Filtruj terminy

Lekarze Stomatolog dziecięcy Toruń

Anna Mizak-Wąsiewska

Targowa 17
87-100 Toruń

Bardzo polecam Panią doktor. Ma rewelacyjne podejście do dzieci i dużo cierpliwości, wszytko tłumaczy, nie śpieszy się. Moja córeczka ją uwielbia i chodzi na wizyty z ogromną checią

lek. dent. Bogusław Dąbrowski

Przychodnia Rodzinna na Skarpie
Konstytucji 3 Maja 13
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz! Pan doktor uratował mi ząb który źle wyleczył poprzedni stomatolog!!! Na szczęście udało się go uratować:) Bardzo dobry lekarz i człowiek. A wizyta nie wiąże się z tak dużym bólem:)
Opinia dodana przez: anonim

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Byłam dzisiaj umówiona do doktora Gronowskiego na usunięcie górnej ósemki. Niestety po wejściu do gabinetu, lekarz obejrzał miejsce po czym stwierdził, ze skoro zęba nie widać (nie przebił się przez dziąsło) to zęba w ogóle nie ma. Na wiadomość, ze mam ze sobą płytę ze zdjęciem gdzie widać wszystko, lekarz odpowiedział, ze nie chce niczego oglądać. Zapytałam wiec to może udałoby się usunąć dolna ósemkę, która nachodzi na siódemkę i ...
Opinia dodana przez: Weronika

dr Lidia Lubińska-Wiśniewska

Żwirki i Wigury 81e lok. 70
87-100 Toruń

Jestem od wielu lat zadowoloną pacjentką.Cenię P.doktor za kompetencje,uprzejmość i skutyczne leczenie.

Piotr Boniek

Bodent
87-100 Toruń

Polecam wszystkim. Najlepszy stomatolog jakiego znam. Sympatyczny,potrafi czynić cuda z zębami. Podpowiada nowoczesne sposoby leczenia. Gabinet posiada świetny, nowoczesny sprzęt. Nie było sytuacji, bym oczekiwała w poczekalni na swoją kolej, zawsze na czas, w przygotowanym, sterylnie czystym gabinecie, chociaż pacjentów mnóstwo. Należy z wyprzedzeniem umawiać się na wizytę. Nawet dzieci z przyjemnością poddają się leczeniu u P.Bońka.

Adam Michalski

Toruń

Polecam z całego serca! ☺️ Do Pana Michalskiego chodzimy z rodziną od lat. Bardzo przyjazna atmosfera i profesjonalne, troskliwe podejście do pacjenta. W gabinecie zawsze jest czysto, a Pan Adam dba o każdy szczegół i dobre samopoczucie, tak aby wizyta przebiegła bez większego stresu. Jestem bardzo zadowolona z bezbolesnego i nie tak strasznego leczenia kanałowego mojej nieszczęsnej siódemki 😁 Pan doktor z powołania, wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Tłumaczy ...
Opinia dodana przez: Eliza
Lecze sie u dr Puwalskiego od ponad 20 lat, uwazam ze jest wspanialym dentysta, podchodzi do pacjenta z humorem i to poamga gdy ktos boi is wizyty u dentysty. Tylko 2 razy w zyciu bylam u innego dentysty i oni byli pod wrazeniem moich zebow, takze na pewno Dr Puwalski jest godny polcenia. Ja k tylko jestem w Polsce to zaraz lece na wizyte do neig, zeby sprawdzic czy wsyztko ...
Opinia dodana przez: Patrycja

mgr Łukasz Warmbier

Przychodnia Stomatologiczna Bellastoma
Szosa Chełmińska 84/86
87-100 Toruń

Byłem i jestem u dr.Warmbier nie mogę tych opini czytać! Mam wszczepione 4 implanty, 8 lat temu bez problemu do dzisiaj. Mogę z całego doświadczenie poleć P.doktora. Ostatnio bylem w Klinice Charite Berlin, pytali mnie kto robił mi te implanty. Powiedziałem że w Polsce, dr.Warmbier SUPER!
Opinia dodana przez: Jan Frelich

lek. dent. Mirosława Rosa

Regionalne Centrum Stomatologii
Konstytucji 3 Maja 42
87-100 Toruń

Pełen profesjonalizm!Ogromne doświadczenie i bardzo dobre podejście.Nie pierwszy już raz zostałem przyjęty z bólem w ten sam dzień i zostałem obdarzony naprawdę profesjonalna pomocą.
Opinia dodana przez: Szymon
Nie ma drugiego takiego stomatologa w kraju. Polecam. Od ponad 30 lat leczę u Pani Doktor zęby. W poczekalni pacjenci z Bydgoszczy, Brodnicy, Szubina, Nakła, Solca...

lekarz Anna Lewandowska

Reja 36
87-100 Toruń

Pani doktor uratowała mi zęba, który przez innego lekarza został spisany na straty. Wyleczyła mi wszystkie zęby.Żadna, powtarzam żadna plomba nie wyleciała. Od roku nie wiem co to ból.Przyprowadziłam do niej moje bardzo bojące dziecko,które teraz nie może doczekać się kolejnej wizyty. Oby takich lekarzy było więcej.

Janusz Karwowski

Ortodonta, Stomatolog

Legionów 81
87-100 Toruń

Pan Janusz jest bardzo dobrym ortodontą. Nie da się jednak ukryć, ma osobowość ekscentryka, stąd mogą wynikać negatywne komentarze. Do pacjenta podchodzi inaczej niż lekarze prywatni zazwyczaj, nie jest przesadnie miły, nie ma przylepionego uśmiechu na twarzy, czasami lakoniczny, trzeba dopytywać. Zdarza mu się zażartować, choć często te żarty rozumie tylko on, rozmawia 'do zębów' - często komentuje na głos, co robi, co nie pasuje, jakie są postępy. ;) Do ...
Opinia dodana przez: Alicja

lek. dent. Olga Bracha

Przychodnia Stomatologiczna
Konstytucji 3 Maja 15
87-100 Toruń

NIE POLECAM!!!! kaska i kaska się tylko liczy. Jak można odmówić pomocu małemu dziecku z bólem?!!!! ZA KASE dodam- NIE NA NFZ nawet!! pacjenci mogą zapomieć o pomocy w nagłym wypadku!!!!!
Opinia dodana przez: ala

lekarz Skrzat Skrzat

Stomatolog dziecięcy

ulica Krasińskiego 71A/3
87-100 Toruń

Też się zastanawiam skąd te negatywne opinie... Chyba przewrażliwienie na swoim punkcie... Mój syn po wielu poszukiwaniach dentysty trafił jako trzylatek do Pani doktor... W tym roku kończy 9 lat i cały czas jest jej pacjentem. Nie musimy często przychodzić, ponieważ w miarę szybko zaczęliśmy leczenie, ale na każdą wizytę syn idzie z chęcią. Wszystko mu zawsze Pani doktor wytłumaczy, pokaże. Polecam.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Katarzyna Strześniewska

Przy Kaszowniku 43d
87-100 Toruń

Już druga plomba wypadła, chory ząb nie wyleczony,a zaplombowany, zmieniłem lekarza na tą panią doktor nie mam już czasu i nerw, rozważam co z tym zrobić, bo pieniądze nie były jak na mnie małe 😡
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Gabriela Czajkowska-Piszczek

Szosa Chełmińska 54 b/4
87-100 Toruń

Do Pani doktor Czajkowskiej-Piszczek zgłosiłem się (za radą znajomej) niecałe 2 lata temu po długiej tułaczce od dentysty do dentysty, rozczarowany i zawiedziony coraz bardziej wieloma toruńskimi stomatologami i ich gabinetami zwanymi nieraz szumnie i moim zdaniem na wyrost klinikami (jak mniemam w celu osiągnięcia wyłącznie efektu marketingowego). Klinika nie klinika ale jak brzmi !!! Nie tam jakiś gabinecik ale klinika i nie ważne, że ów "kliniki" to często 2-3 ...
Opinia dodana przez: Bogumił

lek. dent. Elżbieta Lendzioszek

ulica Rydygiera 30/32
87-100 Toruń

Byłam dobrze obsłużona każdorazowo a nie jeden raz siedziałam u pani doktor na fotelu dentystycznym - a opinia pani Kasi za bardzo subiektywna i wręcz złośliwa wobec kompetencji i uprzejmości pani doktor - jakby na zamówienie konkurencyjnych gabinetów
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Anna Trafna

ulica Jagiellońska 25B/11
87-100 Toruń

Bardzo profesjonalna obsługa! Niezwykle miła i uprzejma pani doktor. 10 gwiazdek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Ryszard Figurski

ulica Konopnickiej 13/3
87-100 Toruń

Jestem bardzo zadowolony. Lekarz profesjonalny, rzeczowy, mówi dokladnie co i jak, precyzyjny. Nie krzyczy tylko mowi konkretnie i wyraźnie. Przestałem sie bać wizyt stmatologicznych. POLECAM.

lek. dent. Dorota Skrzat

ulica Krasińskiego 71A/3
87-100 Toruń

Pani doktor co prawda wie co robi ale podejscia do malego pacjenta BRAK zero usmiechu zero zyczliwosci i cierpliwosci. Moja corka u dentysty byla nie raz i nawet sie nie bala a U Pani doktor sir poplakala. NIE POLECAM