Filtruj terminy

lek. dent. Magdalena Lewociuk

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

Serdecznie polecam. Bardzo profesjonalna pomoc. Pani jest bardzo sympatyczna zawsze z podchodzi do pacjenta z uśmiechem na twarzy.
Pan doktor to niesamowity człowiek i wspaniały specjalista przeprowadzał zabieg usunięcia zęba mojej córce. To bardzo profesjonalny, empatyczny, przemiły człowiek.Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas mojej Magdzie. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Marta Pietrzak

lek. dent. Agnieszka Pękala

NZOZ "Przychodnia Rodzinna" w Toruniu
ulica Broniewskiego 21
87-100 Toruń

Podpisuję się pod wszystkimi poprzednimi opiniami!!! Początkowo chciałam iść do dr D.R. ale mi odradzono na korzyść Pani dr Agnieszki i wiem, że to była najlepsza decyzja!!!

lekarz Elżbieta Andrzan-Grzębska

Dziewulskiego 9b lok. 25
87-100 Toruń

Tak powinien pracować profesjonalista. Szczególnie polecam prace protetyczne - korony i mosty najnowsze metody i materiały. Duża cierpliwość i kultura osobista.

Dorota Siemianowska-Krajewska

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Ortodontyczny
87-100 Toruń

Bardzo miła, kompetentna i sympatyczna,. Ma dużą wiedzę, potrafi wszystko wytłumaczyć, nawet laikowi. Koszt pierwszej wizyty wynosi 80 zł, kolejnych 150 zł. Gabinet mieści się ocenie na ulicy Żwirki i Wigury (na przeciwko biedronki).
Opinia dodana przez: Aga

lek. dent. Bogdan Notowski

Centrum Psychologiczne TM
ul. Kościuszki 51b
87-100 Toruń

B. dobry lekarz nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Opinia dodana przez: Bob44

lek. dent. Hanna Walkowska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

leczę zęby u Pani doktor od pewnego czasu, kiedy poprzednia "cudowna", polecana przez znajomych pani dr zostawiła mi kawałek narzędzia w zębie.. Jak do tej pory jestem zadowolona, ceny może nie są najniższe ale mam do Pani dr zaufanie.

lek. dent. Dorota Jaraczewska

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Pani doktor uratowała mi zęba podczas gdy inny doktor chciał już wyrywać (bo tak przecież najłatwiej). Także serdecznie polecam!

lekarz Agnieszka Damps

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
87-100 Toruń

Jeśli ktoś szukał właściwego stomatologa, to po wizycie w gabinecie u dr Agnieszki Damps będzie już wiedział, że znalazł "swoje miejsce i człowieka". Wizyty w tym gabinecie to swoista "magia". Po prostu trzeba tego doświadczyć. Sympatyczna atmosfera, pełna empatii "ekipa" i fachowość na najwyższym poziomie. Polecam usługi dr Agnieszki Damps z całego serca. (pacjent od ponad 5 lat).
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Joanna Impert-Parzonko

Diagnostyka Laboratorium oddziału Toruń
pl. 18 Stycznia 4
87-100 Toruń

Dzięki wizycie u Pani Doktor odzyskałem wiarę w stomatologów którym zależy na pacjencie. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii Pani Doktor. Od razu zlokalizowała moje problemy w uzębieniu. Byłem informowany o wszystkim co będzie robione i jakie działania są kolejno podejmowane, czy będzie bolało itd. Wizyta praktycznie bezbolesna, bardzo sprawnie zostało naprawione to co powinno. Teraz czuję, że jestem na dobrej drodze do zdrowych zębów. Pani Doktor jest niesamowicie ...
Opinia dodana przez: Jakub

dr n. med. Piotr Raginia

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
87-100 Toruń

niedawno rwałem 8 i nie byłem zbyt odważny. doktor pomarudził ponarzekał że źle ułożona chwycił 20 sekund i po wszystkim .żadnych komplikacji. polecam i dziękuję
Opinia dodana przez: zbigniew

Anna Zielińska

ul. Tuwima 14/6
87-100 Toruń

Pani Doktor jest profesjonalistką w swoim fachu. Leczę się u dr Zielińskiej już kilka lat. Bardzo miła, sympatyczna i opanowana p.doktor. Wszelkie wątpliwości dokładnie omawia pacjentowi. Polecam !
Opinia dodana przez: Agnieszka K.

lek. dent. Allan Kobierzycki

PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA
ZBOŻOWA 47A/9
87-100 Toruń

Pan doktor uratował mi plany na ważny wyjazd, był delikatny, ostrożny i profesjonalny. Czułam się bardzo bezpiecznie i jestem zachwycona wykonanym zabiegiem.
Opinia dodana przez: Weronika

lek. dent. Jadwiga Mejster

Gabinet Stomatologiczny
87-100 Toruń

Jestem stałą pacjentką od 20 lat. Nie poszłabym nigdzie indziej. Raz się wybrałam i żałuję, bo takiej obsługi i doświadczenia ze świecą szukać. Ceny są bardzo rozsądne a Pani doktor bardzo ludzka i potrafi uspokoić nerwową osobę.

lek. dent. Katarzyna Wajkert

Poradnie Specjalistyczne
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Po leczeniu u Pani doktor mam na dłuższy czas spokój z zębami (nie bolą, plomby ok, ani śladu po zapaleniu dziąseł) jestem zadowolona i polecam

Maciej Drosd

klinika stomatologii estetycznej
konstytucji 3 go maja 13
Toruń

Po zaprojektowaniu uśmiechu od razu podjąłem decyzję, żeby iść w temat :) Białe zęby to ważna inwestycja. Jak coś się stanie to zrobię tutaj implanty na 100%. Widziałem kilka osób, które sobie zrobiły i przyznam szczerze może nawet lepiej od naturalnych zębów.
Opinia dodana przez: Bartek

Karina Drosd

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Do Pani doktor chodzę od kilku lat. Ponieważ jestem straszną panikarą, bardzo zależy mi na właściwym podejściu. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani Drosd jest nie tylko bardzo uprzejmą i delikatną osobą, ale również świetnym specjalistą. Wyleczyła mi ząb kanałowo i nie mogę się do niczego przyczepić. Leczy się u Niej również moja 11-letnia córka, która wchodzi i wychodzi z gabinetu z uśmiechem. Powoli oswajamy również naszego pięciolatka, który ...
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Janusz Kusz

Jaworowa 17
87-100 Toruń

Jestem,a raczej bylam wierną pacjentką dr ponad 20 lat.Zaczęla boleć mnie szóstka, postanowiłam jednorazowo iść do jednej z klinik gdzie leczą młodzi lekarze z extra sprzętem. Moja wizyta zaczęła się od tomografii ,bo to podstawa, gdzie u dr przez tyle lat miałam tylko raz przeswietlenie I to na moją prośbę. To co usłyszałam w klinice o stanie moich zębów, ZAMARŁAM.Plomby na moich zębach nie były nazwane plombami ,widziałam wielkie zdziwione ...

lek. dent. Witold Kozanecki

Vita-Dent
Szeroka 5
87-100 Toruń

Doktor Kozanecki wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Zawsze dokładnie wyjaśniał mi każdy etap leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Dzięki temu czułam się pewnie. Praca doktora jest nie tylko skuteczna, ale także bezbolesna i delikatna. Dbając o mój komfort, starał się, aby każda procedura była jak najmniej inwazyjna i przyjemna. Dodatkowo, personel w jego klinice jest niezwykle uprzejmy i pomocny, co tylko podnosi poziom satysfakcji z ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Barbara Dłużniewska-Duda

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Pani lek. Barbara jest w pełni godnym polecenia specjalistą. Po długich poszukiwaniach dobrego dentysty muszę przyznać z pełnym przekonaniem, że właśnie znalazłem. Pani Barbara szybko i bezboleśnie załatwiła "ząbkowy" problem przy okazji wszystko odbyło się miło i z uśmiechem na ustach. Dziękuję i pozdrawiam. PS. Klinika w której Pani Barbara przyjmuje też jest naprawdę na poziomie.