Lekarze Stomatolog

{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Marcin Wójtowicz

lek. dent. Marcin Wójtowicz

53-503 Wrocław

Bardzo pozytywne doswiadczenie pomimo,ze u dentysty:) Pelen profesjonalizm- od wejscia do wyjscia.Pan doktor ma ogromna cierpliwosc do pacjentow, nawet gdy uciekaja z fotela. Kazda zlotowka bardzo dobrze wydana.Polecam!!
Opinia dodana przez: Maks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog
                                       lek. dent. Bogumiła Paprocka

lek. dent. Bogumiła Paprocka

53-503 Wrocław

Profesjonalizm, empatia i zrozumienie widoczne już od samego wejścia do kliniki. Przesympatyczna pani doktor (oraz cały personel z którym się zetknęłam ) szczegółowo omówiła możliwości oraz plan leczenia po czym przystąpiła do pracy. Sprzęt profesjonalny, wykonanie bardzo staranne. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleks
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. dent. Michał Kolibabski

lek. dent. Michał Kolibabski

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

53-503 Wrocław

Bardzo sympatyczny, wytrwały i kompetentny stomatolog. Wszelakie problemy z uzębieniem zostały opisane i wyjaśnione. Na duży plus możliwość zrobienia zdjęć RTG na miejscu w przystępnej cenie. Zabieg stomatologiczny udany. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: M.

lek. stom. Andrzej Chramiec

Klinika Estetica
Al. Jerozolimskie 113/115
02-017 Warszawa

To najlepszy stomatolog na świecie . Nigdy się nie poddaje i zawsze wygrywa 🤗👏🏻 A tak serio to pełen profesjonalizm, doświadczenie, zdolności i wiedza.
Opinia dodana przez: Aneta i Wojtek

dr n. med. Grzegorz Klimiuk

Klident
Sienkiewicza 79A
15-003 Białystok

Tak być powinno ! No może trochę lekarz mnie "docisnął" przed rozpoczęciem zabiegu, ale pozytywnie! Zmotywował mnie bo się zazwyczaj boję dentystów, uspokoił i cały zabieg przeszedł bez bólu. Druga wizyta również. Jestem pełny podziękować dla Pana Klimiuka. Teraz jestem pod jego stałą kontrolą.
Opinia dodana przez: Łukasz

lek. dent. Marek Moszyk

Protetyk stomatologiczny, Stomatolog

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.

lek. dent. Joanna Marcheluk

Indywidualna Praktyka Lekarsko-Stomatologiczna Joanna Marcheluk
Bitwy Warszawskiej 1/32
08-110 Siedlce

Ja jestem zachwycona profesjonalizmem pani Marcheluk! Zwróciłam się do niej z wyrwaniem ósemki - pomimo sporego stanu zapalnego w zebie nie czułam bolu, po tygodniu wróciłam na zdjęcie szwów i usunięcie kolejnego zęba. Sytuacja u mnie byla o tyle trudna, ze w momencie zabiegu mialam zalozony staly aparat ortodontyczny, ktory znacznie ograniczal ruchy pani doktor, jednak nawet to nie stanowilo wiekszego prboemu. Porównując mój stan po zabiegu i stan moich ...

dr n. med. Maria Preiskorn-Rynkiewicz

Stomatolog, Implantolog

Maria-Dent
Wzgórz 9
05-540 Zalesie Górne

Polecam Dr Marię. Profesjonalizm, ogromna wiedza, kultura osobista, cierpliwość, zaufanie. Lekarz wysokiej klasy.
Opinia dodana przez: Barbara Robaszkiewicz
                                       lek. dent. Małgorzata Mazurek

lek. dent. Małgorzata Mazurek

00-414 Warszawa

Świetny, doświadczony lekarz, m.in. chirurg i przemiła osoba. Jestem stałą pacjentką. Pani doktor jest niezrównanym specjalistą w dziedzinie chirurgii szczękowej. Pamiętam usunięcie trudnej ósemki. Pani doktor znieczuliła, coś tam nacisnęła, obejrzała, ja siedziałam mocno trzymając fotel spoconymi z emocji dłońmi. I wtedy usłyszałam: już po wszystkim 😊, 😳😳😳 szok! Polecam serdecznie 😊👍
Opinia dodana przez: Małgorzata D.
{'id': 13036, 'name': u'Cz\u0119stochowa'} Stomatolog
                                       lek. dent. Radosław Teleszko

lek. dent. Radosław Teleszko

KLINIKA UŚMIECHU stomatologia estetyczna Radosław Teleszko
Dekabrystów 41B lok.110 tel. : 694453310
Częstochowa

Dr usuwał moją zatrzymaną w kości 8 w klinice Artyści Uśmiechu. To był moment... :) Sprawnie i bezboleśnie.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Anna Filipczak-Pacała

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
Iwaszkiewicza 4f
98-220 Zduńska Wola

Serdecznie polecam panią doktor wszystkim. delikatnie przeprowadza każde badanie i leczy skutecznie
                                       dr Jan Walenko

dr Jan Walenko

00-414 Warszawa

Na chybił trafił wybrałam lekarza bo na gwałt musiałam rwać 8. Wyrwałam u Pana Walenko cztery 8. W kolejce czeka także 9 (!) i podwójna dolna trójka (!!) - ale mnie szczęście kopnęło :) Pan jest przezabawny, sympatyczny, w 100% profesjonalny. Rwanie było przyjemnością. Polecam go wszystkim znajonym bo to rewelacyjny dentysta.
{'id': 30509, 'name': u'Gorzyce'} Stomatolog
                                       lek. dent. Szymon Dudek

lek. dent. Szymon Dudek

Stomatolog, Implantolog

DUDENT. Implanty, leczenie kanałowe, mikroskop
ul. Raciborska 48
44-350 Gorzyce

Profesjonalne podejście do pacjenta, godny polecenia. Miła atmosfera w gabinecie. Poświęca dużo czasu na tłumaczenie choroby i sposobu leczenia.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Anna Jedlińska

Ortodonta, Stomatolog

ulica 4-go Marca 23G
75-710 Koszalin

Bardzo fachowa obsługa, efekt leczenia taki, jakiego chciałem na początku leczenia. Podobało mi się, że doktor poświęciła czas, aby stwierdzić co mi dokładnie dolega i wyleczyła mnie w około rok, co jest dość szybko jak na leczenie ortodontyczne.
                                       lek. dent. Adam Bolc

lek. dent. Adam Bolc

Stomatolog, Protetyk

00-414 Warszawa

Ogromna wiedza i kompetencja .Nie ma sytuacji w których lekarz nie udzieli fachowej pomocy. Polecam wszystkim.
{'id': 27900, 'name': u'\u017bychlin'} Stomatolog
                                       lek. stom. Magdalena Krygier

lek. stom. Magdalena Krygier

Stomatolog, Ortodonta

Przychodnia Specjalistyczna Gemini
os. Słoneczne 2
62-571 Żychlin

Zaskoczony jestem dbałością o pacjenta i profesjonalnym podejściem. Zaskoczony jestem tym bardziej że czytałem opinie poniżej. Ja ze swojej strony bardzo dziękuje.Polecam

dr n. med. Aleksandra Smołka

Ortodonta, Stomatolog

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej kobiety. Leczyłam u niej zgryz 8 lat temu, jako nastolatka. Nosiłam przez 2 lata stały aparat, kosztowało to bardzo dużo, a teraz jako dorosła osoba znowu mam problemy z zębami, gdy wróciłam do pani Smołki na reklamacje, dowiedziałam się ze to moja wina bo nie przyszłam do niej jak rosły mi ósemki. Ta kobieta to kpina a nie lekarz. Dwóch innych ortodonotów złapało się ...
Opinia dodana przez: Karolina

dr Angelika Orlikowska

Przychodnia Specjalistyczna Gemini
os. Słoneczne 2
62-571 Żychlin

Dojazd do gabinetu w Żychlinie to frajda i kolejny raz przekonałem się jak ładna to okolica. W poczekalni przy wejściu dwie spore roślinki, a w pokoju zabiegowym m.in. muzyka o odpowiedniej głośności, subtelne maszyny, dużo światła, a przede wszystkim bardzo śmiechnięte oczy Doktor Angeliki Orlikowskiej! Tuż przed wykonaniem zdjęcia i zabiegiem usunięcia z dziąsła 15-letnich pozostałości po korzeniu chwila wyciszenia, odpowiednia dawka znieczulenia i jasne komunikaty. Perfekcja.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Stomatolog