Lekarze Stomatolog Warszawa

lekarz Gloria Binek-Kosieradzka

Promenadent - klinika stomatologiczna
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 9 lok. U10
Warszawa

Rewelacyjny lekarz i osoba! Poradziła sobie z moi problematycznym zębem i szczegółowo wyjaśniła dalsze leczenie. Potrafi fantastycznie odstresować pacjenta. To lekarz kompetentny z tzw. "podejściem".

lek. dent. Krzysztof Cyran

ul. Grenadierów 9
04-052 Warszawa

Znam lekarza Cyrana od wielu lat ,często korzystałam i korzystam z usług leczenia,zawsze doradzi ,w nagłych przypadkach znajdzie czas,i to istotne że cena naprawdę przystępna ,leczyłam się też na NFZ i niestety musiałam dokonać poprawek u lekarza.Teraz jest ok.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lek. dent. Kamila Majewska

Bryły 6
02-685 Warszawa

Wspaniały lekarz stomatolog, delikatny, bardzo przyjazny pacjentom, bardzo dokładny, polecam każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed wizytą u dentysty
Opinia dodana przez: janusz

lek. dent. Dariusz Rojewski

Wąwozowa 31/28
Warszawa

Doktor Rojewski to już chyba wymierający gatunek lekarzy z taką troską o pacjenta, uczciwością, profesjonalizmem o najwyższym poziomie, przy tym klasa, ogłada, przyjazna atmosfera i cena, która nie zabija. Niestety doktor jest tak skupiony na pacjentach, że nie dba o wizerunek medialny a szkoda, bo takich oddanych lekarzach ludzie powinni słyszeć. Stomatolog od teraz nie będzie mi się kojarzył negatywnie, zero bólu, pochylenie się nad problem pacjenta, dbałość i szczegóły, ...
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Tomasz Romański

Al.KEN 86/31
02-777 Warszawa

Najlepszy i uczciwy,nie ma problemu,którego nie potrafi rozwiązać,ogromna kompetencja,życzliwość i fachowość,leczy mnie już kilkanaście lat

lek. dent. Jarosław Aleksandrowicz

Nowolipie 26A/19
01-011 Warszawa

Od lat korzystam z usług gabinetu dr Aleksandrowicza i mogę szczerze powiedzieć, że jest to bardzo dobry i profesjonalny dentysta z miłym i uprzejmym podejściem do pacjenta. Korzysta z nowoczesnych metod leczenia i wysokiej jakości materiałów. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Iwona Gorgosz

"Cordent" Stomatologia
04-041 Warszawa

Boje się lekarzy a najbardziej dentystów lecz zęby powinien leczyć każdy odwiedziłem dużo gabinetów w swoim życiu i wydałem pieniądze na darmo. plomby które miałem robione wypadały po ugryzieniu twardego np batona a dziąsła krwawiły przy szczotkowaniu musiałem odmówić sobie wiele przyjemności aż trafiłem przypadkiem na panią doktor Gorgosz fajny gabinet mały ale przytulny miła obsługa i bardzo wesoło dziewczyny ładne i żartobliwe. Pani Gorgosz zrobiła mi plastykę dziąseł po ...
Opinia dodana przez: Cygan

lek. dent. Urszula Midura

Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa

Polecam. Pani Doktor z powołaniem do zawodu. Rewelacyjne podejście pacjentów. Wszystko tłumaczy. Cierpliwa, miła.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Stanisław Jalowski

Poradnia In Altum
Gwiaździsta 15A/408
00-651 Warszawa

Świetny stomatolog , który bardzo dobrze zna się na swojej pracy.Bardzo dobry kontakt z pacjentem , na bieżąco informuje o tym co będzie robił.Dokładny i delikatny, wizyty przebiegają bez stresu. Przy czym pana doktora charakteryzuje wysoka kultura osobista.Według mnie najlepszy lekarz stomatolog w Warszawie
Opinia dodana przez: Michał D.

lek. dent. Wiktor Lisiakiewicz

Przychodnia Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu
Elektoralna 26
00-892 Warszawa

Prawdziwy fachowiec, wirtuoz stomatologii i protetyki. Przeprowadza dokładny wywiad i proponuje leczenie bazujące na najnowszych standardach i materiałach. Znajduje rozwiązanie problemów przy, których inni stomatolodzy rozkładają ręce. Godny polecania. Wizyta miła i bezbolesna.

lek. dent. Zbigniew Kucharski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Hoża 62/70
Warszawa

Doskonały lekarz. Ogromna wiedza, ma czas dla pacjenta, wspaniały fachowiec. Uratował mi mój usmiech
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Jarosław Weroński

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Bardzo miło byłam zaskoczona, kiedy rok temu trafiłam do pana dr Werońskiego - jest niezwykłym lekarzem któremu zależy na właściwej, kompleksowej opiece stomatologicznej. Pan Doktor ma czas dla pacjenta i najlepszą radę, związaną z zaistniałym problemem. Bardzo polecam !!!!!
Opinia dodana przez: Maja W.

lek. dent. Monika Zmarzlak

Klinika Stomatologiczna Trio-Dent
Polna 3
00-622 Warszawa

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, ma fachowe podejście do pacjenta a przy tym jest bardzo cierpliwa. Polecam

Marta Daszkiewicz

Zakład Stomatologii Dziecięcej IS WUM
00-246 Warszawa

Wspaniała pani doktór:))), kochana, przemiła i baaaardzo cierpliwa, spokojna... Baaardzo dobry człowiek - mama dziecka, pacjentki.

lek. dent. Małgorzata Dżegan

"Gabi-Dent Stomatologia Rodzinna" Sp. J.
ulica Zdobnicza 8
02-439 Warszawa

Najlepsza Pani Doktor Stomatolog u jakiej byłam. Kiedyś cholernie się bałam dentystów , że aż truchlałam na samą myśl. Dzięki Pani Doktor przekonałam się kompletnie do Stomatologów. Polecam w 100 % :D
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Roxana Gholami

Samarytanka 25b
03-592 Warszawa

Serdecznie polecam! Jestem zachwycona życzliwym podejściem i zrozumieniem. Pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Luiza Nizińska-Cybula

Centrum Medyczne ENEL-MED
ulica Słomińskiego 19/524
00-195 Warszawa

Wizytę u pani stomatolog miałam w oddziele EnelMed w BlueCity. Przyszłam w sprawie bolącej ósemki. Po krótkim wywiadze został mi założony lek przeciwbólowy na zęba i zrobione zdjęcie wszystkich zębów, aby zobaczyć jak jest ułożona moja ósemka. W międzyczasie pani stomatolog wypisała receptę na antybiotyk, oraz poinformowała co do dalszych kroków leczenia. Uważam wizytę za bardzo udaną, a panią doktor za życzliwą, uśmiechniętą i profesjonalą osobę.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Marta Niećko

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Gąbińska 20/119
01-703 Warszawa

Lekarz kompetentny, z podejściem do dzieci. Najważniejsze, że zarówno rodzic jak i dziecko mają możliwość zbudowania z Panią doktor relacji opartej na zaufaniu. Jeśli coś jest wskazane Pani doktor wyjaśni jakie są metody i z czym się one wiążą. Podejście do małego pacjenta skutkuje tym, że syn z największą przyjemnością oczekuje wizyty. Ostatnio miał malowanego gekona w buzi - pomysł Pani doktor na to jak zainteresować maluszka przy lakierowaniu ząbków. ...
Opinia dodana przez: Magritka

lek. dent. Sebastian Nagat

Gdańska 39A/5
01-633 Warszawa

Doskonały dentysta. Zwróciłem się do doktora Sebastiana z prośbą o wymianę korony, która wypadła mi podczas czyszczenia zębów nicią dentystyczną. Doktor Sebastian oczyścił sztyft, koronę, przygotował ząb i umieścił ją z powrotem. Cała procedura była szybka i bezbolesna. Polecam!
Opinia dodana przez: Alexander

lek. dent. Kalina Rapkiewicz

Przychodnia Stomatologiczna "Unimed" s.c.
Barkocińska 6
03-543 Warszawa

Pani Doktor Kalina Rapkiewicz jest naprawdę wspaniała. Jasno i przejrzyście tłumaczy, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, nie spieszy się, cierpliwie znosi zestresowanego pacjenta. Wizyta u Pani Doktor to przyjemność, mnie nigdy nic nie zabolało, chociaż -pewnie jak większość- boję się dentystów. Po wielu doświadczeniach z innymi stomatologami z czystym sumieniem polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Dorota