Lekarze Stomatolog Poznań

lekarz Lilianna Przybylska-Górna

Gabinety Stomatologiczne MALI-DENT
Mielżyńskiego 31B/4
61-725 Poznań

Bardzo miła i fachowa obsługa. Leczę się od dłuższego czasu i nigdy nie miałam żadnych problemów a wszystkie plomby doskonale się trzymają :) POLECAM!!!

lek. dent. Zbysław Bartkowiak

św. Rocha 19o lok. 1
61-142 Poznań

Gabinet może nie pierwszej młodości, ale dentysta jest świetnym fachowcem.

lek. dent. Kinga Glaser

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Szanowni Państwo, już nie pracuję jako stomatolog. Bardzo proszę o usunięcie mojego profilu. Z wyrazami szacunku Kinga Glaser
Opinia dodana przez: Kinga Glaser

Małgorzata Gadzińska

Centrum Stomatologiczne Stomed s.c.
Palacza 141/143
60-278 Poznań

Bradzo polecam, bez strachu, bolu i stresu.
Świetny młody lekarz , bardzo dobre przygotowanie

lek. dent. Zbigniew Bogusławski

Grochowska 15 lok. 4
60-277 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z wizyt, a zaznaczam, że w grę wchodziło leczenie kanałowe, a nie jestem osobą, która chodzi do dentysty z przyjemnością ;) Do tego gabinetu idę bez strachu :) Polecam

lek. dent. Krzysztof Kordus

Bliźniąt 13 A
61-244 Poznań

Godny zaufania i polecenia P. Kordus! Usunięcie zębów i zrobienie pięknego uśmiechu 😊 Polecam z czystym sumieniem! Pozdrawiam. Aneta Andrzejak.
Opinia dodana przez: Aneta Andrzejak

lek. dent. Paweł Rosiński

NZOZ "RADUS-STOMATOLOGIA"
Szymańskiego 7/3
61-826 Poznań

Jestem pacjentem, który wystawia opinię po niemal 2,5 rocznym okresie leczenia protetycznego na bazie kilkunastu implantacji wykonanych przez Pana doktora zakończonym pełnym powodzeniem. Już pierwsze spotkanie sprawiło, że uzyskałem pełną informację na temat sposobu leczenia, czasu jego trwania i oczekiwanych efektów. Żadnych fajerwerków, obietnic, tylko rzeczowa informacja. Łącznie odbyliśmy około 30 spotkań. To co uderza to doskonałe przygotowanie Pana doktora do każdej wizyty, zaplanowane zabiegi realizowane były z pełną starannością ...
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Jacek Duszkiewicz

TERMEDICA
os. B. Chrobrego 101
Poznań

Tylko i wyłącznie dr Duszkiewicz! Każda wizyta bezbolesna i na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Agata Wikarska

Przychodnia STOM-MED
Kosińskiego 29
61-522 Poznań

Moje problemy stomatologiczne, mimo leczenia zachowawczego i regularnych wizyt u dentysty wraz z wiekiem zaczęły się nasilać. Jednak to dopiero Pani dr Agata Wikarska, gdy do Stom-Med trafiłam kiedyś przez przypadek, uświadomiła mi, że w przyszłości mogę mieć problemy i powiedziała mi na czym one polegają (problem nadmiernego ścierania zębów i in.) Pani dr jest profesjonalistką w każdym calu. Wszystko dobrze wytłumaczy, dba o to, ażeby dana praca stomatologiczna była ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Marta Pawuła

Centrum Stomatologii Kopernik w Poznaniu
już NIE PRACUJE!!!!!!!!!!!!!!
Poznań

Odnalazłem Panią doktor poprzez google - w poprzedniej przychodni nie chcieli dać namiarów na nowy gabinet. Było to dla mnie ważne bo zaufałem temu lekarzowi i po raz kolejny nie zawiodłem się :-) POLECAM. Maciej P.
Bardzo dobra Pani Doktor. Profesjonalna, miła fachowa. Jak to dobrze,że jest i leczy nas w Kiekrzu. Ceny bardzo umiarkowane.
Opinia dodana przez: Dorota Chmiel
10/10, bardzo wyrozumiała, godny polecenia dentysta z pewną ręką. Chodzę od najmłodszych lat i jestem bardzo zadowolony.

lek. dent. Anna Fabianowska-Antczak

Przyjazna Stomatologia
Osiedle Przyjaźni 24/7A
Poznań

Polecam, Pani DR miła, bardzo dokładna.

dr Dominika Maćkowiak

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Nie leczę się u tej Pani pierwszy rok, może dlatego, że jest godna polecenia i zaufania :) Serdecznie polecam usługi stomatologiczne Pani Dominiki.
Opinia dodana przez: Jakub

lek. dent. Małgorzata Stuwe-Kaczmarek

os. Czecha 73
61-245 Poznań

Leczyłem u doktor Stuwe zęba kanałowo. Podczas pobytu w Niemczech trafiłem z sąsiednim zębem na leczenie kanałowe pod mikroskopem. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskigo tamtejszy dentysta pytał się czy ten ząb obok też był leczony pod mikroskopem i nie mógł uwierzyć że nie. Doktor Stuwe jest świetna.

lek. dent. Magdalena Olejnik

Medycyna estetyczna, Stomatolog

NZOZ "Family Dent" Stomatologia Rodzinna
Sikorskiego 10/1
61-535 Poznań

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu powiększenia ust, które są takie, jakie sobie wymarzyłam :-) Trochę bolało, ale było warto!!! Pani doktor zrobiła mi jeszcze jakiś "lifting" czy coś takiego, teraz moja twarz wygląda naprawdę SUPER! Polecam, bo dr Magda jest bardzo miła i fachowa, a w dodatku sama jest wizytówką swojego gabinetu i zabiegów medycyny estetycznej. Pozdrawiam Panią, Paulina P.

Joanna Perek

Medycyna estetyczna, Stomatolog

PERDENT
Os. Przyjaźni 127
61-684 Poznań

Pani doktor bardzo konkretnie podchodzi do pacjenta. To świetna specjalistka.
Bardzo miła, młoda dziewczyna, mówi co robi, po co, jest uprzejma i bardzo sympatyczna. Ogólnie nie lubię lekarzy, ale przyznam że ta wzbudziła we mnie zaufanie. Może dlatego że to młoda krew, która dopiero pracuje na swoją opinię, ale i tak POLECAM. Oby takich miłych i ludzkich lekarzy było więcej... Zapłaciłam 120PLN za plombę ukruszonego zęba, więc całkiem sporą plombę :)

lekarz Agata Adanowicz-Pachocka

Poradnia Stomatologiczna "HA-Dent"
Cześnikowska 12
60-330 Poznań

Lekarka z powołania, polecam wszystkim, którzy mają uraz do dentystów, pani Agata skutecznie zmieni pogląd na dentyste. Jedyny minus, to taki, że trudno jest się dostać, zapisy są na kilka tyg do przodu, a także po zabiegu bardzo mało czasu na rozmowę, ale to dlatego, że czekają inni pacjenci. Chyba fakt, że pani doktor ma tylu pacjentów również o czymś świadczy.