Lekarze Stomatolog Poznań

lek. dent. Przemysław Walkowiak

NZOZ Poradnia Stomatologiczna EL-DENT
Piątkowska 112/2
60-649 Poznań

Z ogromna radoscia ide na wizyte do dr Przemyslawa Walkowiaka 😍 bo wiem , ze Profesjonalizm i Poczucie Bezpieczenstwa sa na pierwszym miejscu , a do tego Sympatyczne , Mile i Uprzejme podejscie sprawia ze chce tam wracac i wracac ... 😀 Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Marika
Bardzo rzetelny dentysta. Badanie kompleksowe i nie "po łebkach" ani w pośpiechu. Wszystko wytłumaczone. Bardzo miła i fachowa Pani doktor

dr Bart Niedziółka

extra-dent
Poznań

Wybitny specjalista w leczeniu najmłodszych pacjentów - po pierwsze wzbudza zaufanie dzieci spokojem i sympatią oraz rozmową zrozumiałam dla najmłodszych, nic się nie dzieje bez zgody i wiedzy dziecka , ale to co najważniejsze ma bardzo pewną rękę przy trudnych zabiegach np. znieczulaniu miejscowym i wyrywania robi to po mistrzowsku już u najmłodszych ale ustala plan działania wspólnie z dzieckiem i potrafi ocenić czy dziecko pozwoli na jakiś zabieg czy ...
Opinia dodana przez: Katarzyna Jaśniewicz-Pacer

lek. dent. Ewa Szłykowicz

ul. Naramowicka 33 B/109
61-622 Poznań

Polecam się zastanowić, zanim skorzystacie z usług Pani Doktor. Plus za to, że zostałam przyjęta „z ulicy” z bólem. Po wywiadzie otrzymałam informacje, że ból wynika z zepsutej ósemki do wyrwania chirurgicznego. Została rozwiercona i zatruta. Otrzymałam antybiotyk i skierowanie na RTG. Dni mijały, a ból nie mijał, wręcz stał się nie do wytrzymania. Pojechałam na ostry dyżur stomatologiczny. Gdy czekałam na obraz z RTG, lekarz dyżurny przeprowadziła wywiad i ...
Opinia dodana przez: Monika

Zofia Chrapan-Sikora

Protetyk, Stomatolog

Wyłom 14c
60-775 Poznań

Byłem ostatnio na kontroli u Pani Sikory - zęby naprawiane 12 lat temu nadal nie wymagały interwencji i co wy na to moi mili. Szczerze polecam i dziękuję. ps. jeżeli ktoś myśli, że może wyleczyć wszystkie zęby za 70 to powinien się wybrać do kowala a nie do stomatologa tej klasy. G.

lek. dent. Urszula Czarnomska

ul. Strzeszyńska 263/2
60-479 Poznań

Nie polecam, długi czas leczenia i strasznie drogo. Pierwszy i ostatni raz, tylko kasa się liczy, uprzejmość średnia, w dzisiejszych czasach za te pieniądze można leczyć zęby w innych gabinetach

lekarz Adam Gryczyński

ul.Marcelinska 62
Poznań

Zdecydowanie tak. Chodzę tylko do tego specjalisty. Uratował mi kiedyś zęby i dlatego jeszcze w tym wieku mam naście własnych. Wielkie dzięki.

lek. dent. Sławomir Żołędowski

Mickiewicza 34/5a
60-837 Poznań

Bardzo dobry dentysta, nigdy nie miałam problemów na i po wizycie, szybko pracuje bo ma duże doświadczenie i tylko u niego odważyłabym sie na poważniejszy zabieg.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Urszula Adamowicz

Dąbrowskiego 328a
60-406 Poznań

U Pani doktor leczy sie cała moja rodzina już od lat. Niezależnie czy przyjmuje małe dziecko , czy osobę w podeszłym wieku zawsze ma odpowiednie podejście i trafna diagnozę . Nigdy nas nie zawiodła . Polecam

lekarz Eliza Leśniak

Katowicka 27/46
61-131 Poznań

Świat potrzebuje takich ludzi. Fachowa, precyzyjna i bardzo uprzejma Pani dentystka, bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Katarzyna Lis-Madejczyk

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Przemiła Pani doktor. Nie "naciągała" nas na dodatkowe wizyty, aparat założyliśmy już na 3 wizycie (oczywiście po zrobieniu wszystkich potrzebnych badań i zdjęć). Plan leczenia został szczegółowo z nami omówiony. Sam czas zakładania aparatu na wadę zgryzu bardzo krótki i przyjemny. Jako pacjentka nie mam się do czego doczepić. Gumeczki (które trzeba zmieniać 4 razy dziennie w takim aparacie) mogą zostać wysłane do domu jeśli pacjent nie ma ich jak ...
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Stomatolog
                                       lek. dent. Anna Przybylska

lek. dent. Anna Przybylska

DENTISANA
ul.Malwowa 54/Astrowa 1
60-175 Poznań

Moja wizyta w gabinecie stomatologicznym zawsze wiązała się ze stresem. Znajomy polecił mi gabinet P. Ani. Spróbowałam. Teraz będę leczyć zęby tylko u P. Ani, ona ma super podejście do pacjenta no i pełen profesjonalizm. Wszystkim polecam ten gabinet.Elżbieta

lek. dent. Ryszard Banasik

Goplańska 7a
61-051 Poznań

Świetny specjalista, chodzę do Niego od lat ,plomby trzymają lata ,a do tego podejście do pacjenta pelne empatii
Opinia dodana przez: Jolantą

lek. dent. Katarzyna Bartkowiak

Nad Wierzbakiem 12 lok. 1
61-616 Poznań

Czytając opinie byłam pewna, że trafię w dobre ręce. Niestety.. Wiercenie zaraz po podaniu znieczulenia (czas, czas! nieważne, że boli!), głupie komentarze na mój temat (pech chciał, że przyjechałam na wizytę wcześniej i siedziałam już w poczekalni), karta założona dopiero przy kolejnym plombowaniu i gabinet rodem z prl. Czarę goryczy przelał fakt, że plombując jeden z zębów p. Doktor wiertło oparła na drugim na koniec mówiąc bym przyszła na kolejną ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Małgorzata Muszyńska

Stomatolog, Ortodonta

os. Orła Białego 62 lok. 23
61-251 Poznań

Leczenie aparatem stałym trwało trochę czasu, ale w tej chwili jestem zadowolony już z efektu. Zęby nieraz bolały i bywało ciężko z gryzieniem, ale wizyty u pani dr przebiegały sympatycznie i bez problemu. Polecam
Opinia dodana przez: Przemysław

Marek Markuszewski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poznań

Niestety zgodzę się z przedmówcą odnośnie obsługi. Co do samego doktora to raczej uwag nie mam, ale ta jego asystentka... Dramat... 3 raz tam nie pójdę. Wystarczy mi już tej kobiety. Zwłaszcza, że usługi pana doktora do najtańszych nie należą :)

lek. dent. Radosław Bonowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Reymonta 17 a
60-791 Poznań

Doskonały specjalista. Bardzo uważny, cierpliwy i zaangażowany, a przy tym niezwykle sympatyczny :) Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Anna Gojny

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Bardzo polecam!!! Korzystam z pomocy Pani doktor już ładnych kilka lat. Zawsze gdy była taka potrzeba otrzymywałam znieczulenie. Pani doktor miła i rzeczowa. Niezawodna i najlepsza w swoim fachu. W nagłych wypadkach zawsze można liczyć na profesjonalną pomoc. Odbudowa złamanego zęba - pełna profesja. A do tego ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Mama 3ki
Babcia, której trzęsą się ręce, to już nie wiek na wykonywanie takiego zawodu. Raczej nie polecam

lek. dent. Agata Flis

vital-dent
ul.polanka
Poznań

ogólnie tragedia, żona i ja mamy plomby i kanał do czyszczenia założone u Pani Agaty... Wszystkie błędy widać na rentgenie - radzę sprawdzić
Opinia dodana przez: Patryk