lekarz Stanisław Rzucidło

2,4
1,8
2,2

Nieprzyjemny lekarz, nic się nie da z nim załatwić, porażka. Osoba starsza została skierowana na pilne zbadanie, które zajęło 5 minut, a musiała na nie czekać 5h. Ordynarny „lekarz”, który nie potrafi okazać szacunku drugiej osobie

Konkretny człowiek na konkretnym stanowisku. Świetny fachowiec, jego umiarkowane podejście do rozmowy z pacjentem można wytłumaczyć brakiem czasu. Zajmuje się leczeniem a nie głaskaniem po główce. Polecam.

Gamoń, w ogóle nie kulturalny, chamski, zero informacji od tego człowieka gdy pytałem o wyjście nic się nie dowiedziałem, arogancki i zero kultury!!! W ogóle zdziwiłem się ze takich ludzi w szpitalu zatrudniają! Zmuszony byłem się wypisać na żądanie ponieważ z tym człowiekiem nie da się normalnie rozmawiać bo albo nie odpowie albo morde drze, przestrzegam przed tym "ala doktorem za 5 zł."

Lekarz porażka, jak najmniej takich lekarzy,zakała Polski

Lekarz porażka, jak najmniej takich lekarzy,zakała Polski

Nie polecam nawet wrogowi sadystycznych metod tego pana.Nie można inaczej określić nie zlecenia po zabiegu operacyjnym leków przeciwbólowych.Proponuje poddać pana doktora zabiegowi bez znieczulenia.

Doktor Rzucidło operował moją mamę, jest to najlepszy chrurg jakiego mogę polecić każdemu choremu człowiekowi. Swoją pracę wykonuje bardzo dobrze, a na rozmowę z pacjentami brakuje mu czasu bo cały swój czas spędza przy stole operacyjnym, w rozmowie z pacjentem jest miły i konkretny. Fachowcem jest świetnym.

Zdecydowanie bardzo dobry fachowiec!!! LECZY A NIE DOPIESZCZA. Mówi jasno i wyraźnie co i jak. Jest stanowczy, chłodny ale kompetentny w swoich działaniach.

nieuprzejmy wręcz chamski. Znęca się nad pacjentami, nie chce udzielać żadnych informacji. Nieludzki,operował mi rękę praktycznie bez znieczulenia mimo próśb. Złe podejście do pacjenta. Nie polecam!!!

arogancki furiat,wystarczy się odezwać nie po jego myśli i mordę drze jak niezrównoważony.

nieprzyjemny wręcz chamski. przeklina, obrzuca bluzgammi pacjentow krzyczy... smierdzi od niego papierosami