Bardzo miły i dobry fachowiec. Przyjmuje o umówionej godzinoe bez zbędnego oczekiwania. Rwanie zęba trwało około 10 minut.

Woli rwać niz leczyć.Wysłał mnie na prześwietlenie zeba i stwierdził że jest on do usunięcia, na szczęście poszłem do innego stomatologa który stwierdził ze zdjęcia że ząb jest do uratowania. Zęba mam do dziś i nie mam z nim problemow. NIE POLECAM TEGO PANA!!!!!

Dr zrobił mi awanturę, gdy poprosiłem, żeby założył rękawiczki do zabiegu :/

Dr zrobił mi awanturę, gdy poprosiłem, żeby założył rękawiczki do zabiegu :/

tyle co powiem jest on łapówkarzem chciałam usunąć zęba a on mi powiedział że nie jestem uprzejma i powiedział że go obraziłam chociaż wcale tego nie zrobiłam i zażądał 5000 zł wzamian że zadzwoni na policję zwyczajny oszust!!!

byłam u tego lekarza 2 razy usówac zeba i uwazam ze jest to lekarz godny polecenia-usónął zeba migiem, zanim sie obejrzałam i nawet nie moge powiedziec zeby bolało. mam spore doswiadczenie w wizytach u stomatologów bo mam generalnie bardzo popsute zeby i czesto zmieniałam lekarzy ale uwazam ze pan kula jest najlepszy- konkretny a nie o to chodzi zeby dentysta był miły i ,,cackał "sie z zebem.

trzy dni temu byłam na wyrwaniu zeba 5,wszystko by było okey gdyby lekarz poczekał chwilke ze znieczuleniem zanim zadziała a tu klapa zab był wyrywany mozna powiedziec na zywca to co przezyłam nie bede komentowac.ale znam znajomych bardzo chwala tego lekarza.