lekarz Stanisław Gutkowski

1,2
1,2

ODRADZAM!!! To co praktykuje ta osoba to na pewno nie medycyna i pomoc chorej osobie. Bardzo niekompetentny człowiek. Nie interesują go objawy chorobowe z którymi przychodzi pacjent. Wręcz nie chce ich usłyszeć, w związku z tym nie ma szans na rozpoznanie choroby (mniej lub bardziej poważnej). Nie wspominając o wypisaniu skierowania na badania, nawet jeśli są ku temu poważne przesłanki. Każdy, który szuka diagnozy niech unika jak ognia. Jeśli potrzebna jest kolejna recepta na przepisane wcześniej leki przez specjalistę to tak, jednak nic poza tym.

Kompletny brak kompetencji, kilka wizyt z dziećmi za każdym razem uważał że dzieci zdrowe, nie potrafi rozpoznać żadnej choroby. Badanie nie profesjonalne, powierzchowne zajrzenie w gardło, kilka godzin później wizyta u dobrego specjalisty i zdiagnozowana angina ropna. NIE POLECAM NIKOMU wręcz odradzam wizyty u tej osoby bo jak dla mnie to nie powinien się nazywać lekarzem a już na pewno nie pediatrą!!! bo mocno, bardzo mocno odbiega od specjalistów.

Tragedia mam zamiar oddać go do sądu ponieważ naraził moje życie mówiłem mu że mam problem z alkoholem a pan doktor przepisuje leki z zawartością alkoholu

Lekarz bezczelny i zarozumiały. Rozmawia z pacjentem nie patrząc na niego, tylko cieszy się do telefonu, odpisując na jakieś prywatne widomości! Telefon przyrośnięty do ręki. Pacjent ma wrażenie, że mu przeszkadza. Odpowiada po chamsku i z góry. Leczy po łebkach, zgodnie z zasadą, jedna wizyta- jedna choroba. Ociąga się z wystawianiem skierowań. Wiele dolegliwości leczy na zasadzie "wydaje mi się" bez pogłębionej diagnostyki i trochę na pamięć- bolą plecy? To na pewno rwa kulszowa. A okazuje się, że to przerzut z macicy na nerkę. Oczywiście zero skierowania na usg itd. Bardzo mnie rozczarował jako lekarz rodzinny.

Wizyta 5minut i następny pacjent. Brak słów. Człowiek idzie chory po poradę a słyszy ze nic się nie dzieje i antybiotyków też nie ma co brać żeby się nie truć....

Porażka nie polecam. Nie ma sensu trącić czasu i nerwów na takich "specjalistów" lepiej omijac szerokim lukiem