lekarz Stefan Stefura

Do Pana Stefury chodzę już ponad 3 lata z powodu plamki , która Panu doktorowi nie daje spokoju.Podejrzenie jaskry więc częste kontrole , badania pola widzenia , badanie cisnienia oka , dna oka. Na wszystko ma czas , patrzy na nowe wyniki , porównuje z poprzednimi. Wysyła na dodatkowe specjalistyczne badania. I wcale nie chodzi o kasę , bo badania specjalistyczne , laserowe na nfz , leczenie na nfz , jedyne badanie , za ktore muszę zapłacić to tomografia oka. Spokojny , zawsze uśmiechnięty , sympatyczny lekarz , jestem zadowolona ,że "czuwa" nad zdrowiem moich oczu. jestem spokojna i zadowolona. Kontroluję się w przychodni w Skawinie.

Niezbyt dobre wrażenie. Ironiczny, arogancki, patrzący na pacjenta z pobłażliwością. Miałam odczucie, że robi mi łaskę, że mnie przyjmuje.

BARDZO DOBRY LEKARZ GODNY POLECENIA, POŚWIĘCA PACJĘNTOWI WYSTARCZAJĄCĄ ILOŚC CZASU.

dobry lekarz bardzo mi pomógł przy owzodzeniu rogówki

dobry lekarz bardzo mi pomógł przy owzodzeniu rogówki

Mnie pan doktor b.pomógł,sprawnie usunął mi opiłek z oka i był uprzejmy!!moja mama chodzi do niego od wielu lat na fundusz i umówiła mnie prywatnie.Polecam szybko i fachowo.

Nie rozumiem krytyki p. Stefury. Mój przypadek był następujący - w piątek dzwonię, że mam pilną potrzebę konsultacji / badania oka, czy jest zatem możliwość umówienia. Pan zaproponował sobotę rano. Wizyta - bardzo przyjemna, wydaje się, że fachowa (doktor "przyłożył się" do problemu - wykonał kilka czynności / zabiegów, ładnie wytłumaczył co się dzieje, zapisał leki). Co ważne - cena konsultacji dość konkurencyjna moim zdaniem. Wszystko to w bardzo miłej atmosferze. Odnoszę zatem wrażenie, że trochę chyba zależy od podejścia i uprzejmości samego pacjenta... Reasumując - z czystym sumieniem powstawiałem w ankiecie same noty "zdecydowanie tak" oraz "raczej tak". Polecam okulistę.

Ja byłam u niego z dwuletnią córeczką. Wykazał się dużą cierpliwością w stosunku do dziecka, pozwolił pobawić się szkiełkami i latareczką, co na tyle ją ośmieliło, że spokojnie pozwoliła się zbadać. Byłam pod dużym wrażeniem. Sama noszę okulary i od tamtej pory leczę się u tego pana i bardzo sobie chwalę. Komentarze o jego nieuprzejmości bardzo mnie zdziwiły, a może to my oczekujemy, że wchodząc do gabinetu będziemy rozpieszczani i lekarz będzie obchodził się z nami jak z jajkiem?...

Bardzo dobry lekarz,trudno się do niego dostać,czasami się spieszy ale to jest zrozumiałe bo ma dużo pacjentów,w moim przypadku to nie miało wpływu na jakość porady.Polecam

dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy, godny polecenia

dobry lekarz, kompetentny, rzeczowy, godny polecenia