Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Edyta Szawuła

Przychodnia Stomatologiczna AS-DENT
ul. Henryka Sienkiewicza 29
06-500 Warszawa

Super godna polecenia niesamowite podejście do pacjenta delikatna i wyrozumiała oraz nadzwyczaj miła i uprzejma..

lek. dent. Małgorzata Hulisz-Secomska

Chirurg stomatolog

Help-Medical Poradnia Zdrowia Psychicznego i Dietetyki
ul. Boya-Żeleńskiego 6 lok.82
00-621 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor. Profesjonalna i z poczuciem empatii co rzadko zdarza się w dzisiejszuch czasach. Dziękuję, że ją spotkałam.

lek. dent. Katarzyna Ostaszewska

Grójecka 79 A/24
02-094 Warszawa

Chodzę do Dr. Ostaszewskiej z małymi dziećmi - rewelacja! Wcześniej próbowałem placówkę dedykowaną dla dzieci (elefantmed) ale z bardzo kiepskimi efektami (kadra) a Dr. Ostaszewska działa magicznie dla moich rozbrykanych chłopców - chętnie chodzą na przeglądy, nie straszne im borowanie i zakładanie plomb jeśli trzeba. Super atmosfera i za żadne skarby nie pójdę już do innego stomatologa. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Marcin Sorbian

Dental-Service Klinika Dentystyczna
Braci Wagów 4
02-791 Warszawa

Bardzo dobry fachowiec, delikatny i bardzo sympatyczny. Pierwszy raz jak szłam na wizyty wcale się nie denerwowałam. Wyleczył mi wszystkie zęby i bardzo się cieszę że do niego trafiłam. Najlepszy dentysta jakiego spotkałam!

lek. dent. Danuta Jędruszczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PRIMA-DENT Filia Nr 3
Króżańska 20
02-578 Warszawa

Szczerze i gorąco polecam za profesjonalizm, ciepłe i wyrozumiałe podejście do pacjenta, a także delikatność. Krótko mówiąc: Anioł z wiertarką :)
Opinia dodana przez: Wiesiek

lek. dent. Iwona Łączyńska-Hys

Lux Med Sp. z.o.o.
Postępu 21C
02-676 Warszawa

Widać że stomatologia to nie tylko Jej wyuczony zawód ale też pasja.Już myślałam że takich lekarzy nie ma.Bardzo empatyczna,komunikatywna i rzeczowa z bardzo dobrym podejściem do pacjenta.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Maria Gajl

SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście
ulica Erazma Ciołka 11
01-445 Warszawa

Wspanialy stomatolog uwielbiana przez dzieci fachowe podejscie do pacjenta nawet najmlodsi sie nie boja pani doktor
Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Artur Frydrychewicz

Davinci Dental Experts
02-792 Warszawa

Przyjazny profesjonalista - tak określiłbym Pana doktora najkrócej. Zdecydowanie zna się na tym, co mówi i - przede wszystkim - robi. Wyjaśniając przed zabiegiem, co i jak będzie robił potrafi wzbudzić zaufanie (przynajmniej moje :). Po jego pracach nigdy nie musiałem wracać na żadne "poprawki". Najwyraźniej wszystko było wykonane tak, jak należy skoro organizm "podziękował" i więcej o zębach nie wspomina ;) Ja osobiście polecam tego lekarza i jeśli tylko ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Katarzyna Sondej-Czachura

Korotyńskiego 19a lok. 106
02-123 Warszawa

Świetny fachowiec, bardzo dokładny dokładny i rzetelny. Gorąco polecam. Bezstresowo leczę się od kilku lat .
Opinia dodana przez: Małgorzata Nowicka

lek. dent. Wioletta Szczawińska

Lecznica Ginekologiczno - Położnicza
Fieldorfa 5 A
Warszawa

Bardzo kompetentna delikatna dużo poświęca czasu na tłumaczenie i doradza co jest dla pacjenta dobre
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Beata Kolasa

Orto-Fan NZOZ
Jegiellońska 66
03-468 Warszawa

Zdecydowanie polecam, bardzo uprzejma i kompetentna Pani periodontolog!!! Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Rabe

lek. dent. Anna Grzybowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Czapelska 40
04-081 Warszawa

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam. Pani Ania jest bardzo ciepła i cierpliwą osobą. Wszystko tłumaczy i jest bardzo profesjonalna.
Opinia dodana przez: Kaś

lek. dent. Joanna Chciałowska-Liśkiewicz

Łyszkiewicza 26/28/lok. C
04-483 Warszawa

Profesjonalna i miła obsługa, ceny przystępne. Generalnie aż strach powiedzieć ale miło się wraca do dentysty 😋
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Jerzy Studziński

Al. Wilanowska 279
Warszawa

Profesjonalizm w 100%. Lekarz znakomity ze swietna wiedza, cały czas sie dokształca i otwarty na nowe rozwiazania w leczeniu. Razem z fachowym personelem tworza zgrany team. Tu kazdy pacjent poczuje sie wyjatkowo. Polecam jak najbardziej:)
Opinia dodana przez: Gosia

lek. dent. Dorota Stańczak-Sionek

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Borowego 5
01-357 Warszawa

Dziś kolejny raz byłam na wizycie u p. Doktor , która bardzo szczegółowo opowiedziała mi plan leczenia w tym przypadku leczenia kanałowego. Czułam się bardzo komfortowo wiedząc co po kolei mnie czeka. Bardzo profesjonalnie zostałam przeleczona. Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom panią Doktor !🥇
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Katarzyna Wróblewska-Klapsa

Chirurg stomatolog

time for Dentist
Olbrachta 126
Warszawa

Najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Do tego specjalista w dziedzinie implantów. Poza tym przesympatyczna osoba. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Robert

Artur Rycharski

Praktyka Stomatologiczna
Warszawa

Bardzo sprawny chirurg-niezwykle sympatyczny i miły. ...polecam go bez chwili zastanowienia....dlutowalam u niego dwie ósemki....bezboleśnie i szybko w 30 min góra i dół, niewielki obrzęk. ...u innego chirurga takie same ósemki 2 godziny na dwoch wizytach
Opinia dodana przez: anna

Maja Budziszewska-Calik

Gabinet Lekarski
01-772 Warszawa

Zawsze obawiałem się wizyt u stomatologa. Dr Budziszewska sprawiła że nie wiąże sięto już ze stresem. Miła i kompetentna.
Opinia dodana przez: Darek

lek. dent. Paweł Krowiak

Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatolog

Kartezjusza 2 lok.307
01-480 Warszawa

Profesjonalista w każdym calu! Fachowo, kompleksowo i bardzo przyjacielsko. Nie sadziłem ze usunięcie zęba może przebiegać tak gładko i profesjonalnie
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Beata Lohrfink-Jagiełło

Lazurowa 4/70
01-315 Warszawa

Polecam Panią dr. Beatę z całą pewnością dobry to lekarz stomatolog. Cierpliwy i sumienny nigdy nie rezygnuje by uratować ząb . Poza tym ładna i uśmiechnięta dla mnie bardzo ważna cecha jak idę do lekarza. Nie wiem czemu nadal tu na tym portalu jest stary adres dawno nie używany teraz Pani dr. Beata przyjmuje od kilku lat w Gemini ul. Zawiszy 16 . To jest blisko ul. Obozowej!
Opinia dodana przez: Wiktor