lekarz Stanisław Nowak

Pan Nowak to Prawdziwy Lekarz z powołaniem a wizyta u Niego to jak herbata z Przyjacielem. Polecam . Nigdy się nie zawiodłem.

Lekaż godny polecenia ,wizyty na najwyższym poziomie rozmowy z pacjentem ,diagnoza choroby,leczenie po prostu profesjonalista polecam wszystkim takiego lekaża

Szczerze polecam Pana Doktora, wykazuje się ogromną empatią wobec pacjenta, trafnie stawia diagnozy, wszystko tłumaczy.

Wspanialy cieply lekarz.Traktujacy pacjenta holistycznie.Potrafi pomoc nie tylko w swojej dziedzinie.Goraco polecam

Bardzo dobry lekarz. Mimo wizyt u wielu lekarzy dopiero doktor Nowak mi pomógł. Bardzo kompetentny i uprzejmy. Prawdziwie zainteresowany zdrowiem pacjenta. Polecam w 100 %

Do gwiazdek dodaję: niezwykle sympatyczny i bardzo, bardzo solidny. Dobry wzór dla "państwowej" służby zdrowia.

Pan Doktor bardzo uprzejmy, kompetentne podejście do pacjenta, gdyby wszyscy lekarze byli tacy to lżej by się chorowało. Polecam w 101%! :)

Wspaniały lekarz - serdeczny - pacjent traktowany jest podmiotowo a nie przedmiotowo jak u większości lekarzy - polecam w 100% i życzę sobie jak i innym cierpiącym pacjentom takich właśnie prawdziwych z powołania lekarzy.

Kompetentny, profesjonalny, sympatyczny a przede wszystkim skuteczny. Szybka, trafna diagnoza, świetny kontakt z pacjentem. Zdecydowanie polecam.

REWELACYJNY LEKARZ , CZŁOWIEK PROFESJONALNE PODEJŚCIE , POLECAM Z TAKIM LEKARZEM MOŻNA CHOROWAĆ :)) POZDRAWIAM PANA DOKTORA