lekarz Stanisław Lipka

Laryngolog

2,9

Fatalny lekarz, dwójkę moich dzieci leczył długo i nieudolnie antybiotykami. Córka jest po siedmiu operacjach na ucho, z powodu przewlekłego zapalenia ucha środkowego i , które doprowadziły do nieodwracalnego niedosłuchu. Nie polecam !!!

Nie polecam nikomu tego lekarza. Jestem przykładem nietrafnego zastosowania antybiotyku przez tego Pana. Do tej pory byłam chora tylko na zatoki a teraz muszę leczyć powikłania po nieodpowiednim zestawie leków przepisanych przez tego Pana.

Wspaniały lekarz i świetny specjalista! Mój synek to juz trzecie pokolenie w naszej rodzinie, które wyleczył. Moją mamę wyleczył z ciągłych zapaleń zatok, mnie zlikwidował gronkowca żłocistego jak miałam 10 lat(przez którego co miesiąc miałam anginę) a kilka lat później zrobił mi punkcję (fatalne zapalenie zatok, którego nabawiłam sie w szpitalu leżąc z zapaleniem płuc...) i od tamtego momentu nie mam problemów z zatokami :) a teraz prowadzi mojego synka również walcząc z gronkowcem złocistym. Lekarz, którego znam od lat, jedyny do którego mam zaufanie! :)

Byłem dwukrotnie w odstępie 2 lat z dwoma różnymi schorzeniami, na które dostałem taki sam antybiotyk. Czy pan doktor zawsze wali ten sam antybiotyk na "dzień dobry"? W obu przypadkach antybiotyk jak i sama diagnoza nietrafione.

W obu przypadkach antybiotyk jak i sama diagnoza nietrafione.

Świetny lekarz,sympatyczny,kompetentny,kulturalny, zdecydowanie polecam!!!

Świetny lekarz,sympatyczny,kompetentny,kulturalny, zdecydowanie polecam!!!

Najlepszy laryngolog jakiego spotkałem w swoim życiu. Po 2 wizycie wiedziałem co dzieje się z moim uchem.