczenia po 6miesiacach pobieglem w połmaratonie szczerze odradzam wizytę u tej pani szkoda czasu i kasy

lekarz Edyta Korzeniewska

Pediatra, USG

Warszawa

Nie wiem jakim pediatrą jest Pani Edyta ale specjalistą diagnostyki obrazowej żadnym. Dzięki Pani Edycie przeżyłam kilka najgorszych dni w życiu. Podczas badania USG piersi Pani Edyta wykryła coś co bez potwierdzenia dodatkowymi badaniami określiła jako nowotwór złośliwy. Po otrzymaniu skierowania udałam się jak najszybciej na biopsję. Badania jednak nie udało się wykonać, ponieważ lekarz wykonując USG nie znalazł NIC. Brak jakichkolwiek zmian nowotworowych wykazała również mammografia. Może cień, który ...

lek. med. Marek Zaremba

USG, Internista

CM LIM
Wołoska 7 (zespół budynków Domaniewska 41)
02-672 Warszawa

Lekarz nadzwyczaj dokladnie dokonał badania i jak widział problem to wnikliwie analizowal stan obecny i poprzednie badania. Udzielił dokładnego wyjaśnienia i zalecił dalszy tryb postępowania. Uważam, że był konkretny i zdecydowany bez nadmiernych uprzjmości. Z takim lekarzem zawsze chcialabym mieć kontakt.
Opinia dodana przez: WIESŁAWA