Lekarze Stomatolog Warszawa

Grażyna Fabczak

Grójecka 77
Warszawa

Do Pani Grażyny przychodzę z synem. Janek bardzo polubił panią lekarz, ponieważ zawsze na wizycie może liczyć na porcję ciekawych historyjek, dzięki czemu łatwiej znosi zabiegi. Pani Grażyna jest bardzo delikatna, co jest bardzo wskazane przy dzieciach… a po zakończeniu zabiegu mały nie chce schodzić z fotela 

lek. dent. Dr Hallak

ul. Wrzeciono 10C
Warszawa

Super lekarz, kompetentny i godny polecenia. Uczciwy, bardzo rzeczowy. Dalsze leczenie pokierował w taki sposób że nie musiałam ponosić ogromnych kosztów.

Andrzej Wędziński

Stomatolog, Ortodonta

Grochowska 200/93
Warszawa

Fantastyczny stomatolog, bardzo miły. Przede wszystkim znakomity specjalista. Polecam wszystkim pacjentom, szczególnie tym, którzy boja się dentystów. Ten jest Super.
Opinia dodana przez: Guliwer

lek. dent. Anna Gajewska

DENTA LINE
Babice Nowe, Ogrodnicza 6
05-082 Warszawa

Pani Doktor rewelacja! bardzo jestem zadowolona z jej opieki nad moim dzieckiem. Jest konkretna i umie ujarzmić dziecko na fotelu. Godna polecenia!

dr Marta Sadowska

ul. Gen. Fieldorfa 10/301
03-984 Warszawa

Najlepszy dentysta w Warszawie. Miła, uprzejma usługa, wszystko super wyjaśnione i nareszcie dobrze zrobione zęby. Leczenie bez bólu i bez stresu, nawet znieczulenie zrobione bez bólu. Bardzo polecam, żeby nie wracać co dentysty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Anna Młynarczyk

Stomatolog dziecięcy

Media Plus Stomatologia
Pruszkowska 4d
02-118 Warszawa

Moja córka odwiedziła wiele gabinetów. W żadnym nie pozwoliła na obejrzenie ząbków. W końcu z polecenia trafiliśmy do Pani doktor. Nie dość, że wyleczyliśmy 5 ząbków to Nelka wizytę u Pani stomatolog traktuje jak fajną zabawę i postrzega jako nagrodę.

lek. dent. Hajkanusz Stepanjan

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Do Pani doktor trafiłem przez przypadek. Pani doktor wyleczyła mi kilka zębów. Każda kolejna wizyta utwierdzała mnie tylko w przekonaniu iż dobrze trafiłem. Szczerze polecam.

lekarz Janusz Klepacz

Chirurg stomatolog, Protetyk

Solident jkk
grochowska 162/164
03-279 Warszawa

chodzę do Pana doktora od kilku lat. Jest to doskonały fachowiec, bardzo sympatyczny człowiek i to co ważne dla pacjenta, w trakcie zabiegu opowiada co robi, i co się dzieje z zębem, jakie są możliwości leczenia. Jest też bardzo sprawny i pracuje szybko, bez dłubania i męczenia pacjenta. Oprócz tego opowiada dowcipy i żartuje, co naprawdę odpręża. Chodząc do niego nie mam żadnego poczucia niepewności, jest najlepszym stomatologiem, jakiego spotkałam. ...

lek. dent. Lidia Kittel

Collegia Therapia
Warszawa

Pani Doktor to świetny fachowiec. Wizyta w gabinecie to czysta przyjemność i poczucie doskonałej opieki medycznej. Proponuje najlepsze dla pacjenta rozwiązania, a jakość usługi jest na najwyższym poziomie. Po każdej wizycie jestem pod wrażeniem i dla mnie to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Tomasz Kuźma

Centrum Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie
ulica Wawelska 15
02-034 Warszawa

Doktora Tomasza Kuźmę polecił mi syn, który leczy się od lat w Multidentalu z całą rodziną. Nie mogłam lepiej trafić. Doktor Tomasz to absolutny top stomatologiczny ! Kompetencje, podejście, doradztwo, uprzejmość, dostępność, na najwyższym poziomie. Profesjonalny, niezmiernie sympatyczny i empatyczny. Zawsze ma dla mnie czas. Dokładnie tłumaczy każdy problem i doradza najlepsze rozwiązania mając na uwadze także aspekt ekonomiczny. Panicznie boję się dentystów, a zwłaszcza bólu przy borowaniu. Na szczęście ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Aleksandra Towarek-Panasiuk

Drawska 16 G/24
02-202 Warszawa

Byłem pacjentem Pani Doktor, entuzjazm, profesjonalizm, zaangażowanie i wiedzą oraz odwaga w nowoczesnych technologiach medycznych pozwalają czuć siew pełni zaopiekowanym pacjentem. Pani doktor obok medycyny ukończyła również studia z biologii. Pani Doktor zawsze uśmiechnięta zaraża uśmiechem innych. Polecam i dziękuję Psni doktor za piękny uśmiech.
Opinia dodana przez: Mariusz

lek. dent. Michał Woroncow

Awodent. Przychodnia lekarsko - dentystyczna
Łukasza Gołębiowskiego 2
01-504 Warszawa

Byłam u Pana Doktora po raz drugi. I drugi raz utwierdziłam się w przekonaniu, że ma złote ręce. Delikatnie, fachowo, bez bólu, a na dodatek bardzo ładny efekt ! Polecam doktora Woroncowa z całego serca. Agnieszka z Warszawy
Opinia dodana przez: Agnieszka
Cudowny lekarz! Przesympatyczny, delikatny, empatyczny Pan Doktor. Na prośbę wielką mamy dziecka przyjął małego pacjenta. Dziękujemy Panie Doktorze za pomoc :-) życzymy wszystkiego co najlepsze.
Opinia dodana przez: Agnieszka mama Antka

Jolanta Czech

Protetyk, Ortodonta

NZOZ ZIENIEWICZ MEDICAL
Opaczewska 43/18
02-201 Warszawa

Super lekarka. Przyjmuje na ulicy Drawskiej blisko Opaczewskiej na Szczesliwicach przy parku

Magdalena Siwkiewicz

Protetyk, Stomatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia
Okocimska 3
01-114 Warszawa

U Pani dr Siwkiewicz leczę się już 17 lat, aż trudno uwierzyć. Przede wszystkim kompetentna, zawsze uśmiechnięta, robi wszystko żeby pacjent czuł się komfortowo. W moim przypadku zostałam przyjęta ze stanem zapalnym zęba od razu. Super lekarz-człowiek, gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Elzbieta

lek. dent. Bożena Maliborska

gabinet prywatny
Bartoszka
Warszawa

Cierpię na okropną dentofobię i każda wizyta u stomatologa zawsze była i jest dla mnie koszmarem, ale naprawdę muszę przyznać, że to świetny gabinet prowadzony przez świetnych lekarzy. Pani jest wyjątkowo uprzejma, czuję się dzięki temu bardzo bezpiecznie siedząc na fotelu, można się rozluźnić i cieszyć wspaniałą atmosferą. Polecam (szczególnie Rodzicom małych Dzieci).

lek. stom. Kinga Wyrzykowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Dental Endo Stomatologia Rodzinna
ul. Brożka 18
01-451 Warszawa

Pelen profesjonalizm. Bezbolesnie, bezstresowo. Pani dr. jasno i zrozumiale objasnia zabieg. Caly personel w gabinecie bardzo mily.
Opinia dodana przez: lukasz

lek. dent. Wioletta Huk

Protetyk, Stomatolog

ORL Praktyka Lekarska Rafał Chmielewski
Brzozowa 75F
05-806 Warszawa

Prawdziwa profesjonalistka w pełnym tego słowa znaczeniu!!!! Pani Wioletta Huk ma wielkie serce do małych pacjentów (byłam na wizycie z 3,5 letnim synkiem) bardzo miła uśmiechnieta bardo duzo rozmawiała z synkiem starajac sie "zagadac ból" ;) synek mial wybitna jedynke w przedszkola jako jedyna stomatolog w całym powiecie pruszkowskim podjela sie ponownego wstawienia tego zabka z nadzieja ze moze uda sie go uratowac ;) nie wiemy jaki bedzie final ale ...

dr n. med. Małgorzata Nędzi-Góra

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Stomatologii Efektdent Filip Cezary Brzozowski
Rudnickiego 3A/lok. 7H
01-858 Warszawa

serdecznie polecam p. Nędzi-Górę, jalepszy stomatolog jakiego znam, bardzo kompetentna, perfekcyjnie dokładna. Zachwyciła swoim profesjonalizmem moich znajomych ze Stanów, którzy byli oczarowani jej wiedzą i niesamowitą precyzja. Myślę, że biorąc pod uwagę wysoki poziom usług stomatologicznych w USA, jest to dobry wyznacznik jakości usług stomatologicznych jakie świadczy p. Nedzi-Góra.

lek. dent. Irena Revinska

Predent,Idodent
ul.Okrętowa 82c
01-309 Warszawa

Pani Doktor uratowała mi ząb, który inni lekarze chcieli wyrwać. zdecydowanie polecam tego lekarza