Lekarze Stomatolog Poznań

Stomatolog, Protetyk

Stomatologia Belwederska 13
Belwederska 13
60-275 Poznań

Pan doktor to fachowiec na najwyższym poziomie.Jest wrażliwy,pyta pacjenta,czy ząb podczas leczenia boli..Uczciwy-stwierdził,że nie muszę mieć kanałowo leczony ząb,założył mi plombę i zrekonstruował ząbek.Szczerze polecam.Dziękuję,Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Rafał Berliński

Grochowska 40 lok. 3
60-322 Poznań

Bardzo profesjonalny i konkretny lekarz. Całkowicie bezboleśnie i dokładnie wykonany zabieg. Wszystko przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Krzysztof Pogorzelski

Babimojska 11 B/9
60-161 Poznań

Nasze wizyty u p. Krzysztofa były spowodowane koniecznością leczenia zębów u jednego z synów, który (niestety) nie należy do łatwych "przypadków" (nasz 4-latek jest strasznym uparciuchem). Pan doktor jest baaaaardzo cierpliwy, wszystko wyjaśnia, stara się doradzić jak najlepiej. Na dniach sama byłam jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona z wizyty. W związku z leczeniem mnie po raz pierwszy, dokonał ogólnego przeglądu uzębienia i uświadomił w kilku kwestiach, na które dotąd ...
Opinia dodana przez: Honorata

lek. dent. Ewa Remlein-Schulz

Wójtowska 23
61-654 Poznań

pani doktor posiada duże doświadczenie i wiedze .Bardzo dobra zarówno w chirurgii jak i protetyce , bardzo polecam

lek. dent. Katarzyna Pieluszyńska

Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Pieluszyńska
Armii Krajowej 101
61-381 Poznań

Witam, Bardzo się wystraszyłam czytając opinię że,,bardzo wyniosła,, Pani doktor. Miałam umówiona wizytę wcześniej i wahałam się czy iść!!! Byłam i powiem tak,nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pani doktor przemiła, wytłumaczyła na czym będzie polegało moje leczenie krok po kroku. Oczywiście pierwsze to zrobiła zdjęcie RTG pantomograficzne. Byłam już na drugiej wizycie i rewelacja. Polecam bardzo!!!! Myślę że negatywy to konkurencja.Przykre
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Ewa Wojtyna-Kiziorek

ulica Osinowa 14/16
61-451 Poznań

Pani doktor wyleczyła mi wszystkie zęby, w tym jeden uratowała z praktycznie beznadziejnej sytuacji. Niestety jakiś czas temu poszła na urlop macierzyński i nie mogę jej od tego czasu znaleźć. Czy ktoś wie może czy gdzieś przyjmuje?
Opinia dodana przez: Ja

lek. dent. Maria Woszczyk

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

Jan Chodakowski

Protetyk, Stomatolog

Poznań

Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek! Wspaniały lekarz i człowiek!

lek. dent. Maciej Winter

os. Zwycięstwa 7/40
61-645 Poznań

Leczę zęby u doktora Wintera od kilku lat. Dokładny, uprzejmy, na problemy "zębowe" patrzy też z innej perspektywy (ogólny stan zdrowia, inne problemy zdrowotne). Przy okazji uzyskałam kilka porad z innych działów medycyny;). Większe problemy konsultuje np. z innymi stomatologami. Stałych pacjentów traktuje jak dobrych znajomych, jak jest nieosiągalny, to przekazuje w inne ręce, nie pozostawi bez rozwiązania.Polecam.

lek. dent. Anna Blumska

Małachowskiego 41
61-129 Poznań

Polecam! Najlepszy stomatolog, u którego byłam (a byłam już u wielu). Bardzo kompetentna i zaangażowana osoba.

lek. dent. Marcin Sieradzki

Sorriso Centrum Protetyczno Stomatologiczne
Osiedle Piastowskie 98
61-163 Poznań

Do małżeństwa Sieradzkich trafiłam całkiem przypadkiem z problemami po usunięciu ósemki. Ich podejście do problemu okazało się bardzo profesjonalne. Poświęcili mi mnóstwo uwagi, wytłumaczyli dokładnie co się dzieje i jak będzie postępowało leczenie krok po kroku. Na razie wszystko przebiega prawidłowo i zgodnie z planem. Na szczęście obyło się bez szycia. Wszystkim POLECAM !
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Joanna Oleksiak

Dental Prestige
Poznań

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią.Zaprowadziłam do Pani Oleksiak dziecko na pierwszą wizytę .Miała tak dobre podejscie do dziecka,że synek pozwolił sobie zaplombować dwa zęby już na pierwszej wizycie.Chodzimy teraz bez strachu.Polecam :)

lek. dent. Ewa Zielińska

Miastkowska 84
60-184 Poznań

Pani Doktor leczyła mnie przez 3 lata - każda wizyta była przyjemnością,bo bardzo rzadko bolało, a sama Pani Doktor jest bardzo ciepłą,kontaktową osobą. Po wyprowadzeniu się z Poznania nie mogę znaleźć tak dobrego stomatologa,niestety. GORĄCO POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Małgosia

lek. dent. Barbara Bajkowska

os. Zwycięstwa 108
61-651 Poznań

Znakomita lekarka nie tylko dentystka, świetne podejście do pacjentów, leczy nie tylko zęby, ale widzi związki miedzy stanem jamy ustnej a resztą organizmu. Absolutnie godna zaufania

lek. dent. Piotr Małolepszy

ESTETIQ Poznan
Przemysłowa 11, Gabinet mieści się w przychodni Akamed, gabinet numer 4
61-579 Poznań

Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!! Polecam!!!
Opinia dodana przez: ZENON

dr n. med. Henryk Bartkowiak

Nad Wierzbakiem 12 lok. 1
61-616 Poznań

lepszego specjalisty nie ma , nigdy nie zdarzyło się aby po wizycie coś bolało , a dokładność i staranność wykonywanej usługi jest na najwyższym poziomie

lek. dent. Rafał Brożek

Jasna Rola 57
61-609 Poznań

Wspaniały człowiek, bezinteresowny, miły. Serdecznie polecam!

lek. dent. Maria Skołuda

Umińskiego 12d lok. 1
61-517 Poznań

Pani dentystka jest bardzo rzeczowa i bardzo cierpliwa. W trakcie wizyty omawia sposób leczenia i opisuje kolejne fazy zabiegu. Szczerze polecam Sara

Ewa Marcinkowska

ul. Promienista 14 B/2
60-288 Poznań

Pani doktor leczy mnie od ponad 10 lat i niejednokrotnie ratowała przed wyrwaniem zęby zepsute przez innych lekarzy. Świetny fachowiec, uprzejma i pełna empatii osoba, zwłaszcza wobec dzieci. Nie potrafię wymyślić choćby jednego negatywu na nią. Bardzo polecam wszystkim

dr Urszula Matuszak-Suchorska

ULDENT
Sarmacka 15
61-169 Poznań

Dzięki Pani Urszuli mogę się teraz swobodnie uśmiechać i nie boję się wizyty u dentysty, które do tej pory były jedynie ciężkim obowiązkiem. Pani Doktor zawsze jest pełna humory i od razu mówi co jest na rzeczy i ile będzie to kosztowało. Szybko i konkretnie. Gorąco polecam