Lekarze Stomatolog Lublin

lek. dent. Beata Maniecka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

ulica Chęcińskiego Jana 2/5
20-839 Lublin

Jestem zadowolony miła atmosfera zbierałem się do dentysty 30 lqt aż trafiłem na odpowiedniego Gabinet dobrze wyposarzony

lek. dent. Anna Mickiewicz-Winnicka

ulica Czeremchowa 29
20-807 Lublin

Osoba bardzo cierpliwa i ma doskonałe podejście do dzieci. Mój syn po raz pierwszy pozwolił wyleczyć sobie zęba.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Edyta Jakiewicz

NZOZ
Bajorek
Lublin

Polecam p.doktor z całego serca. Jesteśmy jej pacjentami od 15 lat z 3 dzieci . Jest wyrozumiałym sprcjalistą .
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Przemysław Marzec

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

ulica Urzędowska 15
20-727 Lublin

Doktor M. nie ma NfZ-tu.est bardzo dokładny co czasem przekłada sie na długość wizyty ale nie jest to duzy problem.Plombom robionym kilka lat temu do dziś nic nie dolega.Polecam.

lek. dent. Tomasz Dziechciaruk

Stomatolog, Protetyk

ulica Chopina 8/8
20-026 Lublin

Niezwykła staranność i finezja w rekonstrukcji uzębienia. Fantastyczna robota. Pan drTomasz wespół ze swoją żoną są mistrzowskim duetem w dziedzinie protetyki. Od wielu, wielu lat w razie potrzeby korzystam z usług pp. dr A. i T. Dziechciaruków. Połączenie gabinetu protetycznego z gab. stomatologicznym dodatkowo pozwala na kompleksową obsługę pacjenta. Wszystkim potrzebującym polecam ten gabinet i życzę szerokiego uśmiechu, bo jest się czym pochwalić nosząc nowe ząbki łudząco przypominające własne w ...
Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska

NZOZ Centrum Stomatologii LARDENT Małgorzata Bartoszcze-Tomaszewska
Dworska 14 a
20-135 Lublin

Pani doktor jest świetnym lekarzem. Wyrozumiała, miła i bardzo kompetentna. Wizyty u niej przełamują wszelkie bariery wynikające ze strachu przed dentystą. Serdecznie polecam.

lek. dent. Agata Bolko-Zimmer

Kościelna 7/4
20-301 Lublin

Świetna Pani Stomatolog z niesamowitym podejściem do pacjenta. Pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę i profesjonalizm. Polecam z całą odpowiedzialnością.
Opinia dodana przez: Renata Szczołko

lek. dent. Małgorzata Taras

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Lotnicza 2/20
20-422 Lublin

Przecudowny lekarz. Bardzo kontaktowa Pani, sympatyczna, oswoiła moje okropne strachy, do tego tłumaczy co się dzieje w zębie, i co będzie właśnie robić. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mateusz Betlej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Kosmiczna opieka i pełne bezpieczeństwo w tym trudnym czasie. Dr. Mateusz Betlej i Pani asystentka Monika to mistrzowie świata. Polecam Dziękuję bardzo ❤
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Izabela Grusiewicz

Przychodnia Stomatologiczna
Poznańska 14/1
20-731 Lublin

Z całego serca polecam stomatolog Grusiewicz! uratowała mi zęba, który w opinii innego stomatologa trzeba było wyrwać. Za kanłowe leczenie piątki zapłaciłam 100zł razem z wypełnieniem. W dodatku Pani Iza jest bardzo delikatna, sympatyczna i kompetentna.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Małgorzata Borowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ulica Organowa 8/1
20-882 Lublin

Pani Dr. Jest bardzo uprzejmą osobą. Rzetelnie tłumaczy jak przebiega zabieg. Jesteśmy zadowoleni wraz z dzieckiem że zdecydowaliśmy się na zabieg w Hospicjum Małego Księcia. Dziękujemy za pomoc.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Donata Cieślikiewicz-Rahnama

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Głowackiego 4 lok. 2
20-060 Lublin

Cudowna lekarka! Leczę się u niej od lat, bardzo fachowa, potrafiła uratować ząb nie do uratowania, zakłada piękne białe wypełnienia, proteza mojej Mamy pasuje idealnie(z poprzednią męczyła się wiele lat myśląc że tak musi być, jak się okazało nie musiało!) zero fuszery gdy robi na NFZ życzmy sobie więcej takich doktorów!
Pani dr Justyna Cygańczuk jest profesjonalistką w swoim fachu . Potrafi wyleczyć i odbudować najgorszego zęba , niejeden stomatolog dawno by go wyrwał a pani Justyna zawsze znajdzie wyjście z sytuacji żeby takiego zęba uratować . Już wielokrotnie korzystałem z pomocy pani doktor i nigdy się nie zawiodłem .

lek. dent. Maciej Walkowski

ulica Powstania Styczniowego 7
20-706 Lublin

Pań doktor bardzo miły i z dużym doswiadczeniem, sprawnie i bardzo szybko uporał się z moim zębem. Polecam

lek. dent. Piotr Jasiński

Koncertowa filia nr 9
Koncertowa 4d
20-866 Lublin

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Szczegółowo omawia i tłumaczy przyczyny choroby i indywidualne ustawia schemat postępowania. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Małgorzata Baranowska-Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski
Petrykiewicza 12
20-148 Lublin

Mądra Pani Doktor, z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przyjazna atmosfera, plomby tak dobrane, że jak poszedłem gdzie idziej(byłem na wczasach i nie mogłem pójść do Pani Doktor :-( to inny lekarz nie zauważył dużej odbudowy na jedymce. Serdecznie polecam

lek. dent. Diana Kiszczak-Kargol

ulica Bogusławskiego 12
20-358 Lublin

Pani Diana bardzo miła, delikatna, zawsze opisuje co robi, usługi wykonuje ekspresowo, i w umiarkowanych cenach. Polecam ☺
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Joanna Kapuścińska-Kuźmicz

ulica Sawy Jana 1 A
20-632 Lublin

Leczę się u p. dr z całą rodziną od ponad 20 lat. Dr ma super podejście do pacjenta, również do dzieci. Jest bardzo delikatna, dokładna i sumienna. Wizyty w jej gabinecie są zawsze przyjemne. Nigdy nie wróciłam z żadną reklamacją. Szczerze polecam.

lek. dent. Grażyna Burdzanowska

Pankiewicza 10
20-133 Lublin

Dentystka bardzo dobra i uprzejma. Kto pójdzie do Niej to nie ędzie żałował. Moja córcia miała wielkie opory pójścia do dentysty, ale namówiłem ją i wyleczyła wszystkie zęby. Polecam. Stanisław

Joanna Kuczyńska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Lublin

Po ponad godzinie grzebania w ósemce Pani Doktor oznajmiła że jednak nie jest w stanie jej usunąć bo nie ma do tego narzędzi. Zostałem odesłany do poleconego lekarza na wizytę prywatną, która trwała jakieś 5 minut i zęba nie było. Nie było również problemu z wystawieniem zwolnienia lekarskiego na dzień w którym nie mogłem stawić się w pracy z powodu ekstrakcji zęba. Natomiast Pani doktor odmówiła wypisania takiego zwolnienia. Może ...