Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Radosław Zaniewicz

Smoroszewska 1 B/4 H
02-495 Warszawa

Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Profesjonalista. Wszczepiał mi implant w przychodni Demed, na Ursynowie. Całe leczenie przeszło bez komplikacji. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Agata Ołowska

A-Z Dent Zbigniew Opałczyński
Kabacki Dukt 1/III
02-798 Warszawa

Świetny lekarz. Profesjonalna w każdym calu i z wielkim sercem. Wizyta u Pani Doktor jest prawdziwa przyjemnoscia. Usmiechem i poczuciem humoru lagodzi kazde cierpienie.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. dent. Wiktor Poczobutt-Odlanicki

Książkowa 9D/lok. 9
03-134 Warszawa

Polecam Pana Wiktora wszystkim ktorzy sie troche poca przed wizyta u dentysty. jestem pacjentka juz kilka lat i dzięki niemu strach przed dentysta mnie opuścił. Dostaje fachowe porady, rozsadne rozwiazania i solidna informacje o leczeniu. No i jest milo i nie nerwowo. Polecam serdecznie:-)
Opinia dodana przez: Katarzyna Christensen

lek. stom. Iwona Nasterska

Chirurg stomatolog

Ivodental
Pod Strzechą 7 lok.12
02-796 Warszawa

Bardzo polecam dr Iwonę Nasterską, jest to świetny chirurg, implantolog, periodonta. Przekazuje bardzo klarowne informacje odnośnie stanu zębów. Naprawdę warta polecenia.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Bożena Mąkowska

Elektoralna 19b/42
Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat. Cenię ją za profesjonalizm, kompleksową opiekę, wysoką kulturę osobistą. Kiedy po wypadku na hulajnodze zgłosił się do niej mój syn, zajęła się nie tylko jego uzębieniem, ale także ranami twarzy. Wypisała receptę na maść, wydała zalecenia co do szczepienia przeciwko tężcowi i konieczności konsultacji z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej. Prawdziwy lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Wioletta Bielas

Przychodnia Lekarsko Stomatologiczna "AMODENT"
Dzieci Warszawy 29/U. X, XI, XII
02-495 Warszawa

Miałem przyjemność skorzystać z usług Pani Dr Wioletty Bielas w klinice Maestria przy ul. Karmelickiej 22 w Warszawie. Leczenie kanałowe zęba z użyciem mikroskopu. Pani Doktor jest niezwykle profesjonalnym lekarzem, delikatna, empatyczna, dokładnie wyjaśniła sposób leczenia, efekty które zostaną osiągnięte, etapy jakie będą realizowane. Przed rozpoczęciem zabiegu została wykonana tomografia aby dokładnie zobrazować stan uzębienia i tego co będzie wymagało leczenia. Po kolejnych etapach zabiegu były również wykonane dodatkowe zdjęcia ...
Opinia dodana przez: Paweł Kucharski

lek. dent. Andrzej Mikłaszewicz

Izabelli 18/30
01-738 Warszawa

5 gwiazdek na 5 możliwych we wszystkich kategoriach w oparciu o wizyty odbyte na przestrzeni przeszło dziesięciu lat. Dałbym jeszcze w kategorii uczciwość - rzetelna diagnoza i fachowe wykonanie = efekt na lata. Stąd zresztą ta opinia - mam porównanie, bo z nastaniem pandemii musiałem korzystać z usług innego dentysty. Niebo a ziemia...
Opinia dodana przez: P

lek. dent. Joanna Witanowska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Diagnostyki Medycznej "Tarchomed"
Myśliborska 91 A
03-185 Warszawa

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta, miło i sympatycznie. Wytłumaczone wszystko bardzo zrozumiałe nawet dla dziecka z całego serca polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Irena Grzeszczyk

Puławska 238/20
02-670 Warszawa

Od wielu lat jestem szczęśliwym pacjentem tego znakomitego, oddanego ludziom i wiecznie uśmiechniętego lekarza. Jest to znakomity praktyk, potrafiący ratować z największej opresji i bez naciągania na kasę, serdecznie wszystkim polecam Panią doktór. wdzięczny pacjent Ryszard Przybyłowski
Opinia dodana przez: Ryszard Przybyłowski

lek. dent. Joanna Dobek-Liana

ul. Marii Rodziewiczówny 7/lok. 5
04-187 Warszawa

Absolutnie cudowny stomatolog. Ogromna wiedza, doświadczenie i uczciwość lekarska. Niezwykle empatyczna, ciepła Pani doktor. Robiła mi protetykę i leczenie zachowawcze. Wszyscy ktorym rekomendowałam Panią doktor są zadowoleni. Ceny rozsądne. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Jadwiga Sokołowska-Alshimisawi

Filia Nr 1 Zakład Opieki Zdrowotnej Międzyzakładowa Przychodnia Zdrowia Poligrafów Laboratorium Analityczne
Złota 9
00-019 Warszawa

super dentystka, z super podejściem , ja siedziałam fotelu dentystycznym , a ona mnie zagadywała , czasem śmiałyśmy sie obie i wizyta mijała bezstresowo :) nie było mnie przez dwa lata w wawie i okazało się, że przychodni już nie ma , czy ktoś wie gdzie została przeniesiona ?
Opinia dodana przez: marzka

lek. dent. Elżbieta Jagiełło

Patriotów 222 lok. 2
04-701 Warszawa

Całościowa ocena: bardzo dobra.Przede wszystkim przejawia się to w bardzo dużej fachowości i bardzo życzliwym stosunkiem do pacjentów.
Opinia dodana przez: Jan

lek. dent. Anna Wesołowska

Wiktorska 8/2
02-587 Warszawa

Pani doktor wyleczyla mi wszystkie ubytki. Bardzo energiczna i sympatyczna osoba o swietnym podejsciu do dzieci. Moje corki ja uwielbiaja. polecam serdecznie !!!
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Rafał Szymoński

Filia Nr 1
Bazyliańska 1
03-203 Warszawa

Polecam Pan Doktor bardzo sympatyczny spokojnie wyjaśnia etapy leczenia, stosuje bardzo dobre znieczulenie. :)
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Monika Kłodkowska-Dobrucka

NZOZ "Implant-Art"
ul. Puławska 228/lok. 11
02-670 Warszawa

Polecam bardzo. Super obsluga -profesjonalnie i z wyczuciem. Przy tym miło, sympatycznie. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Jarek

lek. dent. Aleksandra Didik

Stomatolog, Ortodonta

Zimna 2/50
00-138 Warszawa

Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie - a wszystko to w tak drobnej i przemiłej osobie! Pani doktor "uratowała" moją córkę przed niepotrzebnym wyrwaniem dwójki mlecznej, co zalecała inna ortodontka. Na każdej wizycie wszystko tłumaczy, w strategicznych momentach przedstawia plan działania. Umie rozmawiać z młodym pacjentem, tak by dziecko też chętnie współpracowało i nie traciło motywacji do noszenia aparatu. Bardzo cieszę się, że tu trafiłyśmy. A moja 10-letnia córka mówi, że w ...
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Magdalena Wojda

NZOZ AMODENT
ulica Skoroszewska 7/U I
02-495 Warszawa

Po zabiegach u Pani dr Magdaleny przekonałem się, że ubytki na licach zębów się wypełnia z wyśmienitym efektem i na dodatek trwale. Wizyta u Pani Doktor to zero stresu, gdyż wykonuje to z wyczuciem, w miłej atmosferze. Mogę powiedzieć, że wreszcie znalazłem stomatologa profesjonalistę z indywidualnym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Maciej Skorulski

SZPZLO Warszawa - Praga Południe
ulica Krypska 39
04-082 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo dokładny. U niego zapomnicie, co to "strach przed dentystą". Wszystko dokładnie wyjaśni, opowie ciekawą historię, ma poczucie humoru. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Robert
Super lekarz. Pełny profesjonalizm i przemiły człowiek. Przestałam się bać wizyt u dentysty. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. dent. Katarzyna Kosowska-Mazurek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Elżbieta Kozieł
Suwalska 19B
03-252 Warszawa

Pełen profesjonalizm. W gabinecie pani doktor słucha cierpliwie narzekań pacjenta, następnie zapoznaje się z starymi wynikami badań. Wnikliwie ogląda zdjęcia rezonansu i RTG na monitorze, a później czyta opisy. Omawia z pacjentem przebieg leczenia. Leczenie kanałowe pod kontrolą mikroskopu. Duże poczucie humoru, w gabinecie atmosfera rodzinna. Mam 66 lat i bardzo boję się dentystów, ale na następną wizytę udam się z własnej woli nie potrzeby. Polecam wszystkim, zero bólu, a ...
Opinia dodana przez: Jacek