lekarz Stefan Klupsz

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,2
1,2

Człowiek który jest kompletnie obojętny dla swoich pacjentów. Bez pytania o przyczynę wizyty, swoje racje nie do podważenia . Nie polecam!

beznadziejne podejscie do pacjenta. zadnego wywiadu. 2 razy mi postawil bledna diagnozę co raz sie skończyło powaznymi konsekwencjaami. o skierowaniu ma badania czy do specjalisty mozna pomazyc bo on zawsze wie lepiej.

Nieuprzejmny lekarza,który nie chciał zbadać mojego synka, bo nie jest z rejonu .W ostateczności zbadał i dał receptę bez komentarza.

Lekarz bada niestarannie, niedokladnie, stetoskop przyklada raz może dwa razy, nie przeprowadza wywiadu, kompletnie nie mówi co dolega, pacjent dostaje bloczek i dlugopis i sam sobie pisze dawkowanie leku lub poprostu lekarz odsyla do ulotek, kompletnie nie wzbudza zaufania. Wielokrotnie postawił błędną diagnozę co skutkowało poważnymi konsekwencjami i zawsze kończylo się u prywatnego lekarza. Odwiedziłam w życiu wielu lekarzy róznych specjalności i nie zawsze bylam zadowolona ale tego lekarza nikomu nie polecam. Komu zależy na zdrowiu to jak najdalej od niego!!!

Porażka!!! i ten człowiek ma czelność leczyć dzieci!

Porażka!!! i ten człowiek ma czelność leczyć dzieci!

masakra, zero zainteresowania pacjentem, totalna obojętność, pyszałkowatość, ON PAN wie najlepiej zanim otworzysz buzię i powiesz dlaczego przyszedłeś do lekarza; średniowiecze