Lekarze Stomatolog Lublin

lek. dent. Łukasz Obrusiewicz

ulica Grabskiego 13
20-330 Lublin

Ulubiony stomatolog mojego syna. Chodzimy do niego całą rodziną. Wszystko tłumaczy spokojnie i uprzejmie. Człowiek z sercem na dłoni.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Małgorzata Lenartowicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Doskonały lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Pani dr jest bardzo delikatna a zarazem profesjonalna w tym co robi. Zawsze bałam się dentysty i strasznie panikowałam, Pani stomatolog dała mi znieczulenie po którym nie czułam żadnego bólu . Od wizyty u Pani Lenartowicz nie boje się dentysty :).

lekarz Maria Stachyra

Szwajcarska 15
20-861 Lublin

z czystym sumieniem polecam b. rzetelna osoba

Bogumiła Śliż-Gustaw

Wyzwolenia 126
20-368 Lublin

Chodzę od lat, również świetne podejście do dzieci, wreszcie nie mam problemów, żeby wziąć syna do stomatologa

lek. dent. Agnieszka Motor-Pyda

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

Jako senior jestem pacjentem Pani Agnieszki Motor ponad 35 ! lat....i Dental" s.c. Od zawsze Pani Doktor jest pełna życzliwości, anielskiej cierpliwości, tak że od początku odwieczny strach, lęk przed bólem (fobia...?) zniknął...nigdy nie uciekłem z fotela... Zawdzięczam to przede wszystkich złotym rękom Pani Doktor, postępowi technik leczenia ale i atmosferze w w/wym. gabinecie. Za poradami Pani dbałem o stan uzębienia przez okres pracy zawodowej co uchroniło mnie przed usuwaniem ...
Opinia dodana przez: Marek M.

lek. dent. Wojciech Maciąg

"Dentamed" Stomatologia Estetyczna
20-880 Lublin

Specjalista najwyższej klasy. Doktor z ogromnym spokojem, kulturą, cierpliwością i empatią. Przypadek z którym nikt nie wiedział jak pomóc Doktor Maciąg po prostu dostrzegł ukryty problem i wyleczył. Oby każdy pacjent miał taką opiekę u każdego doktora. Polecam i ręczę za najwyższą jakość leczenia i fachowość Doktora.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Daniel Domański

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Bardzo mila, przyjazna atmosfera, lekarz sam w sobie sympatyczny i z poczuciem humoru co dobrze wplywa na relacje z pacjentem. Mialam usuwaną osemke, strasznie sie balam a nie bylo czego bo nawet nie poczulam.

lekarz Katarzyna Biegaj-Laskowska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecam Panią doktor wszystkim tym którzy mają dość niedelikatnych stomatologów. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na ustach. Fakt że czasem są dalekie terminy,ale jak ktoś regularnie chodzi na kontrole to się można na spokojnie umówić.

lek. dent. Jakub Janowski

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Wanda Resztak-Tomczyk

stomatologia ogólna
Jana Sawy 5/15
Lublin

trafiłem w końcu na panią stomatolog,do której na kolejne wizyty chodzę bez drżenia serca i bez jakichkolwiek stresów.Zaczęło się od protez a raczej ich przystosowania do dziąseł i podniebienia tak aby dyskomfort z racji obcego ciała w jamie ustnej był minimalny.Wszystkie moje obawy okazały się płonne i czasami nawet zapominam o tych protezach.Zaznaczam,że całość usługi wykonana była na koszt NFZ ale jej jakość jest nawet lepsza od podobnych wykonywanych prywatnie.Stwierdzili ...

lek. dent. Iwona Antoniak

Walecznych 4 lok. 130
20-127 Lublin

Mężczyzna w średnim wieku taki jak ja w zyciu spotkał wielu stomatologów i wydawałoby się ,że nic i nikt nie zrobi juz większego wrażenia. Myliłem się. Najlepsza dentystka moim zdaniem w Lublinie. Dokładna, precyzyjna i miła. Świetny kontakt podczas wizyt i przede wszystkim fachowość. Nie cierpię gabinetów dentystycznych ale wizyty u tej miłej pani polubiłem. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Leokadia Chróścik

Prywatny Gabinet Lekarski
Wesoła 1c
20-103 Lublin

Kompetentna, zdecydowana, dokładna, sprawna w pracy, jasno i przystępnie wyjaśnia problemy zębowo-protezowe, poświęca odpowiedni okres czasu na zabieg-nie pędzi z usługą.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Basiak-Pastucha

Prywatny Gabinet Lekarski
Kunickiego 35
20-412 Lublin

Pani doktor dokładnie wszystko mi wyjaśniła. Interesuje się pacjentem. Jest miła i kompetentna. Polecam. Pełne zadowolenie. A co najważniejsze nie naciąga na kasę w przeciwieństwie do lekarki do której chodziłam i uciekłam.

lek. dent. Małgorzata Klekot-Jóźwiak

Przychodnia stomatologiczna
Czeremchowa 18/71
20-807 Lublin

Fantastyczna Pani Doktor. Delikatna, dokładna, kulturalna i uprzejma. Pacjent ma wrażenie, że jego dobro przedkładane jest ponad wszystko.

lek. dent. Magdalena Czuk

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

bardzo dobry stomatolog! świetne podejście do pacjenta. odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. polecam
Opinia dodana przez: ilona

lek. dent. Bartłomiej Ryń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia"
Przedwiośnie 2
20-533 Lublin

Nigdy (a dość długo zyje) nie spotkałam się z takim podejściem, profesjonalizmem, zainteresowaniem i serdecznością, oraz zaangażowaniem jaki wykazuje cały zespół na czele z Panem doktorem. Przemili ludzie! Jedyny gabinet gdzie wchodzi sie z przyjemnością i bez lęku. Pełen kunszt. Czapki z głów 🙏❤
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Monika Furman-Strukowicz

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

Cudowny lekarz. Miła sympatyczna a przede wszystkim profesjonalistka w każdym calu. Polecam w 100% !
Opinia dodana przez: Jacek
Serdecznie polecam. Szczególnie tym, którzy mają "obiekcje" przed wizytą u stomatologa. Miła, cierpliwa, a przede wszystkim, kompetentna.

lek. dent. Elżbieta Wójcik

ulica Kaprysowa 9
20-843 Lublin

Polecam!! Pani Ela jest naprawdę profesjonalistką. Mieliśmy duże problemy z naszym 3letnim synkiem, któremu bardzo wcześnie zaczeły psuć się ząbki. Był tylko jeden problem w domu owszem otworzył buzię aby zobaczyć co się tam dzieje ale u dentysty było stanowcze NIE piski i krzyki, byliśmy naprawde u wielu dentystów, aż natrafiliśmy na Panią Wójcik! Nasz syn nie tylko otworzył jej buzie ale również dał sobie ząbki rozwiercić i wyleczyć, opuchlizny ...

lek. dent. Beata Banasiak

EsteDentic Beata Banasiak - Stomatolog
Pana Balcera 6B lokal U1a
20-631 Lublin

Pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć.
Opinia dodana przez: Jerzy