dr Stefan Breguła

2,9

Chcialam bardzo podziekowac P.dr za uzyskana pomoc. Gdyby nie Pan nadal bym cierpiala. Bardzo dziekuje !!!!!!

Z niektórymi opiniami się nie zgadzam. Siedząc na korytarzu przysluchuje się co mówią pacjenci, z góry zakładają jaką ta służba zdrowia jest okropna,począwszy od rejestracji po lekarzy a jakoś sobie nie mają nic do zarzucenia. Ludzie są okrutni. Pan dr jest dobry w swoim fachu a to że czasami jest zły, to wina jest pacjentów. Są okrutni!!

Dzień dobry. Bardzo się cieszę ze trafiłam do takiego specjalisty. Mam problem z rękami i co niektórzy lekarze twierdzili że nic mi niema,a tu proszę Od razu Pan dr.wiedział o co chodzi. Skierował mnie ma odpowiednie badania i wyszło. Bardzo dziękuję Panie doktorze.

Popieram negatywne opinie. Temu panu sie już nie chce, jest oszczędny w słowach. NA pytania odpowiada jakby mu sie nie chciało

Panie doktorze jest Pan Wielki. Bardzo mi Pan pomogl. Jestem juz po operacji, teraz rehabilitacja i bedzie dobrze. Bylem u tylu lekarzy i zignorowali moj stan, a Pan od razu wiedzial co trzeba zrobic. Dziekuje !!

TO NIE JEST LEKARZ TYLKO ZWYKŁY... który twierdzi, że ma rtg w oczach! nie ma pojecia o tym co robi, gada ludziom BREDNIE do tego jest nieuprzejmy, chamski i zdecydowanie odradzam wizyty u trego pana bo lekarzem go nazwać nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lekarz z doswiadczeniem. Wielokrotnie mi pomogl i z barkiem i z kolanami. Bardzo dziekuje panu Doktorowi, oby tak dalej.

Poszłam do niego bo mam problem z barkami, po przeprowadzeniu wywiadu stwierdził że niektórzy ludzie tak mają że im barki przeskakują. Nawet mnie nie dotknął, żeby sprawdzić i odesłał do domu. Poszłam do innego lekarza i czekam na operację... a wg Pana Breguły (bo lekarzem nie będę go nazywać) nic mi nie ma!

ZDECYDOWANIE POPIERAM NEGATYWNE OPINIE O TYM PANU ZGROZA WLASNIE GBUR CHAM I NESTETY NIE POTRAFI LECZYC A MOZE NIE MA OCHOTY I WMAWIA PACJENTOWI TOTALNE GLUPOTY CIEMNOTE SKAZUJAC NA BOL PO TRZECH MIESIACACH PO OPERACJI SKIEROWAL MNIE NA RECHABILITACJE GDZIE PANIE RECHABILITANTKI Z DUZYM STARZEM STWIERDZILY ZE TO NIENORMALNE BO WIDAC ZE TO ZLE ZSZYTE DLONI NIE MOGE CALEJ OTWORZYC WYPROSTOWAC PALCOW ANI ZGIAC OWA RECHABILITACJA WRECZ POGARSZALA STAN BOL NASILIL SIE MIMO ZE MIAL OD PIERWSZEJ MOJEJ WIZYTY OBJEKCJE JEDNAK NIE RACZYL SKIEROWAC MNIE NA BADANIA MASAKRA W TEJ PORADNI JEST DWOCH TAKICH PSEUDO LEKARZY NIBY ORTOPEDZI TAKZE LESZEK MUSIAL O KTORYM BYLO KIEDYS GLOSNO NAWET BYLI Z TELEWIZJI NO WLASNIE JAK DYREKTOR SZPITALA PRACODAWCA TYCH PANOW MOZE ICH POPIERAC REKA REKE MYJE ZENADA WIDAC TAKI SAM ZGADZAM SIE POPIERAM TE OPINIE PROSZE UNIKAC TAKICH OPRAWCOW

Nie polecam tego ortopedy.Lekarz jest niemiły.Wykonuje swoją pracę z wielką łaską.Tak jakby siedział tam za karę.