dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Jestem długoletnią pacjentką dr Kwaśniewskiego i chcialam kategorycznie zaprzeczyc ponizszym negatywnym wpisom na temat dr Kwaśniewskiego. Jest to świetny lekarz, wspaniały czlowiek. Bardzo kompetentny, rzeczowy i zyczliwy. Rodziłam dwukrotnie z dr Kwaśniewskim wiec zaprzeczam ponizszym wpisanym neagtywnym opinią, pochodzącym najprawdopodobniej od tej samej osoby, wpisy te dotycza jednej kwestii, sa monotematyczne i oczywiscie nieprawdzie. Jak mozna zauwazyc "osoba" ta co jakis czas, sukcesywnie obniza ocene praktycznie samych pozytywnych opinii dr Kwaśniewskiemu. Byc moze jest to chora badz niezrownowazoona psychicznie osoba, ktora zreszta uzywa nawet wulgaryzmow, co nie jest chyba zgodne z regulaminem tego portalu!!!! Jako wiarygodna pacjentka dr zaprzeczam tym bzdurom i polecam z całym sumieniem dr Kwaśniewskiego. Super lekarz!!!

Kontakt z lekarzem miałam w Szpitalu przy ul.Madalińskiego - odniosłam zdecydowane wrażenie,że skoro nie zapłaciłam za wizytę to zostanę potraktowana odpowiednio, czyli jak "0". Dodam, iż ową opinię wyraziły inne pacjentki, które skorzystały z USG ciąży w ramach NFZ. Jestem niesamowicie zadziwiona dobrymi opiniami, gdyż prowadząc ciążę od początku prywatnie słyszałma o dr same obelgi i negatywy.

Zdecydownie polecam, jestem pacjentką dr od kilku lat. Cenie sobie o dr profesjonalizm, rzetelnosc, kulture osobista i kompetencję.Polecam!!!

WITAM WSZYSTKIE PANIE I EWENTUALNYCH PANOW. POLECAM SZCZERZE, A WIEM, CO PISZĘ PONIEWAŻ LECZĘ SIE BARDZO DLUGO I MAM PORÓWNANIE. WZGLEDEM PISZĄCYCH CZUJĘ SIĘ WETERANKĄ /18 LAT LECZENIA/, DLATEGO TEŻ POTWIERDZAM WSZYSTKIE POZYTYWNE OPINIE O DR KWAŚNIEWSKIM. I CHOĆ W SWOIM ŻYCIU TRAFIAŁAM NA SAMYCH "LUDZKICH" I KOMPETENTNYCH LEKARZY, TO NAPRAWDĘ DR KWAŚNIEWSKI JEST JEDNYM Z NAJLEPSZYCH. RZECZOWY, OBIEKTYWNY, DOKŁADNY, FACHURA. JAKO CZLOWIEK SYMPATYCZNY, CIERPLIWY, WYROZUMIALY, ŻYCZLIWY. I CHOĆ NIE WIEM CZY NASZE STARANIA PRZYNIOSĄ SKUTEK, MYŚLĘ, ŻE POMIMO WIELU WYRZECZEŃ I KOSZTÓW BĘDĘ MOGŁA KIEDYŚ POWIEDZIEĆ, ŻE ZROBIŁAM WSZYSTKO, ABY MIEĆ DZIECKO.... POZDRAWIAM

Ja doktora od samego poczatku miło wspominam. Wizyta zawsze trwala dlugo, bo doktor za kazdym razem dokladnie bada, potem robi usg i bada piersi. Na kazde pytanie potrafi odpowiadac, atmosfera jest mila i to chyba tez duzy plus bo nie czuc tyle nerwow. W moim przypadku jakos leki zawsze trafnie przepisywał, nie tylko jakies zwykle globulki na zapalenia, ale takze jak bylam powazniej chora to silne leki tez byly dobrze dobrane. Przez ciaze tez caly czas do dr chodzilam i zawsze bylam zadowolona, wszystko dokladnie pokazywal i mowil i zawsze dokladnie wyjasnial co i jak, nie mialam tez problemu z dostaniem skierowania na jakies badania, bo jego nie trzeba sie iles razy prosic, wystarczy powiedziec raz. Jesli chodzi o wizyty i pieniadze to on nie wymusza kolejnych wizyt, pieniedzy tez duzo nie bierze w porownaniu z innymi lekarzami.
Polecilam paru kolezankom i kazda do dzis chodzi do dr na wizyty. Pacjentka!

Bardzo miło chodzic do lekarza, który ma praktycznie same najlepsze opinie wśród kobiet!!! Ja zdecydowałam się na wizytę u Pana Dr za poleceniem koleżanki- nie żałuję! Teraz jestem w pierwszej ciąży i na pewno nie zamienie go na innego lekarza, gdyż sposób w jaki mnie traktuje jest profesjonalny. Miły, serdeczny, zawsze ma czas. I co mnie urzekło? Gdy nagle dostałam plamień, zadzwoniłam czy mnie przyjmie dodatkowo, nie było żadnego problemu. Ode mnie ocena bardzo dobra i polecam z całym przekonaniem dr Kwaśniewskiego!!!

Jestem pacjentką doktora prawie 2 lata i nie moge o nim powiedzieć nic złego. Wizyty może są krótkie ale za to bardzo konkretne i rzeczowe. Nie wiem być może miałam szczęście ale na każdej wizycie miałam robione usg zarówno jak starałam się o dziecko jak i w czasie ciązy. Zawsze i o każdej porze mogłam do niego zadzwonić i spytać się jeśli mnie coś niepokoiło a także przyjechać na wizytę. Jesli nie mógł odebrać to oddzwonił. Poród rownież miałam z doktorem Kwaśniewskim. Uważam jest jest świetnym lekarzem.

Uważam jest jest świetnym lekarzem.

Doktor Kwaśniewski może nie powala wylewnością i nie bije od niego jakimś wielkim ciepłem, ale przekonałam się, że jest doskonałym specjalistą. Bardzo rzeczowy i konkretny, trochę typ naukowca, a do tego "lekko wojskowe" podejście do pacjentki, mnie osobiście to odpowiada. Od razu widać, że to lekarz z powołania, któremu zależy przede wszystkim na pacjencie. Dla mnie osobiście to bardzo dobry specjalista!

Dla mnie osobiście to bardzo dobry specjalista!

Trafiłam do P.Doktora w czwartym miesiacu ciąży do centrum medycznego LuxMed. Wcześniej chodziłam do przychodni osiedlowej- gdzie opieka była FATALNA. Jak najbardziej potwierdzam POZYTYWNĄ opinię o Panu doktorze. Również korzystałam prywatnie z USG robionego przez pana doktora. Potwierdzam, że pacjentka jest trakowana miło, profesjonalnie. JAK NAJBARDZIEJ POLECAM !

Polecam dr Kwaśniewskiego,jest konkretny i kompetentny. Negatywne opinie to jakies wyssane z palca bajki,ale oczywiscie kazda ma prawo wypowiedzi... gorace pozdrowienia dla Pana doktora

Polecam dr Kwaśniewskiego,jest konkretny i kompetentny.
gorace pozdrowienia dla Pana doktora