Lekarze Stomatolog Warszawa

lek. dent. Michał Gefrerer

Centrum Stomatologii Dzieci i Młodzieży
STEFANA SZOLC-ROGOZIŃSKIEGO 3.
02-777 Warszawa

Wróciliśmy z wakacji ze złamanym zębem na tyle mocno, ze nerwy były widoczne. Udaliśmy się do 3 lekarzy stomatologów, którzy nie chcieli się podjąć leczenia, nawet nie zabezpieczyli zęba- co okazało się błędem. Doktor od razu podszedł do zadania profesjonalnie, zabezpieczył, wykonał badania, zajmujął się wszystkim, przy okazji wykazując się wielką empatią i zrozumieniem. Polecam z serca
Opinia dodana przez: Mariola
Bardzo dobra, fachowa stomatolog. Uprzejma i cierpliwa dla pacjentów. Nie szczędzi czasu na perfekcyjne wykonanie zabiegów. Przystępnie i dokładnie przedstawia diagnozę oraz możliwości leczenia.
Opinia dodana przez: Andrzej Sowiński

lek. dent. Izabela Milik

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet
Zwycięzców 53/3
03-937 Warszawa

Świetna dentystka! Pani doktor jest profesjonalna, miła, tłumaczy wszystko co robi, a przede wszystkim jest delikatna i słucha pacjenta. Ma świetne znieczulenie, bez mrowienia i dziwnego uczucia. Zawsze bałam się wizyty u dentysty- teraz jest to niemal przyjemność! Mogę tylko dziękować 🙂
Opinia dodana przez: Magdalena

dr Sebastian Krużyński

Centrum Medyczne LIM
Warszawa

Człowiek z powołaniem. Pełen profesjonalizm i wsparcie podczas zabiegu. Bardzo ciepły, przyjazny, potrafi rozluźnić atmosferę. Oby jak najwięcej takich lekarzy. Myślałam ze wyrwanie ósemki to koszmar a zabieg zajął kilka min. POLECAM
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. dent. Krzysztof Polanowski

STOMAPOL
Myśliborska 18/44
Warszawa

Profesjonalizm przez duże "P" . Namówiłem pozostałych członków rodziny na leczenie zębów i to jest najlepsza rekomendacja . Zdecydowanie Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Robert Banasik

Stomatolog, Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Białobrzeska 36 lok. 14
02-341 Warszawa

Uważam, że jest to bardzo kompetentny i godny polecenia Dentysta. Leczę się u niego od wielu lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko dokładnie tłumaczy, co się będzie działo, dlaczego, co będzie robił. Kompetencja to jego drugie imię. Ceny również bardzo przystępne. Polecam

lek. dent. Anna Pupiel

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Bardzo polecam Panią Doktor, zarówno dorosłym jak i dzieciom. Będą Państwo mile zaskoczeni podejściem do pacjenta i profesjonalizmem. Strach przed stomatologią przestaje istnieć ! :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Aneta Wesołowska

Zaufany Dentysta
Chłopickiego 11/13
04-314 Warszawa

Jedna z najlepszych stomatologów cierpliwa delikatna, przekonała mnie imoje dzieci że wizyta u dentysty nie jest straszna.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Bogumił Zalewski

"Apolonia" Gabinet Stomatologiczny
ul.Czerwonych Beretów 6
00-910 Warszawa

Do dr Zalewskiego trafiłam wiele lat temu i wtedy przestałam bać sie zabiegów dentystycznych. Od tamtego czasu nigdy nie korzystałam z usług innego stomatologa. Dr Zalewski stwarza poczucie bezpieczeństwa,jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo polecam. I.Mrozek

lek. dent. Jarosław Borychowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Osmańczyka 22 m. 156
01-494 Warszawa

Lekarz z polecenia. Uratował mnie z bolącym zębem. Na cito, widząc pierwszy raz na oczy. Zainteresowany pacjentem. Nie zdziera. Naprawdę świetny lekarz godny polecenia. Zostałam pacjentka Pana doktora na stałe.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Żagan

ortodoncja bemowo
widawska 19
01-494 Warszawa

Jestem pacjentką Pani doktor. Skończyłam leczenie parę tygodni temu i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pani Joanna jest osobą niezwykle kompetentną, przesympatyczną i bez wątpienia godną polecenia.

dr Maria Elwertowska-Rybak

Stomatolog dziecięcy

Poradnia Stomatologiczna
Warszawa

bardzo dobry stomatolog ,delikatnie wierci w ząbkach robi to subtelnie delikatnie i z uśmiechem polecam wszystkim pacjent

lek. stom. Izabella Walewska

Chirurg stomatolog

Sigma
Powstańców Śląskich 49
01-355 Warszawa

Super lekarka. Polecam każdemu. Zęby leczy profesjonalnie tak, aby nie trzeba było o nich myśleć przez bardzo długi czas.

Urszula Chałupka

Sosnowskiego 4
02-784 Warszawa

Do Pani Doktor Chałupki trafiłem z polecenia kilka lat temu. Teraz to sam POLECAM tego stomatologa. Miła, kompetentna obsługa, a przy tym bezbolesne leczenie.
Pani Doktor bardzo delikatna, nigdy nie miałam problemów z ani jednym wypełnieniem, jakie mi Pani Doktor zrobiła - trwałe, nic się złego pod nimi nie dzieje już od lat. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję! Polecam :)
Opinia dodana przez: Amanda

lek. dent. Katarzyna Gizińska

IDODENT
Solec81b paw. P-54; P-55
00-382 Warszawa

Bardzo dobra lekarka,dokładna i staranna. Robiłam u Pani Doktor koronkę porcelanowa na przedni ząb i jest wykonana tak ze nikt nie rozpozna ze ząb jest sztuczny. Polecam tego lekarza!

lek. dent. Adam Goławski

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Centrum Medyczne VITA-MEDICA Sp. z o.o.
ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 22
03-717 Warszawa

Rewelacyjny chirurg. Idealnie dobrana dawka znieczulenia. Bałam się, że po wyrwaniu nie będę mogła ruszyć szczęką, ale nawet nie potrzebuję środków przeciwbólowych, bo jest lepiej niż przed wyrwaniem. Poszło tak sprawnie, że nawet nie zauważyłam, w którym momencie nie miałam zęba. Polecam Pana Adama.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Aldona Matyszczyk

Borowego 5
01-357 Warszawa

Dziękuję pani doktor za uratowanie ząbka, tak istotnego przy moim uzębieniu. Wymagało to dużej pracy, cierpliwości i chęci pomocy mi jako pacjentowi z trudnym stanem zachowanego uzębienia . Empatia, życzliwość i kompetencja. Jeszcze raz dziękuję .
Opinia dodana przez: Waldemar

lek. dent. Przemysław Szczyrek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wilcza 5/14
00-542 Warszawa

Byłam niedawno u Pana Przemysława ponieważ stan mojego uzębienia wołał już o pomstę do nieba. Była mi strasznie wstyd dlatego zdecydowałam się na implanty. Pan doktor wszystko mi przetłumaczył a i zabieg nie był wcale aż tak zły jak myślałam. Ząbki mam piękne i jestem teraz bardzo zadowolona. Wszystkim bardzo polecam to miejsce jak i Pana doktora i jeszcze raz mu za wszystko gorąco dziękuję !
Opinia dodana przez: Dagmara

lek. dent. Wioletta Retkowska

Zgrupowania Żmija 11/241
01-875 Warszawa

Po ciężkich perturbacjach nareszcie trafiłam do doktor Wioletty Retkowskiej, nie tyle że przywróciła mi i mojej całej rodzinie wiarę w delikatnego lekarza to jeszcze skrupulatnie naprawiła moje zęby. A prawie je straciłam po chemioterapiach. Polecam doktor z czystym sumieniem. Jest Pani skrupulatna, delikatna, dokładna i posiada ogromną wiedzę. Dodatkowo jest przemiła
Opinia dodana przez: Agnieszka