dr Stefan Popczyk

2,4
2,6
1,9
1,6

BRUTAL!!! mam 35 lat i jeszcze nigdy nie miałam tak bolesnego badania, myślałam że mnie pokaleczy jak wkładał mi wziernik, fakt, że to nigdy nie jest przyjemne, ale on był brutalny, badanie palcami było równie bolesne, a to akurat nie powinno boleć, był wściekły, ponieważ najpierw musiał szukać mojej kartoteki, a póżniej przyznałam się, że już sama zastosowałam sobie domowe leczenie. NIE POLECAM TEGO PANA!!!!!!

Doprowadził do rozwarcia w 3 miesiącu ciąży, byłam zmuszona resztę czasu spędzić w szpitalu na podtrzymaniu.

Bardzo profesjonalne podejście,szczegółowe omówienie procesu leczenia,bez używania lekarskich terminów, których zwykły człowiek nie rozumie,szczerze polecam.

NIE POLECAM NIKOMU TEGO LEKARZA ! I NIE ŻYCZĘ NIKOMU SPOTKANIA Z TYM PANEM. Pan dr jest osobą stanowczo niekompetentną. Jedyne co potrafi to wypisywać recepty! Zawiodłam się na tym lekarzu gdyż wprowadził mnie w błąd i dopiero wizyta u innego dr mnie z niego wyprowadziła. Nie zna się w ogóle na tym co robi i nie powinien przyjmować pacjentek. ODRADZAM !!